جادو یا طلسم بستن بخت بعد از جادوی جدایی، متاسفانه از متداول ترین و پر استفاده ترین جادوها در بین مردم است. علائم و نشانه های طلسم شدن بخت به اشکال مختلفی دیده می شود. در این نوع جادو که اکثرا برای جوانان و بالاخص دخترها استفاده می شود، به این صورت شکل می گیرد که یک نفر از خدا بی خبر نزد جادوگر و ساحر رفته و با دادن اسم و اسم مادر دختر و قطعه ای از لباس، مو سر، ناخن یا عکس او، از جادوگر می خواهد بخت و اقبال این دختر یا کل افراد مجرد آن خانواده را ببندد تا نتوانند ازدواج کنند. این نوع طلسم می تواند بستن بخت با موی سر باشد یا هر چیزی که در بالا اشاره کردیم و جادوگر درخواست بکند. البته بستن بخت تنها به ازدواج ختم نمی شود و در سایر جوانب زندگی فردی و اجتماعی انسان، از جمله رزق و روزی، درس و تحصیل نیز اثری منفی خواهد گذاشت.

تاخیر در ازدواج علاوه بر جادو می تواند عوامل ماورایی دیگری مانند چشم و حسد نیز داشته باشد. چشم زخم و حسد شدید که همراه با شیطان باشند خود نیز باعث عدم موفقیت و پیشرفت از جمله عدم ازدواج می شوند. معمولا اشخاصی که دچار مشکل می شوند در اکثر کارها شکست میخورند، زیرا انرژی منفی حاصل از جادو یا چشم و حسد که کل هاله ی اطراف انسان را پوشانده است (برای درک بهتر مفهوم هاله اطراف انسان، به پست ‘ نگاهی علمی به جن و جادو ‘ رجوع شود) باعث می شود نوعی تنفر و بیزاری از آن شخص نزد اطرافیان ایجاد شود. این هاله ی آلوده، بعد از همنشینی یا صحبت کردن با شخص دیگر (خواه این شخص خواستگار باشد، خواه دوست، خواه شخص متصدی استخدام و مصاحبه شغلی و…) فورا تحت تاثیر هاله ی منفی قرار خواهد گرفت و احساس خوبی نسبت به فرد پیدا نخواهد کرد. پس هدف اول این نوع جادوها و از نشانه های طلسم شدن بخت ، آلوده ساختن هاله و بد جلوه دادن فرد در نظر دیگران است تا هر جا برود کارش راه نیفتد و موفقیتی برای او حاصل نشود.

انواع طلسم شدن بخت و عدم ازدواج :

این نوع جادو و طلسم هم از نوع خاکی (چال کردن) و هم از نوع بادی و اتر آن که به درخت آویزان می کنند دیده می شود. البته نوع دیگری نیز وجود دارد که جلوی درب منزل پاشیده می شود. پس فرقی نمی کند که این بستن بخت با موی سر باشد یا با ناخن، لباس و… بصورت کلی موکل این نوع از طلسم با دستوری که از ساحر و جادوگر دریافت می کند به سراغ فرد مورد نظر رفته و دو حالت زیر رخ می دهد:

حالت اول: در این حالت، فرد هر نوع خواستگاری را رد کرده و از اسم خواستگاری و ازدواج فرار می کند. یا گاهی موافقت اولیه خود را اعلام می کند اما صبح روز بعد همه چیز را به هم میزند. (این حالت در جن عاشق نیز دیده می شود)

حالت دوم: در این حالت، موکل اطراف آن فرد مترصد خواستگار و فرصت ازدواج می نشیند. یعنی خواستگار پیدا می شود یا در مراسمات مختلف صحبت و پسند صورت می گیرد و حتی توافقات اولیه برای خواستگاری انجام می شود، اما پای خواستگار به خانه باز نمی شود. موکل طلسم آنقدر طرف مقابل را وسوسه می کند و فرد را در چشم آنها بد جلوه می دهد تا پشیمان شده و مساله را رها کند.

در جادوهای شدید از این نوع دیده شده خواستگار به محض ورود به خانه ی فرد، احساس خفگی به او دست داده و دنیا در چشمش تیره و تار می شود تا جایی که دوست دارد هرچه زودتر خانه را ترک کرده و برود.

برخی دیگر از علائم و نشانه های طلسم شدن بخت :

۱.سردرد (هنگامی که حرف ازدواج پیش بیاید)
۲.احساس خفگی و تنگی نفس هنگام غروب و شب
۳.دیدن چهره ی خواستگاران به شکلی بد و زشت
۴.هجوم افکار منفی مختلف نزدیک روز خواستگاری
۵. بی خوابی و یا نگرانی شدید در زمان خواب
۶.دیدن خوابهایی با موضوع گم شدن کفش ها
۷.درد معده یا درد در انتهای کمر

در رابطه با بند سوم و اینکه چگونه یک جادو باعث می‌شود که چهره خواستگار نزد دختر و یا حتی چهره دختر نزد خواستگار، زشت و بد ترکیب نشان داده شود، به دستکاری چشم بیننده توسط جادو باز می‌گردد. در قرآن کریم و راجع به داستان حضرت موسی علیه السلام و فرعون آمده است که جادوگران فرعون با کمک جادو، کاری کردند که طناب‌ها و چوب دستی‌های روی زمین افتاده در چشم بیننده به شکل مار در حال حرکت نمایان شوند.

قَالَ بَلْ أَلْقُوا فَإِذَا حِبَالُهُمْ وَعِصِیُّهُمْ یُخَیَّلُ إِلَیْهِ مِن سِحْرِهِمْ أَنَّهَا تَسْعَىٰ

(حضرت موسی) گفت: «شما اول بیفکنید!» در این هنگام طنابها و چوب دستی‌هاى آنان بر اثر سحرشان چنان به نظر مى رسید که (انگار) حرکت مى کند! (طه/۶۶)

در تفسیر نور نیز در این رابطه می خوانیم: سحر حقیقت اشیا را تغییر نمی‌دهد. بلکه نمودها را دگرگون می‌سازد و در ادراک انسان تاثیر می‌گذارد. (تفسیر نور، جلد۵، صفحه ۳۶۱) پس در جادوی بستن بخت و عدم ازدواج نیز با کمک همین قانون دگرگون‌سازی نمودها، باعث می‌شود که دختر دم بخت (حتی اگر زیبا باشد) در چشم خواستگار بشکلی زشت دیده شود.

چند نکته ی مهم:

  • آقایان نیز دچار سحر و طلسم بستن بخت می شوند و علائم مشابه دارند.
  • طلسم بستن بخت تنها به ازدواج ختم نمی شود بلکه هر چیزی که به موفقیت شخص مربوط می شود بسته خواهد شد مانند موفقیت شغلی ، تحصیلی، رزق و روزی و بدبیاری آوردن هاب مکرر و بدون دلیل
  • جن عاشق نیز در برخی موارد شبیه به طلسم بستن بخت عمل می کند.
  • ممکن است فرد تحت فشار خانواده یا با کمک دعای گشایش بخت، جذب خواستگار و… ازدواج کند اما آنقدر بعد از ازدواجش برایش مشکلات بوجود می آید که مجبور به طلاق می شود.
  • در یکسری از جادوهای بستن بخت و ازدواج، حتی بستن بخت با موی سر ، ممکن است فرد بیمار هیچ گونه علایم جسمی و روحی دال بر وجود عامل ماورایی نداشته باشد ولی در اصل مساله ی بستن رخ داده است. در این گونه افراد، جادو بیشتر از اینکه وارد جسم شود یا خارج از جسم بیمار مترصد خواستگار بنشیند، هاله ی فرد را مورد هدف قرار میدهد.

بستن بخت با موی سر

وقتی هاله ی یک نفر آلوده بشود، دیگران از او دور می شوند یا از برخورد با او حس منفی دریافت می کنند. لذا هنگامی که خواستگاران با این فرد روبرو شده یا قصد صحبت و آشنایی پیدا می کنند، حتی اگر آن فرد آدم خوبی باشد، بجای دریافت حس مثبت، نوعی نفرت و حس منفی از او دریافت خواهند کرد و طبیعتا خواستگاری به سر انجام نمی رسد. آلوده شدن هاله، اغلب توسط همزاد و با دستور عوامل ماورایی دیگر انجام می شود.


توجه: جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم،می توانید با نصب اپلیکیشن طب روحانی و انجام آزمون بررسی و مشاوره در صف درمان معنوی قرار گرفته یا اگر مایل به خوددرمانی هستید از نسخه های رایگان ما در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.