سحر یا طلسم ایمنی چیست؟ طلسم ایمنی همانطور که از اسمش هم پیداست تنها کارش محافظت از شخص در مقابل خطرات و حوادث طبیعی و غیر طبیعی می باشد. معمولا توسط جادوگرهای سطح اول درست می شود و هزینه ی سنگینی هم دارد. شخصی که توسط این نوع جادو محافظت می شود، خطرات توسط موکلین قول پیکر همین طلسم از او دور می شوند. خطراتی مانند: تصادف، جنگ، درگیری و نزاع، دزدی، سقوط اشیاء سنگین ، حمله ی حیوانات وحشی، تجاوز به عنف و…

علائم و نشانه های طلسم ایمنی:

۱. نداشتن جراحات عمیق هنگام قرار گرفتن در معرض آسیب
۲. وجود خون در محل حادثه، غیر متعلق به شخص
۳. احساس ترس هنگام مواجه با آن شخص
۴. زخمی نشدن پوست بدن فرد توسط اشیاء نوک تیز
۵. جان سخت بودن

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، درست کردن طلسم ایمنی کار هر جادوگری نیست و تنها از عهده ی جادوگرهای سطح بالا بر می آید و تنها افرادی از این نوع جادو استفاده می کنند که همیشه در معرض قتل و خطرات و تهدید جانی می باشند، مانند فرماندهان جنگی ، افراد سیاسی و یا کسانی که تحت تعقیب هستند، چون این افراد بدلیل قرار گرفتن در معرض خطرات بیش از سایرین دنبال ایمنی و محافظت از خود و این نوع طلسم ها می روند.

(در مواقع خطر جن موکل خودش سپر بلای شخص می شود) معمولا بزرگان یهود، فرماندهان و سربازان آنها در جنگها توسط این طلسم ها محافظت می شوند تا تلفات کمتری در جنگها داشته باشند. شاید به همین خاطر است که در خبرها می شنویم در جنگهای بین اسرائیل و فلسطین ها معمولا اسرائیلیها تلفات جانی کمتری می دهند. حتی اگر حملات انتحاری علیه آنها ترتیب داده شود فقط تعداد اندکی کشته و زخمی می شوند در صورتی که یک حمله ی انتحاری می تواند در لحظه جان دها نفر را بگیرد و تعداد زیادی مجروح بجای بگذارد.

استفاده های دیگری که از این گونه طلسم ها می شود، در انجام کارهای نمایشی و خارق العاده مانند : راه رفتن روی آتش و زغال گداخته، خوردن شیشه، دست زدن به سیم برق، راه رفتن روی اشیاء نوک تیز مانند خرده شیشه یا میخ و پونز و سایر کارهای مشابه که از توان یک انسان عادی خارج است.

آیا طلسم ایمنی خوب است؟

حال، شاید این سوال برای خیلیها پیش بیاید که این طلسم حتما طلسم خوبی است چون دارد از ما محافظت می کند و جان مارا نجات می دهد؟ در پاسخ باید بگوییم خیر، جادو ، جادوست. در هر نوع و شکلش که باشد غلط است و استفاده از آن خلاف عرف و حرام شرعیست. چون هم در آن مراجعه کردن به جادوگر شیطانی صورت میگیرد که کاملا کار نهی شده و حرامی می باشد و هم موکلینی که در آن جادو استفاده می شوند موکلینی شیطانی هستند. یعنی شخص دارد از شیطان درخواست حفظ جان خودم را می کند در صورتی که خداوند “هو خیر حافظ و هو ارحمن الراحمین” است.

برای درمان سحر و جادو میتوانید از نسخه های موجود در مطلب درمان جن و جادو استفاده کرده یا برای اقدام جدی میتوانید از بخش تماس با ما، جهت طرح مشکل و دریافت راهنمایی های بیشتر کمک بگیرید. و یا در کانال تلگرام ما عضو شوید.