ما معمولا وقتی برای کسی کار درمان انجام میدهیم از او میخواهیم بعد از هر دو یا سه روز حالش رو به ما گزارش کند. یعنی تغییر یا عدم تغییری اگر در حال و اوضاعش مشاهده کرد به ما خبر بدهد تا بر اساس اون دوباره روی شخص مراحل بعدی کار را در صورت لزوم انجام بدهیم. [ و این کاملا طبیعیه ، مثل خیلی از پزشکان که به بیمار دارو میدهند و به او میگویند در فلان تاریخ دوباره به آنها مراجعه کند تا تاثیر دارو و تغییرات حال بیمار را دوباره بررسی کنند.] اما متاسفانه بعضی از افراد اصلا برای این قضیه و خواسته ی ما ارزش قائل نیستند. یعنی تا زمانی که حالشان خوب است و مشکلی ندارند به ما گزارش این حال خوب و تغییرات مثبت را نمی دهند ولی به محض اینکه حالشان بد شود، شروع به پیام دادن می کنند که من چرا حالم بد شد؟ دوباره اوضاعم به هم ریخت! درد های جسمیم شروع شد. دلیلش چیه؟ و… ببینید دوستان!

ما بارها و بارها گفتیم و اعلام کردیم کار درمان بیماریهای ماورایی با درمانهای فیزیکی کاملا فرق دارد. یک بیمار ماورایی زمانی بهبودی کامل شو بدست میارورد که ارتباطش را با ما قطع نکند، همچنین باور و اعتقادش نسبت به ما عوض نشود. اگر این اتفاق رخ بدهد همه ی آنچه که برای فرد انجام داده بودیم به طور اتوماتیک وار تضعیف شده و دوباره موجودات ماورایی روی او مسلط خواهند شد.

در کار پزشکی شما چه به دکترتون ایمان و اعتقاد داشته باشید چه نه هر دارویی که بهتون بده روی شما تاثیر میذاره . اما در کار درمانهای ماورایی، شرط اول و لازم اعتقاد داشتن به شخص درمانگر و همکاری با اون هست. این ، قانون کار و درمان در دنیای ماورا ست، دست من معالج یا شمای بیمار هم نیست. هر گاه من به عنوان بیمار یا درمانجو، در هر لحظه از درمان از همکاری با درمانگر خودداری کنم یا باورم را نسبت به او از دست بدهم به طور اتوماتیک شیاطین را بر علیه خودم تقویت کرده ام. یعنی شیاطین از باور و اعتقاد ما تغذیه می کنند!

مثال:

خیلیها با رفتن به زیارت امامان معصوم (ع) حاجت میگیرند. اما همون تعداد نیز هستند که اگر سالی ده بار هم به زیارت امام رضا (ع) یا جاهای دیگه بروند شفا پیدا نمی کنند. چرا؟ دلیلش همان چیزیست که گفتیم و در باطن ما میگذرد. اگر ایمان و باور من به امام رضا آنقدری نباشد که بر شیاطین درون من پیروز شود هیچ تغییری در حال من بوجود نخواهد آمد و این تقصیر امامان معصوم نیست. [البته این جریان کاملا پیچیده و طولانی ست. انشاالله در آینده این موضوع (شفا به دست معصومین) را در پست مجزا مورد بحث قرار خواهیم داد] افرادی در پیج ما بودند و هستند که آنقدر باطن صاف و باوری زیبا داشتند، هنوز وارد کار درمان آنها نشده ایم بهبود پیدا کردند. [یا میگویند من هر وقت تصمیم بگیرم مشکلم را با شما مطرح کنم ، و حتی قبل از مطرح کردن، خودبخود مشکلم به سمت برطرف شدن و آسان شدن می رود ] آنها دائم حالشان را چه خوب یا بد به ما گزارش میدادند، تشکر میکردند، راهکارهایی که میگفتیم را مو به مو انجام میداند تا جایی که هیچ علائمی از بیماری در آنها مشاهد نشد و تمام مشکلات انها به خواست خدا حل شد. این بهبود یافتن سریع، بر خلاف باور خیلی ها نوعی تلقین نیست، واقعا بهبود حاصل می شود چون نیروی ایمان و باور آنها در همان لحظه، وقتی با کار و درمان ما آمیخته شود تمام شیاطین آشکار و نهان را از بین خواهد برد.
در مقابل اما افراد بد دل و شکاکی بودند که ما را از روی ناچاری بعنوان درمانگر انتخاب کردند، یعنی جاهای زیادی رفتند و نتیجه نگرفتند، یا اینکه در کنار بقیه درمانهاشون دارند مارا هم امتحان می کنند. به همین خاطر وقتی بهبودی در اوضاعشان رخ می دهد مارا خبر نمی کنند. میروند و چند صباحی پیدایشان نمی شود. [دلیلش شاید این باشد که نمیخواهند باور کنند ما همچین قدرتی داریم که مثلا از راه دور جن یا جادویشان را باطل کنیم، معده درد یا سردردشان را خوب کنیم ، روابطشان با همسرشان یا نامزدشان را درست کنیم و… یا شاید این فکر را میکنند که اگر به ما بگویند خوب شده ایم به آنها بگوییم پس هزینه تان را لطفا پرداخت کنید و خیلی عقاید و باورهای پوچی که این گونه افراد نسبت به ما دارند و جالبه همش هم به ضرر خودشون تمام می شود] ولی این افراد همین که حالشان دوباره بد شد میخواهند همه ی کاسه کوزه ها را سر ما خراب بکنند. اما این را نمی دانند قبل از اینکه ما مقصر نتیجه نگرفتن آنها باشیم، خود آنها با باور غلطی که دارند باعث و بانی این کار هستند. پس لطفا قبل از انتخاب ما بعنوان درمانگر این قضیه را در نظر داشته باشید و با خودتان حلش کنید . در غیر این صورت شخص دیگری را بعنوان درمانگر برای خود انتخاب کنید چون پیش ما نتیجه ای نخواهید گرفت.