استعداد و توانایی هایی که در خدمت شیاطین قرار میگیرند:

آنچه در عکسهای این متن میبینید کارها و نقاشی های یک دختر ۲۰ ساله اهل تهران و عضو پیج طب روحانی است که از سن ۱۴ سالگی بخاطر استعدادهای ذاتی اش و همچنین وجود سابقه ارثی [ارتباط با شیاطین] در خانواده ی پدری، مورد توجه اجنه و شیاطین قرار گرفته است.  این خانم، با دیدن [ذهنی] طرح اولیه ی نقاشی هایش در خواب و همچنین در بیداری ، آنها را کامل کرده و بی اختیار به آنها جان میبخشد. اگر خوب به نقاشی ها دقت کنیم وجه مشترک همه ی آنها موی مشکی بلند، تک چشم، برهنگی، گربه سانان، عصا و مثلث های کوچک و بزرگ هستند که هر کدام از این نمادها بیانگر یک خصلت از خصلتها و شمایل شیطان و شیطان پرستی است. [چشم هروس (یا شیطان تک چشم و دجال تک چشم) به شکلهای مختلفی در این نقاشی ها استفاده شده است.]

اگر به جاهای قرار گرفتن این تک چشم در نقاشی ها دقت کنید، در چند نقاشی ، قسمت های حساس بدن [این عکس از سایت حذف شده است] یک زن را هدف گرفته اند. که این نشان می دهد شیطان و همکارانش روی گسترش فساد اخلاقی در جامعه سرمایه گذاری زیادی کرده اند. کما اینکه امروزه داریم این موضوع [گسترش فساد اخلاقی] را در جوامع بشری بشکلهای مختلفی مشاهده می کنیم.

استعداد انسان در خدمت شیطان (1)

در یکی از تصاویر، شیطان را می بینیم که در یک مراسم قربانی، سر یک انسان [انسانی که به خدمت شیطان در آمده است] را جدا کرده و از قطره خون آن، داخل جام یک ملکه زن می ریزد. [این زن هم میتواند نماد دختر شیطان باشد و هم نماد الهه ی خورشید]

استعداد انسان در خدمت شیطان (1)

در تصویر دیگری میبینیم که شیطان با خنجری در دستش، قلب یک زن یا دختری از جنس انسان را هدف قرار داده است. این نماد، نشان دهنده آلوده شدن یا برگزیده شدن یک شخص توسط شیطان یا شیاطین است تا آن شخص در اختیار شیطان و در خدمت او قرار بگیرد. [حتی خود این خانمی که نقاشیهایش را برای ما فرستاد بیان می کند که یک شب در خواب به قلب او خنجر می زنند] خنجر یا چاقو خوردن به قلب یا پیشانی در خواب ، همانطور که در نقاشی میبینید، یک تک چشم روی جسم فرد باقی میگذارد که فقط در دنیای ماوراء و توسط شیاطین قابل دیدن است. [تا این فرد را از خود بدانند و به آزار او نپردازند]

استعداد انسان در خدمت شیطان (1)

در یکی دیگر از نقاشی ها، تصویر یک تسبیح را مشاهده می کنیم که در نخ های انتهایی آن چند نماد از ادیان مختلف دیده می شود و البته یک تک چشم در لابلای دانه های تسبیح، که نشان دهنده ی نفوذ و سرمایه گذاری بلند مدت شیطان بر روی از بین بردن مقوله ای بنام دین و خداپرستی است. [وجود تک چشم در صلیب ها نیز همین امر را گوشزد می کند] قابل توجه افرادی که میگویند چرا شیطان در اروپا و امریکا نیست. این نقاشی نشان میدهد که شیطان کلا با دین مخالف است. حال چه اسلام باشد و چه سایر ادیان.

استعداد انسان در خدمت شیطان (1)

در تازه ترین اثر او، یک زنی از جنس انسان را میبینیم که رگ دستش را زده و شیاطین دارند یک سری جام از خون او پر می کنند. به گفته ی خود نقاش این طرح، در الهامی که به او شده، شنیده است که شیاطین از خون ملکه جهت شفای یک سری بیماریها استفاده می کنند. اما آیا این ادعا صحت دارد؟ این ملکه کیست و خون او چه ویژگی هایی دارد؟ چرا خون در بین شیاطین خاصیت شفابخشی دارد اما از نظر دین و شرع، خون از نجاسات است؟

 

استعداد انسان در خدمت شیطان

بله در دنیای ماورا و شیاطین این امر ممکن است. این ملکه یک انسان معمولی نیست. یک سری آدمها از بدو تولدشان مورد توجه موجودات ماورایی قرار میگیرند چون یکسری ویژگی هایی دارند که بقیه آدمها ندارند. اجازه بدهید راجع به این ویژگی ها و این نوع آدمها، خصوصیات جسمی و روحی شان و اینکه چرا و چگونه مورد توجه شیاطین قرار میگیرند در آینده و در یک پست مجزا [جستارهای وابسته] مفصل صحبت کنیم. در اینجا فقط به این اکتفا می کنیم که یکسری ادمها وجود دارند که از بدو تولد یک سری خصوصیات جسمی و روحی دارند که مورد توجه شیاطین است از جمله خونی که در رگ این ادمها در جریان است.

شخص دیگری که اخیرا نقاشیهای خودش را برای ما فرستاد [تک چشم در کف دست] نیز یک بیمار ماورایی ست و طرحهای اولیه نقاشی هایش به ذهن او یکباره الهام می شوند. انگشتان نوک تیز و وجود تک چشم در کف دست که دور آن یک دایره مشکی دیده می شود، بیانگر نوعی انرژی شیطانی موجود در این دست است. چون دستها دارای چاکرا در وسط کف هستند که محل خروج و ورود انرژی های درمانی خیلی مهمی هستند. اینکه میبینید بعضی ها با دست انرژی درمانی میکنند، بخاطر وجود این چاکرا در کف دست است که در این نقاشی متاسفانه در خدمت جادو و جادوگری قرار گرفته است.

استعداد انسان در خدمت شیطان

نقاشی های آخری که در زیر  مشاهده میکنید، متعلق به یک دختر ۱۸ ساله آمریکایی به نام کیت است که از نظر روانپزشکان مبتلا به اسکیزوفرنی ست و تحت درمان آنها دارد کلی داروی اعصاب و روان مصرف میکند. در نقاشی های او طرحهایی از تک چشم، حشرات و تصاویری از یک سری موجودات وجود دارد که خود بیانگر بیمار ماورایی بودن این شخص می باشد. کیت در حرفهایش میگوید که خودش را یک مگس حس میکند، یا یه صداهایی به او میگویند همه جا رو آتش بزن و یا عنکبوت سه چشم که اطراف خودش حسش می کند. اینها شایع ترین علائم یک بیمار ماورایی پیشرفته ست. اساس کار شیاطین این است که به انسان حس حقارت بدهند، پس کاری میکنند انسان خود را یکی از پست ترین موجودات که همان مگس یا پشه [که در قرآن نیز به آن اشاره شده] است، حس کند.

استعداد انسان در خدمت شیطان

 

استعداد انسان در خدمت شیطان

اسکیزوفرن از نظر روانپزشکی یک اختلال فیزیکی است. درست است که اسکن مغری یک بیمار اسکیزو ثابت میکند که مغز او نرمال نیست و آسیب دیده است اما این اصابت نه مادر زادیست و نه فیزیکی، ما قبلا بارها و بارها گفته بودیم که بیماریهای ماورایی خود می توانند تبدیل به بیماری فیزیکی شوند و در آزمایشها و عکسهای پزشکی پیدا و قابل مشاهده شوند. اما از آنجایی که یک روانپزشک سواد ماورایی ندارد و ماورا را به کل رد می کند با دارو درمانهای خودشان دارند به او بهبودی کاذب می دهند. یک بهبود اجباری، بهبودی که شخص ناچارا باید آن را به زور قرص و دارو حس کند. داروهایی که از نظر ما مصرف آنها برای یک بیمار ماورایی یعنی خودکشی، یعنی مرگ تدریجی روح و روان انسان.

استعداد انسان در خدمت شیطان

طب روحانی جهت به چالش کشیدن پزشکان و روانپرشکان و اثبات ماورایی بودن بیماری اسکیزوفرنی، حاضر است دو بیمار اسکیزو را یکی خودش و دیگری را روانپزشکان حاذق همزمان درمان کنند. ما از درمان معنوی استفاده میکنیم و شما از درمانهای معمول خودتان. یکی دو سال بعد هر دو بیمار را کنار هم قرار می دهیم و از آنها میخواهیم حال کنونی خودشان را جلوی چشم همه بیان کنند.

مفهوم علامت ضربدر در ماوراء چیست؟

در تازه ترین اثر این فرد که از طرف شیاطین به ذهن او الهام شده است، و در بالا میبینید، خانم جوانی را میبینیم که در یک گودال استوانه ای شکل، با استفاده از دو شئ نوک تیز یا همان خنجر، دارد روی بدن خود، به شکل “ضربدر” [❎] زخم ایجاد می کند. و چند نفر سیاه پوش که دور او را گرفته و دارند با کف زدن و تشویق، این کارش را تایید و از آن استقبال می کنند.مفهوم علامت ضربدر در ماورا

باز اگر یادتان باشد، در مطالب پیشین، عکسی از ظروف آشپزخانه یک شهروند را منتشر کردیم که شیاطین، همین علامت ضربدر را روی آنها حک کرده بودند. اما واقعا هدف شیاطین از این علامت مرموز چیست؟؟؟ در دنیای جادو و طلسم، یک سری اعداد، اشکال و علائم به صورت رمز بین جادوگر وشیطان وجود دارند که ضربدر یکی از آنهاست [درست مانند فیلم یا سریال فردی به اسم زُرو که هر جا میرفت از خودش علامت Z را روی در دیوار بجا میگذاشت]. شیاطین هر جا که بخواهند حضور یا قلمرو خود را نشان دهند، از این علامت استفاده می کنند. [یکی از درمانجوهای ما نیز در خواب دیده است که در چند جا از منزلشان علامت ضربدر به رنگ قرمز وجود دارد که نشان دهنده حضور آنها و وجود طلسم در منزل می باشد]

مفهوم علامت ضربدر در ماورا

در این نقاشی اما، این علامت بیانگر ورود این زن [زن خیالی موجود در تصویر] به قلمرو شیاطین می باشد. علامت ✖ باعث می شود این زن در دنیای شیاطین شناخته شده و او را از خودشان بدانند. همچنین با این کار، در واقع دارد وفاداری و آمادگی خودش را [جهت انجام دستورات و در مقابل آن، گرفتن خدمات فرازمینی از آنها] اعلام می کند که مورد تایید شیاطین نیز قرار گرفته است.

متولد شدن یک کودک شیطانی؟

در نقاشی زیر، خانمی از جنس انسان را میبینیم که یک نوزاد تازه متولد شده در بغل خود دارد. شیاطین اطراف او را نیز می بینیم که در مقابل این کودک تازه متولد شده به سجده افتاده اند. [این نوزاد هم می تواند نوزادی از جنس خود شیاطین باشد و هم از جنس انسانها. که احتمال دوم به شواهد نزدیکتر است] اما این کودک واقعا کیست؟ و چرا شیاطین در مقابل او سجده کرده اند؟ مگر شیطان هنگام آفرینش از سجده کردن مقابل انسان ابا نکرد؟ پس چرا اینجا دارد مقابل این کودک سجده می کند؟

 در آیه ای از قرآن کریم می خوانیم:

وَیَوْمَ یَحْشُرُهُمْ جَمِیعًا یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ قَدِ اسْتَکْثَرْتُم مِّنَ الْإِنسِ وَقَالَ أَوْلِیَاؤُهُم مِّنَ الْإِنسِ رَبَّنَا اسْتَمْتَعَ بَعْضُنَا بِبَعْضٍ وَبَلَغْنَا أَجَلَنَا الَّذِی أَجَّلْتَ لَنَا قَالَ النَّارُ مَثْوَاکُمْ خَالِدِینَ فِیهَا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّ رَبَّکَ حَکِیمٌ عَلِیمٌ (سوره انعام/ ۱۲۸)

که ترجمه دو خط اولش می شود:

ﻭ [ ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻴﺪ] ﺭﻭﺯﻯ ﻛﻪ [خداوند] ﻫﻤﻪ ﺟﻦ ﻭ ﺍﻧﺲ ﺭﺍ گرد هم ﺟﻤﻊ ﻣﻰکند [ﻭ ﺑﻪ ﻃﺎﻳﻔﻪ ﺟﻦ ﻣﻰ ﮔﻮید:] ﺍﻯ ﮔﺮﻭﻩ ﺟﻦ ! به راستی که شما از طریق انسانها کثرت و زیادی یافتید…

در این آیه [که به روز قیامت اشاره دارد] به وضوح میخوانیم که خداوند به جن ها میگوید شما از طریق رحم انسانها اقدام به تولید مثل کردید. که در ادامه این آیه میخوانیم خداوند تصمیم دارد آنها را بخاطر انجام این عمل زشت، منع شده و حرام، بازخواست و مجازات [دوزخ] کند.

شیطان به تنهایی ضعیف، و به قید ضمانت است که تا روز قیامت زنده مانده و آزادانه می چرخد. اما زمانی که با جنس انسانها آمیخته شود ضعف او تبدیل به قدرت و توانایی خواهد شد. علم و تجربه ی شیطان به او ثابت کرده است که اگر نطفه اش را با نطفه انسان در هم آمیزد، فرزند حاصل شده، پتانسیل بیشتری جهت خدمت کردن به او و سرپیچی از خداوند پیدا خواهد کرد. پس لابلای انسانها به دنبال زنانی میگردد که رحم آنها، مستعد پذیرش نطفه ای شیطانی باشد.

معمولا انسانهایی که با نطفه ی شیطانی متولد می شوند، یا ظالم و ستمکار می شوند یا فاسد و زناکار. اگر هم به پادشاهی و سلطنت برسند، می شوند یکی مثل فرعون یا نمرود و یا رهبران کنونی جهان که به دنبال جنگ و خونریزی هستند. این کودک تازه به دنیا آمده هم در آینده، احتمالا یا رهبری ضد دین و آتئیست خواهد شد که به دنبال گسترش فساد و بی خدایی باشد یا یکی مثل مرلین منسون، جادوگر و رهبر شیطان پرستان جهان تا شیطان پرستی ، بی خدایی و زنا با محارم را ترویج بدهد.

به گفته ی نقاش این طرح، و آنچه در خوابش دیده است ، صورت این نوزاد تازه متولد شده، نور داشت. [که در نقاشی با رنگ زرد نیز مشخص شده است.] و این سؤال برای او پیش آمد که این نور چیست؟ و اگر این کودک با نطفه ای شیطانی بدنیا آمده است پس چرا صورتی نورانی دارد؟
این نور، هر چه باشد بدون شک نور رحمانیت نیست. این نور شاید به این بخاطر است که مادر نوزاد از جنس انسان است! که در دنیای سیاه و تاریک شیاطین، نوعی نور و موفقیت برای آنها محسوب می شود. البته احتمال دومی هم وجود دارد و آن هم اینکه این نور، نور معصومیت کودکان هنگام تولد است. چون تمام کودکان انسان، در بدو تولد بدون گناه و معصوم هستند [و به مرور زمان و همزمان با بزرگ شدن به سمت خیر و شر خواهند رفت]. حالا هم که در دنیای تاریک شیاطین بدنیا آمده است، دیگر این نور بیشتر و بهتر نمایان شده است.