این روزها درصد بیشتری از آمار بالای طلاق ها در سطح هر کشوری، عاملی جز جن و جادو ندارند. اما بدلیل عدم آگاهی مردم به این امر و نداشتن باور و اعتقاد، زندگی خیلی ها از هم پاشیده است. ما اسم این نوع طلاق ها را گذاشتیم ‘طلاق های شیطانی چون عامل اصلی اختلاف و طلاق در اصل همان جن یا شیطان است. سحر جدایی یا طلسم جدایی شایع ترین نوع طلسم در بین مردم و تنها جادویی است که در قرآن کریم بصورت مستقیم از آن نام برده و به تفرقه افکنانه بودن آن در بین زن و شوهر با صراحت تمام اشاره شده است.

طلسم جدایی در قرآن :

در تفسیر اثنی عشری ذیل آیه ۱۰۲ از سوره بقره می خوانیم: «هاروت و ماروت دو ملائکه بودند که حق تعالى به جهت تعلیم سحر به زمین فرستاد، چون در آن زمان سحره دعوى نبوت مى‌کردند، خداوند این دو ملک را فرستاد تا مردمان را بر حقیقت بطلان سحر و کیفیت حیله در آن مطلع ساخته، معارضه کنند با مدعیان نبوت، و تمیز سحر و معجزه و بطلان دعوى سحره مبیّن شود پس معلوم شد که نزول هاروت و ماروت و تعلیم سحر براى آن بود که از کید سحره محفوظ بمانند. فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُما: پس مى‌آموختند از آن دو ملک، ما یُفَرِّقُونَ بِهِ‌: آنچه جدائى افکند، بَیْنَ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ‌: میان زن و شوهرش»

وَ اتَّبَعُوا ما تَتْلُوا الشَّیاطِینُ عَلى‌ مُلْکِ سُلَیْمانَ وَ ما کَفَرَ سُلَیْمانُ وَ لکِنَّ الشَّیاطِینَ کَفَرُوا یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَ ما أُنْزِلَ عَلَى الْمَلَکَیْنِ بِبابِلَ هارُوتَ وَ مارُوتَ وَ ما یُعَلِّمانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى یَقُولا إِنَّما نَحْنُ فِتْنَهٌ فَلا تَکْفُرْ فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُما ما یُفَرِّقُونَ بِهِ بَیْنَ الْمَرْءِ وَ زَوْجِهِ وَ ما هُمْ بِضارِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللَّهِ وَ یَتَعَلَّمُونَ ما یَضُرُّهُمْ وَ لا یَنْفَعُهُمْ وَ لَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَراهُ ما لَهُ فِی الْآخِرَهِ مِنْ خَلاقٍ وَ لَبِئْسَ ما شَرَوْا بِهِ أَنْفُسَهُمْ لَوْ کانُوا یَعْلَمُونَ

و (یهود) آنچه (از افسون و سحر که) شیاطین (از جنّ وانس) در عصر سلیمان مى‌خواندند، پیروى مى‌کردند وسلیمان هرگز (دست به سحر نیالود و) کافر نشد ولکن شیاطین، کفر ورزیدند که به مردم سحر وجادو مى‌آموختند و (نیز) از آنچه بر دو فرشته، هاروت وماروت، در شهر بابل نازل شده بود (پیروى نمودند. آنها سحر را (براى آشنایى به طرز ابطال آن) به مردم مى‌آموختند.) وبه هیچ‌کس چیزى نمى‌آموختند، مگر اینکه قبلًا به او مى‌گفتند ما وسیله آزمایش شما هستیم، (با بکار بستن سحر) کافر نشوید (واز این تعلمیات سوء استفاده نکنید،) ولى آنها از آن دو فرشته مطالبى را مى‌آموختند که بتوانند به وسیله آن میان مرد و همسرش جدایى بیفکنند (نه اینکه از آن براى ابطال سحر استفاده کنند). ولى هیچگاه بدون خواست خدا، نمى‌توانند به کسى ضرر برسانند. آنها قسمت‌هایى را فرا مى‌گرفتند که براى آنان زیان داشت و نفعى نداشت، و مسلّماً مى‌دانستند هرکس خریدار اینگونه متاع باشد، بهره‌اى در آخرت نخواهد داشت وبه راستى خود را به بد چیزى فروختند، اگر مى‌فهمیدند (بقره/۱۰۲)

در تفسیر نور نیز ذیل آیه فوق، در بیان آن بخش از آیه که گفته شده است طلسم جدایی بدون اذن خداوند به کسی ضرر نمی زند آمده است: «قرآن در اینجا نکته‌اى را یادآور مى‌شود که جاى دقت و تأمل است. مى‌فرماید: ساحر با داشتن علمِ سحر، از دایره‌ى قدرت الهى خارج نیست و بدون اراده‌ى خدا قادر به انجام کارى نیست و به کسى نمى‌تواند ضررى برساند، ولى از آنجایى که خداوند براى هر چیز اثرى قرار داده است، سحر و جادو نیز مى‌تواند اثرات سویى داشته باشد که از آن جمله تأثیر آن بر روابط زناشویى و خانوادگى است. سحر و جادو واقعیّت دارد و در زندگى انسان مؤثّر است»

در تفسیر اطیب البیان نیز راجع به این بخش از آیه آمده است: «اسباب‌ وجودیّه‌ اعم‌ّ ‌از‌ اسباب‌ عادیّه‌ و اسباب‌ خفیّه‌ تأثیر ‌آنها‌ ‌در‌ خارج‌ مستند بمشیّت‌ و اذن‌ الهی‌ ‌است‌ و ‌اگر‌ مشیّت‌ الهی‌ ‌بر‌ تأثیر ‌آنها‌ تعلق‌ نگیرد تأثیر ‌از‌ کلیه‌ اسباب‌ گرفته‌ میشود چنانچه‌ آتش‌ نمرودیان‌ حضرت‌ ابراهیم‌ ‌را‌ نمی‌سوزاند و کارد ابراهیم‌ رگ‌ اسمعیل‌ ‌را‌ نمیبرد و ‌غیر‌ اینها ‌از‌ مواردی‌ ‌که‌ ‌خدا‌ اثر ‌را‌ ‌از‌ علل‌ و اسباب‌ میگیرد. و سحر ‌هم‌ مستند باسرار خفیه‌ ‌است‌ و تأثیر ‌آن‌ مستند باذن‌ و مشیّت‌ الهی‌ ‌است‌ باین‌ معنی‌ ‌که‌ اثر سحر امر لازمی‌ نیست‌ ‌که‌ خداوند قدرت‌ ‌بر‌ رفع‌ و ابطال‌ ‌آن‌ نداشته‌ ‌باشد‌ لکن‌ اثر ‌آن‌ ‌را‌ باطل‌ نمیکند و ‌بین‌ ‌آن‌ و اراده‌ مردم‌ رها نموده‌ و مانع‌ نمیشود چنانچه‌ ‌بین‌ مردم‌ و سائر گناهان‌ و تجاوزات‌ آنان‌ مانع‌ نمیشود ‌برای‌ حکمتی‌ ‌که‌ ‌در‌ ‌اینکه‌ عالم‌ مقدّر فرموده‌ ‌است‌ و اینست‌ معنی‌ ‌این جمله‌ وَ ما هُم‌ بِضارِّین‌َ بِه‌ِ مِن‌ أَحَدٍ إِلّا بِإِذن‌ِ اللّه‌ِ» ( تفسیر اطسی البیان/جلد۲ / صفحه ۱۳۱)

علائم طلسم و جادوی جدایی:

سحر و طلسم جدایی همونطور که از اسمش پیداست برای ایجاد تفرقه، جدایی و دشمنی بین دو نفر بکار گرفته می شود. علائم طلسم جدایی به اشکال مختلفی دیده می شود. البته جدایی انداختن به وسیله ی جن و جادو مختص زن و شوهر نیست و انواع مختلفی دارد. مانند: تفرقه و جدایی بین شخص و مادرش، تفرقه و جدایی بین شخص و پدرش، تفرقه و جدایی بین شخص و خواهر و برادرش، تفرقه و جدایی بین شخص و دوستش، تفرقه و جدایی بین شخص و شریک تجاری او، تفرقه و جدایی بین شخص و همسرش… در زیر چند مورد از علائم طلسم جدایی بین زن و شوهر را که در مراجعین خود بررسی و به نتیجه رسیده را بصورت تیتر وار آورده ایم:

 1. .تغییر ناگهانی حال زوجین از محبت به تنفر از هم 
 2. زیاد شدن شک و تهمت زدن بین زوجین 
 3. دنبال بهانه بودن از هم برای مشاجره 
 4. بزرگ پنداشتن اختلافات کوچک و غیر قابل گذشت بودن اشتباهات یکدیگر
 5. عوض شدن زیبایی ظاهری زوجین برای هم (به این صورت که مرد زنش را با چهره ای زشت و قبیح می بیند حتی اگر زنش زیباترین زن دنیا باشد. و زن نیز چهره ی شوهرش را زشت و ترسناک می بیند. در واقع این موکل شیطانی بکار گرفته شده در جادو این حالات را برای زوجین متصور می شود)
 6. فاصله زیاد بین روابط جنسی و زناشویی
 7. زوجین احساس می کنند انگار یک دیوار بین آنها قرار گرفته است و نمی گذارد به هم نزدیک شوند

اگر هر یک از علائم فوق را در خود یا همسرتان مشاهده می کنید احتمال دارد شما دچار این نوع از جادو و طلسم شده اید. اینجا یک راهکار ساده برای زوجها قرار دادیم تا بتوانید با کمک آن تشخیص دهید آیا در زندگی شما جادو و یا علائم طلسم جدایی وجود دارد یا خیر؟

ابتدا یک فایل صوتی از سوره ی بقره را آماده کنید. یک ظرف مناسب را از آب پر کنید. سپس مقداری سدر آسیاب شده و گلاب به آن اضافه کرده و هم بزنید. در ادامه سوره ی حمد، آیت الکرسی و معوذتین را هر کدام ۷ مرتبه روی همان آب بخوانید. (قرائت طوری باشد که دم و بازدم هنگام خواندن به آب برسد) حال، دست خود را در دست همسر گره کرده و درون آن آب قرار داده و همزمان فایل صوتی سوره ی بقره را با صدای بلند از یک منبع صوتی (مانند گوشب موبایل) پخش کنید. اکنون بررسی کنید، اگر هر کدام حالات و اتفاقات زیر (حین گوش دادن) چه به شکل شدید آن و چه در نوع خفیف، در شما رخ داد، نشان از وجود عامل ماورایی مانند جن و جادو در ایجاد اختلافات و یا طلاق بین شما دارد:

 •  احساس تنگی در قفسه ی سینه به همراه شروع سردرد خفیف که به مرور زیاد می شود، همزمان در شما و همسرتان
 • احساس تنفر از همدیگر در همان لحظات یا دیدن دیگری با ظاهر و چهره ای ترسناک
 •  تمایل یک نفر یا هر دوی شما به گریه کردن
 •  لرزش در اندام
 •  حالت تهوع و استفراغ

سؤال) اگر یکی از ما حالت های فوق که علائم طلسم جدایی هستند را داشت و تغییری در دیگری به وجود نیامد معنی آن چیست؟
پاسخ: در این حالت احتمال وجود جن عاشق در یکی از شما وجود دارد (جن عاشق در برخی موارد شبیه به طلسم عمل می کند) اگر هم طلسم باشد فقط اسم یک نفر از شما در آن قید شده است. والله اعلم


توجه: جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم،می توانید با نصب اپلیکیشن طب روحانی و انجام آزمون بررسی و مشاوره در صف درمان معنوی قرار گرفته یا اگر مایل به خوددرمانی هستید از نسخه های رایگان ما در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.