جادو یا طلسم بستن بخت بعد از جادوی جدایی، متاسفانه از متداول ترین و پر استفاده ترین جادوها در بین مردم است. علائم و نشانه های طلسم شدن بخت به اشکال مختلفی دیده می شود. در این نوع جادو که اکثرا برای جوانان و بالاخص دخترها استفاده می شود، به این صورت شکل می گیرد که یک نفر از خدا بی خبر نزد جادوگر و ساحر رفته و با دادن اسم و اسم مادر دختر و قطعه ای از لباس ، مو سر ، ناخن یا عکس او و… از جادوگر می خواهد بخت و اقبال این دختر یا کل افراد مجرد آن خانواده را ببندد تا نتوانند ازدواج کنند. این نوع طلسم میتواند بستن بخت با موی سر باشد یا هر چیزی که در بالا اشاره کردیم و جادوگر درخواست بکند. البته بستن بخت تنها به ازدواج ختم نمی شود و در سایر جوانب زندگی فردی و اجتماعی انسان، از جمله رزق و روزی، درس و تحصیل نیز اثری منفی خواهد داشت.

تاخیر در ازدواج علاوه بر جادو می تواند عوامل ماورایی دیگری مانند چشم و حسد نیز داشته باشد. چشم زخم و حسد شدید که همراه با شیطان باشند خود نیز باعث عدم موفقیت و پیشرفت از جمله عدم ازدواج می شود. معمولا اشخاصی که دچار مشکل می شوند در اکثر کارهاشون شکست میخورن، نه اینکه خودشون مقصر باشند بلکه اون انرژی منفی حاصل از جادو یا چشم و حسد که کل هاله ی اطراف انسان را پوشانده [برای درک بهتر مفهوم هاله اطراف انسان، به پست ‘ نگاهی علمی به جن و جادو ‘ رجوع شود] باعث می شود نوعی تنفر و کراهت از اون شخص نزد اطرافیان ایجاد شود. این هاله ی آلوده ی اطراف شخص، بعد از همنشینی یا صحبت کردن با شخص دیگر حالا خواه این شخص خواستگار باشد، خواه دوست، خواه شخص متصدی استخدام و مصاحبه شغلی باشد، فورا تحت تاثیر هاله ی منفی قرار خواهد گرفت و احساس خوبی نسبت به فرد پیدا نخواهد کرد. پس هدف اول این نوع جادوها و از نشانه های طلسم شدن بخت ، الوده کردن هاله و بد جلوه دادن فرد جلوی دیگران است تا هر جا برود کارش راه نیفتد و موفقیتی حاصل نشود.

انواع و نشانه های طلسم شدن بخت و عدم ازدواج :

این نوع جادو و طلسم هم از نوع خاکی یعنی چال کردن در اماکن متروکه است و هم از نوع بادی و اتر آن که به درخت آویزان میکنند و یا پاشیدنی که جلوی درب منزل می پاشند. پس فرقی نمیکند که این بستن بخت با موی سر باشد یا با ناخن، لباس و… موکل این نوع از طلسم با دستوری که از ساحر و جادوگر دریافت می کند به سراغ فرد مورد نظر رفته و دو حالت زیر رخ می دهد:

الف: حالت اول:

در این حالت، فرد هر نوع خواستگاری را رد کرده و از اسم خواستگاری و ازدواج فرار می کند. یا گاهی موافقت اولیه خود را اعلام می کند اما صبح روز بعد همه چیز را به هم میزند.

ب: حالت دوم:

در این حالت، موکل اطراف آن فرد مترصد خواستگار و فرصت ازدواج مینشیند. یعنی خواستگار پیدا می شود یا در مراسمات مختلف صحبت و پسند صورت میگیرد و توافقات اولیه برای خواستگاری انجام میشود، اما پای آنها به خانه باز نمی شود. موکل طلسم آنقدر طرف مقابل را وسوسه می کند و فرد را در چشم آنها بد جلوه می دهد تا طرف پشیمان شده و مساله را رها کند. گاهی مشاهده میشود خواستگاران موافقت اولیه خود را اعلام می کنند اما دیگر خبری از آنها نمی شود. در جادوهای شدید از این نوع دیده شده خواستگار به محض ورود به خانه ی فرد دم بخت، احساس خفگی کرده و دنیا در چشمش تیره و تار می شود و دوست دارد هرچه زودتر خانه را ترک کرده و برود

برخی دیگر از علائم و نشانه های طلسم شدن بخت :

۱.سردرد [هنگامی که حرف ازدواج پیش بیاید.]
۲.احساس خفگی و تنگی نفس هنگام غروب و شبها
۳.دیدن چهره ی خواستگاران به شکلی قبیح و زشت
۴.هجوم افکار منفی مختلف روز خواستگاری
۵.ناراحتی و نگرانی شدید هنگام خواب
۶.درد معده
۷.درد در انتهای کمر

توضیحات تکمیلی:

* اگر سحر بستن بخت خارج از خانه باشد و موکل آن وارد بدن فرد نشده باشد، علایم جسمی مانند سردرد یا درد معده و کتف و کمر در فرد مشاهده نمی شود و بیشتر زندگی اجتماعی او و رفتارها و ارتباطش با دیگران تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

٭ آقایان نیز دچار سحر و طلسم بستن بخت می شوند و نشانه های طلسم شدن بخت مشابه دارند.

*طلسم بستن بخت تنها به ازدواج ختم نمی شود بلکه هر چیزی که به موفقیت شخص مربوط می شود بسته خواهد شد مانند موفقیت شغلی ، تحصیلی، رزق و روزی و بدبیاری آوردن هاب مکرر و بدون دلیل

٭ جن عاشق نیز شبیه به طلسم بستن بخت عمل می کند.

 حالتهای مختلف بسته بودن بخت و ازدواج :

حالت اول: علیرغم تمایل فرد به ازدواج، اما به کلی پای خواستگار به منزل قطع می شود، یا اگر صحبتی شود از دور انجام شده و به مرحله خواستگاری در منزل نخواهد رسید. [طلسم]

حالت دوم: خواستگاری و ورود خواستگار به منزل انجام می شود، اما با وجود تمایل فرد به ازدواج و به محض جواب مثبت دادن، دیگر خبری از آن خواستگارها نخواهد شد. [آلوده بودن هاله ی فرد]

حالت سوم: خود فرد علاقه ای به ازدواج ندارد، و خواستگارهایش را بدون دلیل موجه و علیرغم موقعیت مناسب رد می کند. [جن عاشق]

ممکن است فرد تحت فشار خانواده یا با کمک دعای جذب خواستگار و… ازدواج کند اما آنقدر بعد از ازدواجش برایش مشکلات بوجود می آید که مجبور به طلاق می شود.

نکته مهم: در یکسری از جادوهای بستن بخت و ازدواج، حتی بستن بخت با موی سر ، ممکن است فرد بیمار هیچ گونه علایم جسمی و روحی دال بر وجود عامل ماورایی نداشته باشد ولی در اصل مساله ی بستن رخ داده است. در این گونه افراد، جادو بیشتر از اینکه وارد جسم شود یا خارج از جسم بیمار مترصد خواستگار بنشیند، هاله ی فرد را مورد هدف قرار میدهد.

بستن بخت با موی سر

هاله ی انسان

وقتی هاله ی یک نفر آلوده بشود، دیگران از او دور می شوند یا از برخورد با او حس منفی دریافت می کنند. لذا هنگامی که خواستگاران با این فرد روبرو شده یا قصد صحبت و آشنایی پیدا می کنند، حتی اگر آن فرد آدم خوبی باشد، بجای دریافت حس مثبت، نوعی نفرت و حس منفی از او دریافت خواهند کرد و طبیعتا خواستگاری به سر انجام نمی رسد. آلوده شدن هاله، اغلب توسط همزاد و با دستور عوامل ماورایی دیگر ایجاد میشود.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم، میتوانید با درمانگر سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید.