متولد شدن یک کودک شیطانی؟👇

۱⃣۱. در نقاشی فوق [که توسط همان دوستی که قبلا نقاشی هایش را در کانال گذاشته بودیم، کشیده شده است،] خانمی از جنس انسان را میبینیم که یک نوزاد تازه متولد شده در بغل خود دارد. شیاطین اطراف او را نیز می بینیم که در مقابل این کودک تازه متولد شده به سجده افتاده اند. [این نوزاد هم می تواند نوزادی از جنس خود شیاطین باشد و هم از جنس انسانها. که احتمال دوم به شواهد نزدیکتر است]

۲⃣۲. اما این کودک واقعا کیست؟ و چرا شیاطین در مقابل او سجده کرده اند؟ مگر شیطان هنگام آفرینش از سجده کردن مقابل انسان ابا نکرد؟ پس چرا اینجا دارند مقابل این کودک سجده می کنند؟

۳⃣۳. در آیه ای از قرآن کریم می خوانیم:

وَیَوْمَ یَحْشُرُهُمْ جَمِیعًا یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ قَدِ اسْتَکْثَرْتُم مِّنَ الْإِنسِ وَقَالَ أَوْلِیَاؤُهُم مِّنَ الْإِنسِ رَبَّنَا اسْتَمْتَعَ بَعْضُنَا بِبَعْضٍ وَبَلَغْنَا أَجَلَنَا الَّذِی أَجَّلْتَ لَنَا قَالَ النَّارُ مَثْوَاکُمْ خَالِدِینَ فِیهَا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ (سوره انعام/ ۱۲۸)

که ترجمه دو خط اولش می شود:

ﻭ [ ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻴﺪ ] ﺭﻭﺯﻯ ﻛﻪ [خداوند] ﻫﻤﻪ ﺟﻦ ﻭ ﺍﻧﺲ ﺭﺍ گرد هم ﺟﻤﻊ ﻣﻰکند [ ﻭ ﺑﻪ ﻃﺎﻳﻔﻪ ﺟﻦ ﻣﻰ ﮔﻮید : ] ﺍﻯ ﮔﺮﻭﻩ ﺟﻦ ! به راستی که شما از طریق انسانها هم کثرت و زیادی یافتید…

در این آیه [که به روز قیامت اشاره دارد] به وضوح میخوانیم که خداوند به جن ها میگوید شما از طریق رحم انسانها اقدام به تولید مثل کردید. که در ادامه این آیه میخوانیم خداوند تصمیم دارد آنها را بخاطر انجام این عمل زشت، منع شده و حرام، بازخواست و مجازات [دوزخ] کند.

۴⃣۴. شیطان به تنهایی ضعیف، و به قید ضمانت است که تا روز قیامت زنده مانده و آزادانه می چرخد. اما زمانی که با جنس انسانها آمیخته شود ضعف او تبدیل به قدرت و توانایی خواهد شد. علم و تجربه ی شیطان به او ثابت کرده است که اگر نطفه اش را با نطفه انسان در هم آمیزد، فرزند حاصل شده، پتانسیل بیشتری جهت خدمت کردن به او و سرپیچی از خداوند پیدا خواهد کرد. پس لابلای انسانها به دنبال زنانی میگردد که رحم آنها، مستعد پذیرش نطفه ای شیطانی باشد.

۵⃣۵. معمولا انسانهایی که با نطفه ی شیطانی متولد می شوند، یا ظالم و ستمکار می شوند یا فاسد و زناکار. اگر هم به پادشاهی و سلطنت برسند، می شوند یکی مثل فرعون یا نمرود و یا رهبران کنونی جهان که به دنبال جنگ و خونریزی هستند. این کودک تازه به دنیا آمده هم در آینده، احتمالا یا رهبری ضد دین و آتئیست خواهد شد که به دنبال گسترش فساد و بی خدایی باشد یا یکی مثل مرلین منسون، جادوگر و رهبر شیطان پرستان جهان می شود تا شیطان پرستی ، بی خدایی و زنا با محارم را ترویج بدهد.

۶⃣۶. به گفته ی نقاش این طرح، و آنچه در خوابش دیده است ، صورت این نوزاد تازه متولد شده، نور داشت. [که در نقاشی با رنگ زرد نیز مشخص شده است.] و این سؤال برای او پیش آمد که این نور چیست؟ و اگر این کودک با نطفه ای شیطانی بدنیا آمده است پس چرا صورتی نورانی دارد؟
این نور، هر چه باشد بدون شک نور رحمانیت نیست. این نور شاید به این بخاطر است که مادر نوزاد از جنس انسان است! که در دنیای سیاه و تاریک شیاطین، نوعی نور و موفقیت محسوب می شود. البته احتمال دومی هم وجود دارد و آن هم اینکه این نور، نور معصومیت کودکان هنگام تولد است. چون تمام کودکان انسان، در بدو تولد بدون گناه و معصوم هستند [و به مرور زمان و همزمان با بزرگ شدن به سمت خیر و شر خواهند رفت]. حالا هم که در دنیای تاریک شیاطین بدنیا آمده است، دیگر این نور بیشتر و بهتر نمایان شده است.