استعدادهایی که در خدمت شیاطین قرار میگیرند 

🔘۱. اگر یادتان باشد مدتی قبل راجع به نقاشی هایی صحبت کردیم که توسط یکی از بیماران ماورایی کشیده می شدند. طرح هایی الهام شده از طرف شیاطین که شخص، بی اختیار آنها را روی کاغذ آورده و به آنها جان می بخشد. در تازه ترین اثر او، یک زنی از جنس انسان را میبینیم که رگ دستش را زده و شیاطین دارند یک سری جام از خون او پر می کنند. به گفته ی خود نقاش این طرح، در الهامی که به او شده، شنیده است که شیاطین از خون ملکه جهت شفای یک سری بیماریها استفاده می کنند. اما آیا این ادعا صحت دارد؟ این ملکه کیست و خون او چه ویژگی هایی دارد؟ چرا خون در بین شیاطین خاصیت شفابخشی دارد اما از نظر دین و شرع، خون از نجاسات است؟

 

استعداد انسان در خدمت شیطان

🔘۲. بله در دنیای ماورا و شیاطین این امر ممکن است. این ملکه یک انسان معمولی نیست. یک سری آدمها از بدو تولدشان مورد توجه موجودات ماورایی قرار میگیرند چون یکسری ویژگی هایی دارند که بقیه آدمها ندارند. اجازه بدهید راجع به این ویژگی ها و این نوع آدمها، خصوصیات جسمی و روحی شان و اینکه چرا و چگونه مورد توجه شیاطین قرار میگیرند در آینده و در یک پست مجزا [جستارهای وابسته] مفصل صحبت کنیم. در اینجا فقط به این اکتفا می کنیم که یکسری ادمها وجود دارند که از بدو تولد یک سری خصوصیات جسمی و روحی دارند که مورد توجه شیاطین است از جمله خونی که در رگ این ادمها در جریان است.

🔘۳. شخص دیگری که اخیرا نقاشیهای خودش را برای ما فرستاد [تک چشم در کف دست] نیز یک بیمار ماورایی ست و طرحهای اولیه نقاشی هایش به ذهن او یکباره الهام می شوند. انگشتان نوک تیز و وجود تک چشم در کف دست که دور آن یک دایره مشکی دیده می شود، بیانگر نوعی انرژی شیطانی موجود در این دست است. چون دستها دارای چاکرا در وسط کف هستند که محل خروج و ورود انرژی های درمانی خیلی مهمی هستند. اینکه میبینید بعضی ها با دست انرژی درمانی میکنند، بخاطر وجود این چاکرا در کف دست است که در این نقاشی متاسفانه در خدمت جادو و جادوگری قرار گرفته است.

استعداد انسان در خدمت شیطان

🔘۴. نقاشی های آخری که در زیر  مشاهده میکنید، متعلق به یک دختر ۱۸ ساله آمریکایی به نام کیت است که از نظر روانپزشکان مبتلا به اسکیزوفرنی ست و تحت درمان آنها دارد کلی داروی اعصاب و روان مصرف میکند. در نقاشی های او طرحهایی از تک چشم، حشرات و تصاویری از یک سری موجودات وجود دارد که خود بیانگر بیمار ماورایی بودن این شخص می باشد. کیت در حرفهایش میگوید که خودش را یک مگس حس میکند، یا یه صداهایی به او میگویند همه جا رو آتش بزن و یا عنکبوت سه چشم که اطراف خودش حسش می کند. اینها شایع ترین علائم یک بیمار ماورایی پیشرفته ست. اساس کار شیاطین این است که به انسان حس حقارت بدهند، پس کاری میکنند انسان خود را یکی از پست ترین موجودات که همان مگس یا پشه [که در قرآن نیز به آن اشاره شده] است، حس کند.

استعداد انسان در خدمت شیطان

 

استعداد انسان در خدمت شیطان

🔘۵. اسکیزوفرن از نظر روانپزشکی یک اختلال فیزیکی است. درست است که اسکن مغری یک بیمار اسکیزو ثابت میکند که مغز او نرمال نیست و آسیب دیده است اما این اصابت نه مادر زادیست و نه فیزیکی، ما قبلا بارها و بارها گفته بودیم که بیماریهای ماورایی خود می توانند تبدیل به بیماری فیزیکی شوند و در آزمایشها و عکسهای پزشکی پیدا و قابل مشاهده شوند. اما از آنجایی که یک روانپزشک سواد ماورایی ندارد و ماورا را به کل رد می کند با دارو درمانهای خودشان دارند به او بهبودی کاذب می دهند. یک بهبود اجباری، بهبودی که شخص ناچارا باید آن را به زور قرص و دارو حس کند. داروهایی که از نظر ما مصرف آنها برای یک بیمار ماورایی یعنی خودکشی، یعنی مرگ تدریجی روح و روان انسان.

استعداد انسان در خدمت شیطان

🔘۶. طب روحانی جهت به چالش کشیدن پزشکان و روانپرشکان و اثبات ماورایی بودن بیماری اسکیزوفرنی، حاضر است دو بیمار اسکیزو را یکی خودش و دیگری را روانپزشکان حاذق همزمان درمان کنند. ما از درمان معنوی استفاده میکنیم و شما از درمانهای معمول خودتان. شش ماه بعد هر دو بیمار را کنار هم قرار می دهیم و از آنها میخواهیم حال کنونی خودشان را جلوی چشم همه بیان کنند.