در بخش می توانید مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو که توسط مجموعه ی طب روحانی پاسخ داده شده است را مشاهده کرده و با خواندن آنها به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسید.


۱. آیا یک جادوگر و ساحر می تواند با بزاق دهانش کسی را جادو کند؟ (مثلا در نبود ما به لیوان آب یا استکان چای لب بزند و از ما بخواهد از آن بخوریم)

پاسخ:

بله، جادوگر این توانایی را دارد که بعد از خواندن یک سری اوراد و اذکار در دل خود، یک موکل را اجیر کرده و با وارد کردن زبانش به مواد غذایی آن را تبدیل به یک طلسم خوراکی بکند.


۲.دلیل تپش شدید قلب در بین بیماران ماورایی چیست؟

پاسخ:

در این نوع بیماریها معمولا اصابت به بالا تنه ی انسان و ناحیه ی قفسه ی سینه او برمیگردد. که هم میتوانند نشانه ی وجود چشم زخم و هم وجود جن و جادو در بدن انسان باشد. البته گاهی دلیل بالا بودن ضربان قلب می توانند عواملی مانند ترس، ناراحتی و اضطراب نیز باشد که علت خود اینها نیز می تواند عامل ماورایی باشد.


۳.چرا اکثر جادو و طلسم ها در قبرستان ها (زیر قبرها) و اماکن متروکه چال می شوند؟

پاسخ:

معمولا این نوع طلسم ها خاکی نامیده می شوند و باید زیر خاک چال شده تا جواب بدهند. [چون عنصر آنها خاک است] اما اینکه قبرستان ها برای این کار انتخاب می شوند اولین دلیل آن امن بودن این نوع مکانها است چون به علت حرام بودن نبش قبر، هیچ وقت قبرها چه خواسته و چه ناخواسته حفر یا کنده نمی شوند. پس جادو از بیرون آورده شدن تا حدودی در امان است. دلیل دوم آن ایجاد نوعی اتصال بین قبر و صاحب قبر با موکل طلسم ، و دریافت خصوصیات جسد بی جان [عدم استماع، عدم دیدن، ازدواج نکردن، بی حرکت ماندن و…] توسط جادوست.


۴.آیا وجود سردرد در دو طرف سر [غیر از ناحیه پیشانی] نشانه ی وجود بیماری ماورایی ست یا خیر؟

پاسخ:

کسی که سردرد کامل در تمام نواحی سر دارد نشانه ی وجود جن موکل جادو در معده است که با توجه به ارتباط معده و مغز، باعث سردرد نیز می شود. [جادویی از نوع خوراکی] اما اگر این سردرد با سرگیجه نیز همراه باشد نشان از وجود نوعی جادو در خارج از جسم بیمار [جادوی خاک شده] است. اما سردرد های انتقالی که گاهی در جلو و گاهی در اطراف و پشت سر ظاهر می شوند نشانه ی چشم زخم شدید است.
اگر سردرد فقط در یک سمت از سر مثلا در نیمه ی چپ سر ظاهر شود و مداومت داشته باشد نشان از وجود خلل در خونرسانی به ناحیه ی مذبور است که دلیل این عدم خونرسانی اصابت و وجود انرژی منفی در ستون فقرات یا در گردن و کتف هاست.


۵.آیا تارهای عنکبوت موجود در خانه ها و اتاق ها مکانی برای سکونت و خواب جن محسوب می شوند؟

پاسخ: 

خیر، این موضوع تابحال در عالم ماورا به اثبات نرسیده است. اما بر طرف کردن تارهای عنکبوت و سایر آفت ها از منازل، همانطور که در احادیث آمده، خوب است و باعث روشنایی و برکت منزل می شود.


۶.یک سری از دوستان وقتی در بررسی آنها مشخص میشود جن یا جادو و طلسم دارند، ناخوداگاه سوالات زیر در ذهن آنها شکل میگیرد از جمله: پس عدالت خدا کجا رفته است؟ چرا من باید چوب چیزی را بخورم که نقشی در آن نداشته ام؟ چرا خدا جلوی اجنه را نمیگیرد که سمت ما نیایند؟ چرا اجازه میدهد سحر و جادو روی زندگی ما تاثیر بگذارد؟ مگر خداوند در قرآن نگفته است سحر و جادو خارج از اراده و اجازه او نیست؟ و سوالات مشابه این که به طور مرتب از ما پرسیده میشود.

 پاسخ:

بله درست است هیچ چیز در این دنیا خارج از اراده ی خداوند نیست. در قرآن کریم به صراحت به این موضوع اشاره شده است که ‘جادو گران و ساحران نمیتوانند بدون اذن خداوند به کسی ضرر برسانند’ اما دقت کنید که این ‘اذن’ به معنی این نیست که حالا که دارند ضرر میزنند پس خداوند به آنها اجازه داده است. انسانها و اجنه مخلوقات خداوند روی زمین هستند. همان دین و مقرراتی که برای انسانها از حلال و حرام وضع شده برای اجنه نیز وضع شده است. همانطور که انسانها کافر می شوند، خون میریزند، جنایت میکنند، دزدی و قتل و غارت میکنند، ظلم و فساد میکنند، در مقابلش اجنه و شیاطینی نیز از این نوع وجود دارند که دارند با این کارها مرتکب جرم می شوند و خلاف دستور خدا عمل میکنند. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو

همه ما می دانیم که وقتی یک انسان، کافر، ظالم یا فاسد می شود خداوند همان موقع مجازات یا روزیش را قطع نمیکند (طبق آیات قرآن) و به اصطلاح کاری به کارش ندارد تا روز قیامت که به حساب همه رسیدگی میشود. در مقابل برای اجنه و شیاطین مرتد و طاغی این تمهید و فرصت نیز وجود دارد. البته اجنه باهم فرق دارند. اجنه در اکثر موارد کاری به کار ما انسانها ندارند مگر در سه حالت:

۱.جادوگر و ساحر جن را اسیر و اجیر کرده و برای آزار ما بفرستد.
۲.ما ناخواسته کاری می کنیم که آنها برای انتقام وارد بشوند.
۳.وراثت (انتقال جن از والدین به فرزندان)

اما بر خلاف آنچه گفته شد، آنقدرها هم که ما فکر می کنیم خداوند بیکار ننشسته است تا ظالمین انس و جن به ما صدمه بزنند و او فقط تماشا بکند. همانطور که برنامه میچیند آدم های نادرست از زندگی ما کنار بروند، همان قدر هم برای دور کردن سحر و جادو و اجنه از ما در تلاش و تکاپو ست. یعنی راه گریز و درمان جلوی ما قرار می دهد. مثلا همین که شما در در حال حاضر در سایت طب روحانی حضور دارید و برای مقابله با سحر و جادو و اجنه، دارید راهنمایی و درمان دریافت می کنید، خود این یعنی اینکه خداوند ما رو به حال خودمون رها نکرده است.

شاید فکر کنید طب روحانی داره تبلیغ خودش را میکند اما باور کنید اینطور نیست. سایت طب روحانی نه اهل دروغ است و نه اخاذی! تا حالا هر کاری کرده و هر درمانی که انجام داده واقعی و با صداقت تمام بوده است. همچنین افراد زیادی در این سایت سینه به سینه و به وسیله ی نقل قول دوستان و نزدیکانشان معرفی شدند و به خواست خداوند مشکلاتشون حل شد. مگر می شود این همه اتفاقات دقیق و برنامه ریزی شده جهت حل مشکلات بندگان اتفاقی و شانسی بوده باشد و خداوند حکیم و مهربان در آن هیچ نقشی نداشته باشد؟


۷. من یک دندانپزشک هستم ، دخترم به مدت ۵ سال دچار افسردگی حاد و جنون شده بود. از هر نوع درمانی که فکرشو بکنید برای نجات دخترم استفاده کردم حتی خارج از کشور هم رفتم اما بی نتیجه بود. تا اینکه یک دعانویس در جنوب کشور به ما معرفی کردند. ایشان به من گفت دخترت را یک هفته پیش من بگذار و برو تا درمانش کنم. من که چاره ای جز قبول نداشتم پذیرفتم. خوشبختانه بعد از یک هفته دخترم کاملا خوب شده بود و در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد. نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

این شخص دعا نویس نبوده بلکه یک جادوگر شیطانی بود. دختر شما مبتلا به نوعی از جادو بوده و این شخص جادویش رو با جادو باز کرده است. باز کردن جادو با جادو باعث میشه بعد از یک مدت دخترتون دوباره بیمار بشه اما به شکلی دیگر و به یک نوع دیگری از بیماریهای ماورایی. (در ضمن به شما توصیه می کنیم حتما دخترتان را به پزشکی قانونی یا پزشک زنان جهت معاینه ببرید.)


۸. سلام. شوهر من بعد از ده سال زندگی و به دنیا آوردن دوتا بچه دچار ناتوانی جنسی عجیبی شده، از داروهای زیادی استفاده کرده ولی الان چهار ساله که یا هیچ نتیجه ای حاصل نشده یا اگه شده موقتی بوده و بعد از یک مدت دوباره مشکلش برگشته. من به این مسائل اعتقاد دارم و هر چی به شوهرم میگم ممکنه جادو باشه قبول نداره میگه دعا و طلسم و این چیزا همش چرته ، دکترمو عوض می کنم میرم زیر نظر یه دکتر دیگه، و کلی داره هزینه دوا دکتر میکنه ولی تقریبا بی فایده بوده. این موضوع باعث اختلاف بین ما هم شده. من رو ندارم و راستش میترسم بخاطر این موضوع قهر کنم یا برم خونه پدرم. بعدش نمیگن اگه شوهرت این مشکلو داره چجوری بچه دار شدین؟ توی این دوره زمونه کی دیگه این چیزارو باور میکنه. از رفتن آبروم میترسم. از طرفی ۴ ساله که رابطه جنسی نداشتیم و میترسم نیازم باعث بشه وارد گناه بشم، 
به نظر شما چیکار کنم؟

پاسخ:

بله درسته با این علائمی که فرمودین همسر شما با جادوی خیلی قوی بسته شده تا نتونید با هم رابطه داشته باشید. در مورد این نوع جادو در پست های آینده مفصل خواهیم گفت. اما اینو هم توجه داشته باشید که دعانویسها نمیتوانند جادویی با این قدرت را باطل کنند. اگه هم شما به هر طریقی شوهرتونو راضی کنید به این افراد مراجعه کنه و نتیجه نبینه دیگه هیچ وقت از درمان معنوی استفاده نخواهد کرد چون بدبین خواهد شد. شما ابتدا یک استاد معنوی خوب و قابل اعتماد پیدا کنید و بعد یک فرصت مثلا یکی دو ماهه به همسرتان بدهید تا درمان شیمیایی یا گیاهی اش را تمام کند . قبلش با او شرط کنید که اگر با درمان پزشکی نتیجه نگرفت درمان معنوی را هم امتحان کند. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۹.چرا همیشه جادوگرها و دعانویسها سرشان شلوغ است ولی اساتید معنوی که در کار درمان هستند همیشه مغضوب عوام ناس ، بخصوص بیماران و مبتلایان به جن و جادو هستند؟

پاسخ:

دلیل عمده این کار حمایت اجنه و شیاطین از جادوگرها و دعانویس ها می باشد. معروفیت و شهرت اولین وعده یست که شیطان به یک جادوگر میدهد و به محض اطاعت، اجنه و بیشتر انسانها با وسوسه شیاطین در اختیار او قرار خواهند گرفت. به همین خاطر است که میبینیم از همه قشر و از همه صنف به این گونه افراد مراجعه میکنند. اما یک استاد معنوی که کار او مبارزه با شیاطین و باطل کردن جن و جادوی بیماران است [از آنجایی که دشمن شیطان حساب می شود،] آنها نهایت سعیشان را می کنند تا جلوی مراجعه افراد و بیماران به او را بگیرند. یا با وارد کردن خلل به کار او سعی در پوچ جلوه دادن کارش جلوی عوام و بیماران ماورایی کنند.


۱۰.در بعضی از بیماران مبتلا به امراض ماورایی مشاهده می شود میزان دفعات ادرار در آنها به هنگام شب افزایش می یابد. دلیل این افزایش میزان ادرار چیست؟ و چرا فقط در شب زیاد می شود؟

پاسخ:

ادرار غیر ارادی و یا تمایل به نشستن در توالت هنگام علاج یا قبل و بعد از آن ، بسبب زیاد شدن ترشح هورمون آدرینالین در بدن است که خیلی از معالجین به اشتباه فکر میکنند این رفتن به دسشویی حین معالجه و درمان یک نوعی فرار جن از معالج است که یک خطای علمی ست و برای همه ی بیماران صحت ندارد. اما اینکه چرا در شب هنگام این اتفاق رخ می دهد بیشتر به طبع جسم فرد و همچنین تسلط بیشتر شیاطین بر کارهایی ست که در روز نمی توانند انجام دهند برمیگردد.


۱۱. دلیل خواب رفتن اعضا بدن و اصطلاح گزگز در بین بیماران ماورایی چیست؟

پاسخ:

شایع ترین دلیل خواب رفتن اعضای بدن در این نوع بیماریها مسدود شدن مسیر یا کانالهای انرژی [که به صورت ۲۰ نوع مسیر در انگشتان دست و پا قرار دارد] می باشد. این انسدادها به علت خلل در کارکرد چاکرای مربوطه صورت میگیرد که توسط عامل ماورایی [جن یا جادو] ایجاد شده است. در رابطه با مسیرهای انرژی در بدن و چاکراها در پست “نگاهی علمی به جن و جادو” به طور مفصل بحث شده است.


۱۲.چرا داشتن سرگیجه در بیماران ماورایی را دلیلی بر وجود جادویی خارج از بدن بیمار [خاکی، بادی، آبی] می دانید؟

پاسخ:

بله سرگیجه یکی از علائم وجود جادوی چال شده یا آویزان شده در کیلومترها دورتر از بیمار می باشد اما یک قاعده ی کلی به حساب نمی آید. سرگیجه در اصل نشان از وجود انسداد و خلل در چاکرای گلو می باشد که اگر بیمار همزمان با داشتن سرگیجه حس ششمی قوی پیدا کند یا شروع به حرف زدن از گذشته یا خبر از آینده بدهد نشانه ی حضور پیدا کردن جن بر ذهن و زبان او نیز می باشد.


۱۳.در بعضی از بیماران ماورایی مشاهده می شود که بعد از درمان توسط معالج [یا خوددرمانی] و بهبود یافتن ، دچار نوعی غیب گویی و دادن خبر از گذشته و آینده می شود. شما این اتفاق را چگونه ارزیابی می کنید؟

پاسخ:

بله خیلی از بیمارانی که توسط معالجین مبتدی و یا حتی با تجربه معالجه می شوند بعد از درمان به این شکل در می آیند. علت آن درمان ناقص است. این معالجین در واقع فقط جن را از حالت وحشی و چموش به حالت اهلی و آرام در می آورند، که همان رام کردن و مطیع کردن جن موکل است که بسیار هم خطرناک است. جن و عامل بیماری هنوز در بدن فرد بیمار وجود دارد [فقط آن سرکشی سابق را ندارد] که خانواده بیمار به اشتباه فکر میکنند خانواده بیمار به اشتباه فکر میکنند بیمار آنها بهبود یافته است. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۱۴.چرا ترشح بذاق دهان و بلغم در بیماران مبتلا به امراض ماورایی به طور قابل توجهی افزایش می یابد؟

پاسخ:

بذاق دهان، خلط و بلغم نوعی انسداد در چاکرای قفسه ی سینه و گلو بحساب می آید که تاثیری مستقیم روی غدد مخاطی و سینوس ها دارد. اغلب به دلیل چشم و حسد حادث می شود و البته وجود جادوهای پیشرفته و قوی!


۱۵.مشاهده شده در بعضی از بیماران هنگام معالجه و درمان نوعی گرما و حرارت از چشمان آنها خارج می شود، دلیل آن از نظر شما چیست؟

پاسخ:

این گرما فقط از چشمها خارج نمی شود. بلکه از بینی، دهان، بالای سر، فرج، شکم و دست و پا نیز خارج می شود. خروج این گرما طبیعیست و نشان از وجود حسد یا نوعی از جادو به اسم “جادوی احساس گرما” در جسم بیمار است.


۱۶.تشخیص شما برای بیمارانی که از پایین و بالا رفتن مداوم درجه حرارت و دمای بدنشان رنج می برند چیست؟ و چرا این افراد هنگام روبرو شدن با سایرین دچار لرزش و سستی در اندامشان می شوند؟

پاسخ:

برای تشخیص بیماری این نوع افراد باید به گذشته ی آنها رجوع کرد و اینکه چه مدت به این حالت دچار شده و قبل از آن چگونه بوده اند؟ و خیلی سوالات دیگر که مجموع آنها کمک می کند تا بین سه بیماری چشم و حسد و جادو تشخیصی صحیح داشت.


۱۷. سلام. من یک مدت دچار چشم زخم بودم، به یک شیخ یا ملایی مراجعه کردم. سوالی از من پرسید که یکم برام عجیب بود و خواستم ارتباطش را با چشم زخم بدونم. او از من پرسید آخرین باری که عطسه کردی کی بود؟ وقتی از او دلیل این سوالش را پرسیدم به من گفت شخصی که چشم و نظر دارد نمیتواند عطسه کند. آیا این حقیقت دارد؟

پاسخ:

عطسه کردن از جمله مواردی است که خرافات زیادی در رابطه با آن وجود دارد تا جایی که برخی از افراد به محض عطسه کردن، فال حافظ می‌گیرند! بعضی‌ها پس از یک عطسه از لفظ ‘صبر آمد’ استفاده می‌کنند و بعضا کار خود را به تعویق می‌اندازند، کفش‌های خود را لنگه‌ به لنگه می‌پوشند یا در کفش‌های خود نمک می‌ریزند و… اما واقعیت عطسه چیست:

وقتی پایانه عصبی در غشا مخاطی تحریک می شود عطسه تولید می شود. علت تحریک مخاط بینی می تواند بر اثر سرما، آلرژی یا تحریک عصب بینایی به خاطر نور شدید باشد. البته مکانیسم ایجاد عطسه، بین همه ی مردم جهان یکسان نیست، برخی مردم هنگام نگاه کردن به خورشید یا قرار گرفتن در معرض نور شدید، عطسه می‌کنند. زمانی که عصب بینایی به شدت تحریک و مردمک چشم نسبت به نور عکس‌العمل نشان داد، منقبض می‌شود، این فرآیند بر عصب جمجمه‌ای عطسه اثر گذاشته و سبب عطسه کردن می‌شود.

از مجموعه ی تعاریف بالا که از نظر علمی اثبات شده هستند نمی توان حرف معالج شما را تایید کرد چون این ادعا مستلزم تحقیقات بیشتریست. اما اگر ما جای آن شخص بودیم بجای عطسه کردن از شما در رابطه با تعرق بدنتان سوال می کردیم. چون یک فرد مبتلا به چشم زخم، عرق نمی کند یا خیلی کم دچار تعرق در بدنش می شود. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۱۸.دلیل اینکه بعضی از بیماران ماورایی بوهای خاص و عجیبی استشمام میکنند که دیگران از درک آن عاجزند چیست؟

پاسخ:

بیماران ماورایی بدلیل وجود جن در بدنشان از حواس پنج گانه ی خیلی قوی برخوردار هستند و در اغلب موارد هر چیزی که جن موکل در بدنشان آن را حس می کند شخص نیز آن را حس می کند. مثلا اگر جن بترسد شخص نیز دچار ترس و استرس می شود، اگر جن بویی به مشامش برسد شخص نیز مقداری از آن بو را حس می کند و قص علی هذا.


۱۹.بین بعضی از بیماران ماورایی مشاهده شده است که گاهی در اطراف خود هاله یا رنگ های آبی مشاهده می کنند. علت آن چیست؟

پاسخ:

با توجه به پاسخ سوال قبل، بینایی و جلای بصری در این گونه بیماران از سایر افراد بیشتر هست و می توانند هاله های نورانی اطراف خود را ببینند حال خواه هاله ی جن باشد خواه هاله ی انسان یا حتی هاله ی خود شخص بیمار.


۲۰. آیا همزاد باعث نازایی می شود؟ من چند سالی هست به هر دری زدم اما نتونستم باردار بشم، پیش ی زنی رفتم دستشو گذاشت رو شکمم، با اونیکی دستش نبضمو گرفت بعد بدون هیچ سوالی بهم گفت که همزاد دارم و همزادم داخل رحمم رفته و اسپرمهارو میخوره. بهم گفت برم پیش کسی که بتونه اونو خارج کنه. میخواستم ببینم راسته این موضوع یا خیر!!؟

پاسخ:

همزاد ارتباطی با بارداری ندارد. اما اگر منظور آن خانم جن یا موکل طلسم باشه، خب بله، هم جن عاشق و هم موکلین طلسم میتوانند باعث نازایی شوند. در ضمن جنها اسپرمو نمیخورند، میکُشند.


۲۱. بعضیها می گویند آنچه وارد بدن انسان می شود و باعث جن زدگی میشود در واقع خود شیطان است و نه اجنه. نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

اگر منظور از شیطان، شیاطینی از جنس اجنه باشد صحیح است اما اگر میگویند فقط شیطان میتواند وارد شود و اجنه نمیتوانند این غلط است.


۲۲. در بعضی بیماران ماورایی مشاهده شده است که بعد از انجام درمان، احساس گرسنگی شدیدی می کنند. علت چیست؟

پاسخ:

این قضیه زیاد شایع نیست ولی دلیل آن می تواند وجود عامل جن یا چشم و حسد موجود در ناحیه چاکرای معده است. اگر آن عامل از معده خارج شود [حالا یا بوسیله استفراغ یا خارج کردن مستقیم توسط استاد معنوی] بسبب ضعف ایجاد شده در بدن، شخص احساس گرسنگی می کند. .


۲۳. چرا خواب و رویای بعضی از بیماران ماورایی به واقعیت می پیوندد؟

پاسخ:

چون این نوع خوابها توسط جن عاشق یا موکل اداره می شوند، از آنجایی که اجنه توانایی دستیابی به غیب نسبی را دارند، خواب شخص محقق می شود. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۲۴. مشاهده شده در بعضی از بیماران ماورایی بعد از انجام درمان معنوی، بوی عرق بسیار نامطبوعی از آنها خارج می شود یا مدفوع آنها بصورت گوله بمانند مدفوع گوسفند خارج می شود. علت چیست؟

پاسخ:

عامل ماورایی چه جن و طلسم باشد چه چشم زخم و حسد، به اشکال زیر از بدن خارج می شود: یا از راه عرق کردن، یا استفراغ از دهان، یا مخاط و عطسه از بینی و یا از راه ادرار و مدفوع. اما همراه بودنش با بوی بد می تواند یا نتیجه ی ماده استفاده شده در طلسم و جادو باشد [در جادو از ماده های بدبو استفاده می شود] یا جن ساکن در بدن از نوع بد بو باشد. یا میتواند نتیجه ی چشم و حسدهای قدیمی که بروی همدیگر تلنبار شده باشند.


۲۵. اینکه می گویند عقل جن اندازه ی عقل یک کودک انسان است حقیقت دارد؟

پاسخ:

امروزه هر کسی را ببینیم در این باره اظهارات عجیب و غریبی می کنند. به کدام استناد اینها می گویند که عقل جن مساوی عقل کودک انسان است؟ اگر این درست باشد پس ما دیگر هیچ مشکلی نداشتیم و راحت آنها را با یک آبنبات چوبی گول میزدیم و بیرونشان میکردیم و شاهد این همه بیماری، مشکلات و عجایب از آنها نبودیم.


۲۶. می گویند جادوی بستن بخت بعد از ازدواج به طور اتوماتیک تبدیل به جادوی جدایی می شود، نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

بله درسته. این قضیه بارها به ما گزارش شده است. دختران یا پسرانی که بدون باطل کردن جادوی بستن بخت به هر طریق ازدواج کرده اند دچار مشکلات زیادی شدند که بعضیها به طلاق انجامید. [بعضیها هم در دوران عقد طلاق گرفتند]


۲۷. در بعضی از بیماران ماورایی مشاهده می شود که نقاط یا لکه هایی به رنگ های مختلف روی پوست بدنشان ظاهر و گاهی پنهان می شوند. مثلا در بعضی بیماران لکه های قرمز، بعضی آبی و کبود و بعضی سیاه و تیره هستند. علت چیست؟

پاسخ:

این اختلاف رنگ ممکن است به نوع جن برگردد که حاصل نوعی جادو، جن عاشق و یا حاصل انتقام یک جن است. البته بعضی ها میگویند ممکن است خبر از نوعی مریضی در بدن خود جنی می دهد که داخل جسم انسان است و به دنبال آن روی بدن بیمار نیز ظاهر می شود که این صحت چندانی ندارد.


۲۸. در جادوی بستن بخت و ازدواج دختران، گاها مشاهده شده است بعد از انجام خواستگاری، شخص خواستگار دچار مریضی ، بدبیاری، اتفاقات و حوادث منجر به مرگ یا فلج شدن مانند تصادف و بعضا ورشکستگی های مالی می شود. علت چیست؟ آیا این حوادث به جادو دختر مرتبط می شود؟

پاسخ:

این حالات بیشتر در جن های عاشق بسیار قوی و قدیمی که احساس تملک به دختر دارند مشاهده می شود. در جادوهایی مانند بستن بخت این اتفاقات کمتر برای خواستگار رخ میدهد و بیشتر شاهد پسند نشدن و جواب رد دادن از طرف دختر یا خود خواستگار هستیم.


۲۹.من متاهل هستم ولی چند وقته ناخواسته وارد یک رابطه ای شدم که نمیتونم ازش دل بکنم. همسرمو دوست دارم و از اینکه دارم بهش خیانت می کنم عذاب وجدان دارم ولی دست خودمم نیست هر کاری کردم نتونستم اون شخصو فراموش کنم. میتونید کمکم کنید؟

پاسخ:

اگر یادتان باشد در یکی از پست های اطلاع رسانی های مهم به این موضوع اشاره کردیم و گفتیم بعضی ها با کمک سحر و جادو اقدام به بدام انداختن جنس مخالف و سو استفاده از آن می کنند. اما اول باید از این موضوع اطمینان حاصل کرد که رابطه ی شما جزو این دسته هست یا خیر. قطعا اگه رابطه با کمک شیطان شکل گرفته باشد میشود درستش کرد. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۳۰.بعضی افراد که مبتلا به جن و جادو هستند و کار از کار گذشته باشد از انجام درمان خودداری میکنند. مثلا فردی که جادوی جدایی دارد و طلاق گرفته باشد میگوید من که جدا شدم دیگر چه نیازی به باطل کردن طلسم است. یا کسی که بختش را بسته باشند و از سن ازدواجش گذشته باشد می گوید کسی سراغ دختر بالای چهل سال نمی آید پس درمان لازم نیست. نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

این یک امر شخصی است و اجباری در آن نیست. اما جن و جادو هر چی بیشتر در جسم فرد باقی بمانند او را هم از نظر روحی و هم جسمی بیمار میکنند. شما در هر سن و موقعیتی که باشید لازم است خود را از وجود انرژی های منفی خلاص کنید حتی اگر شما را به هدف نرساند لااقل جلوی ضرر بیشتر و بیماری های بیشتر را میگیرد.


۳۱.سقوط از ارتفاع در خواب به چه معناست؟

پاسخ:

مساله ی سقوط از ارتفاع در خواب دال بر وجود نوعی از انرژی منفی [جن] در انسان است که باعث قطع ارتباط حسی بین مغز و اعضای بدن می شود در نتیجه مغز از ارسال فرمان به اعضا ناتوان می ماند. این امر باعث نوعی رخوت و سستی در اعضا شده و به شکل خواب سقوط دیده می شود. معمولا این نوع جن وارد شده بر اثر چشم زخم و حسد می باشد. طبیعیست کسی که به ما حسادت می ورزد با ما دشمنی دارد و دوست دارد ما را از ارتفاع بلند به پایین بیندازد و از شر ما خلاص شود. اگر دلیل این انرژی منفی چیزی غیر از جن باشد تکرار نمی شود. اما اگر خواب سقوط چند بار تکرار شود دلیل آن وجود جن در بدن است.


۳۲. اینکه می گویند در بعضی جاها، جن از انسان انتقام میگیرد به چه معناست؟

پاسخ:

جن در موارد خاص که به او تعدی های عمدی یا غیر عمدی شود، مانند آنچه در پست مربوط به جن عاشق گفتیم [مثل ریختن آب جوش روی آنها، ادرار و مدفوع کردن روی آنها زمانی که خواب هستند، پا گذاشتن یا ضربه زدن به بچه های آنها و…] از انسان انتقام میگیرد که شامل دو مرحله است؛

۱.انتقام فوری؛

انسان سالمی که هیچ گونه جن و جادویی از قبل ندارد و یک دفعه حالات یک جن زده [تشنج، فلج شدن یک عضو از بدن، سردرد شدید و… ] را پیدا کند، به سبب ضربه ی جن از روی انتقام و به دلیل تعدی انسان به اوست. ممکن است شدت این ضربه آنقدر زیاد باشد که عضوی از بدن شخص تا مدتها بیمار یا فلج بماند.

۲.انتقام با تاخیر؛

گاهی بدلیل قدرت دینی و تمسک فرد به خداوند جن در همان لحظه نمیتواند به شخص ضربه بزند اما همیشه مترصد فرصت مینشیند تا زمانی که فرد از ذکر خداوند غافل یا مرتکب معصیت شود. در این زمان جن از ضعف فرد استفاده کرده و ضربه اش را به او وارد میکند. از علائم این نوع ابتلا به انتقام جن و تفاوت آن با سایر حالت ها در خواب بد و کابوس ندیدن، سالم بودن از نظر روحی، از بین رفتن درد با مسکن های شیمایی و… است.

البته همه ی این نوع اصابت های بدون مقدمه و سریع، انتقام جن نیست. گاهی دلیل آن می تواند یک جادوی قدیمی و راکد باشد که بنا به دلایلی به یکباره تشدید شده یا موکل های دیگری آن را بکار انداخته اند.


۳۳.در بعضی از بیماران ماورایی مشاهده شده که سر و صدای زیادی از شکم آنها شنیده می شود علت چیست؟

پاسخ:

اینها گازهایی هستند که به دلیل ضعف ایجاد شده در بدن بسبب امواج منفی جن یا چشم زخم و به دنبال آن اختلال و به هم خوردن تعادل مواد شیمیایی در معده بوجود آمده اند.


۳۴.چرا من به عنوان یک بیمار ماورایی نمی توانم به شما اعتماد کنم و هر بار که میخواهم مشکلم را با شما مطرح کنم دچار نوعی شک و تردید نسبت به شما و کارتان می شوم. یا اینکه فراموش میکنم و دل و دستم یاری نمیدهند؟

پاسخ:

بیشتر این نوع حس توسط اجنه و شیاطین در شما [که یک بیمار ماورایی هستید] ایجاد می شود. آنها مارا بهتر از شما و هر کسی دیگه ای می شناسند و میدانند اگر شما مشکلتان را با ما مطرح کردین و به ما اجازه ی درمان دادین کار آنها ساخته ست. به همین جهت تمام سعی خود را می کنند تا در ذهن شما علیه ما افکار منفی ایجاد کنند. [از این نوع افکاری که شما در بالا به آنها اشاره کردین]

هر چه قدرت جن و جادوی شما بیشتر باشد، افکار منفی شما نیز بیشتر خواهند بود. افرادی بودند که ما به آنها نوبت درمان هم دادیم ولی بعدش پشیمان شدند.با وجود اینکه ما هزینه را بخاطر این مسائل [و برای اینکه بهانه دست شیاطین جهت تحریک درمانجو ندهیم] بعد از کار میگیریم اما باز هم خیلی ها اعتماد نمیکنند و این طبیعی است.

پس چه کنیم این افکار سراغ ما نیاید؟

پاسخ:

اگر شما مُعَرف ندارید و اولین بار است با ما حرف میزنید این افکار سراغ شما می آید چون جن و یا موکلین جادو توانایی خواندن فکر ما را دارند. شما می بایست قبل از اینکه آنها فکر و نیت شما را بخوانند برای درمان خود اقدام کنید و تصمیم خودتان را بگیرید. آنها معمولا یک یا دو روز بعد از اینکه با ما صحبت کردین متوجه می شوند. [البته جن عاشق زودتر متوجه می شود] بودند کسانی که اولش با ذوق و شوق صحبت میکردند که چقدر دنبال همچین جایی بودند اما دو روز بعدش موکلین طلسمشون نظرشون را برگرداندند. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۳۵. در بعضی از خانه ها آتش سوزی هایی غیر عادی و بدون علت رخ می دهد. آیا این آتش سوزیها میتواند علتی ماورایی داشته باشد یا اینکه به دلایل طبیعی رخ می دهد؟

پاسخ:

آتش سوزیهای غیر طبیعی دو حالت دارد یا به دلیل جادوی مخصوص آتش سوزی رخ می دهد یا بوسیله انتقام اجنه از انسان صورت می گیرد. گاها این انتقام بدلیل آزار انسان است و گاها به این دلیل که اجنه دوست ندارند این شخص در این خانه ساکن شود و با ایجاد حریق بوسیله اتصالات الکتریکی یا آتش زدن پارچه قصد ترساندن آن شخص و خارج کردنش از آن خانه را دارد.


۳۶. گاها افراد ساکن در منزل وسایل شخصی خود را غیر طبیعی گم می کنند. یا وقتی شبها در رختخوابشان خوابیده باشند، صبح خودشان را خارج از رختخواب میبینند. علت چیست؟

پاسخ:

علت می توانند تسلط اجنه روی منزل بسبب جادو یا طلسم باشد.


۳۷. دلیل وجود فشار روی گوشها هنگام شنیدن صدای قرآن در بیماران ماورایی چیست؟ این حالت را چگونه تفسیر میکنید؟

پاسخ:

این فشار ممکن است روی غدد یا منبع انرژی موجود در پشت گوشها باشد که موکلین طلسم تحت تاثیر فشار انرژی معنوی موجود در آیات قرآن به گوش انسان وارد میکنند تا بیمار از شنیدن صدای قرآن یا اذان منصرف شود.


۳۸ لطفا تفاوت بین جادوی موکل و جادوی مکلف را توضیح دهید. ممنون می شویم!

پاسخ:

فرق این دو جادو در کتابت [یعنی نوشتن] و جوهر است. در جادوی توکیل یا موکل جادوگر دستورات را بصورت زبانی و دستور کلامی به اجنه و شیاطین تحت امرش می دهد و آنها را موظف می کند تا ماموریتی را انجام دهند. اما در جادوی تکلیف جادوگر بصورت نوشتاری و عملی اقدام به انجام یک سری دستورات و سپس چال کردن یا آویزان کردن جادو میکند تا شیاطین تحت خدمتش را مکلف به انجام ماموریتی بکند.[نکته: جادوی تکلیف به مراتب قوی تر است]


۳۹. آیا ترک خوردن دیوارهای خانه می تواند به موجودات ماورایی ارتباط داشته باشد؟

پاسخ:

بله اگر پی و زیرسازی خانه کاملا محکم و اصولی بنا شده باشد ولی باز هم دیوارها ترک بردارند عاملی ماورایی در زیر زمین باعث تخریب زیر سازی و ترک خوردن دیوارها می شود که بیشتر از چشم زخم و حسادت می آید. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو


۴۰. آیا نفرین افراد ، حتی اگر به ناحق باشد ممکن است روی ما اثر کند؟

پاسخ:

پشت مقوله ی نفرین دو عامل وجود دارد که به خود شخص نفرین کننده برمیگرد. یعنی بستگی دارد نفرین کننده، فردی صالح باشد یا طالح! اگر نفرین کننده فردی صالح و درستی باشد نفرینش زود اثر نمیکند هرچند که به حق باشد. اما در بازه ی زمانی بلند مدت چرا. در افراد طالح یا نادرست، اگر کسی را نفرین کنند حتی اگر ناحق باشد باید بعد از نفرینش احتیاط های لازم را انجام داد. چون افراد طالح توسط شیاطین حمایت میشوند و این شیاطین آنها هستند که نفرینشان را عملی میکنند نه قضا و قدر الهی.


۴۱. چرا جادوگرها و دعانویسها با اسم مادر کار میکنند اما شما اسم مادر را نمیپرسید؟

پاسخ:

این سوال را خیلی ها میپرسند. دلیل اولش این است که جادوگرها و دعانویس ها با موکل کار میکنند و از آنجایی که بین مادر و فرزند یک رابطه اثیری وجود دارد [همزاد شخص و همزاد مادرش هر دو از یک سلاله هستند] به این دلیل موکلهای دعانویس، آدرس شخص را زودتر میتوانند پیدا کرده و بر او مسلط شوند. دلیل دومش میتواند بخاطر این احتمال باشد که ممکن است پدر این شخص فرد دیگری باشد [مادر مرتکب زنا شده باشد] و آدرس به موکل اشتباه داده شود. اما از آنجایی که مادر، بچه را ۹ ماه حمل میکند ، بر کسی پوشیده نیست که این فرزند متعلق به این مادر است.


۴۲. آیا این واقعیت دارد که پرندگان اهلی از جمله خروس، بلبل، مرغ مینا، قناری، مرغ عشق و … در خانه های جادو دار نمیتوانند آواز بخوانند یا آزادانه رفتار کنند؟

پاسخ:

اگر خروس را جدا کنیم، بله سایر پرندگان، هم تحت تاثیر جادو قرار میگیرند و هم چشم میخورند و مریض می شوند.


۴۳. بعضیها میگویند جن و جادو نمی توانند وارد بدن یک زن باردار شوند چون تمام چاکراهای بدن در زمان بارداری بسته می شوند، نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

این ادعا کاملا پوچ و بی اساس است. اگر اینطور باشد پس دلیل سقط یا مرگ [بدون علت پزشکی] جنین در زنان باردار چیست؟ مگر می شود بدون ورود یا ضربه به رحم، باعث سقط یک جنین شد؟


۴۴. اینکه میگویند یکسری از جادوها چال نمیشوند و پیش جادوگر می مانند حقیقت دارد؟

پاسخ:

بله حقیقت دارد. جهت محافظت بیشتر از بسته جادو، و اینکه جلوی باطل شدنش گرفته شود به درخواست جادوگر، جادو پیش او می ماند تا به اصطلاح جایش امن باشد. البته جادوگرها این کار را برای همه انجام نمیدهند و فقط به مشتریان خاص خود که پول هنگفت میدهند این خدمات را ارائه می کنند.


۴۵. آیا همه ی افرادی که تحت درمان شما قرار میگیرند نتیجه لازم را میگیرند؟

پاسخ:

خیر، این ما نیستیم که شفا و درمان را قطعی می کنیم. خداوند هر کس را بخواهد به دست ما شفا می دهد و هر کس را نخواهد شفایش را به تاخیر می اندازد. همانطور که تعداد زیادی بعد از درمان خوب شدند و نتیجه مثبت گرفتند، افرادی هم هستند که نیمه راه درمان خود را رها کرده و نتیجه لازم را ندیدند.


۴۶. من دوست دارم گاهی زیر لبم ذکر بگم، چه ذکری رو پیشنهاد میکنید؟

پاسخ:

هر نوع ذکری اگر سالم و کامل باشد و با تمرکز و خلوص نیت زمزمه شود خوب است و تاثیرش را خواهد گذاشت.


۴۷. چرا درمانجوهای شما باید دائم حال خودشان را بهتان گزارش بدهند ؟ و اگر گزارش ندهند چی اتفاقی خواهد افتاد؟

پاسخ:

شما یک مدرسه را در نظر بگیرید که یک عده دانش آموز قلدر اطراف یک دانش آموز ساکت و آرام را احاطه کرده و دارند او را اذیت میکنند. اگر دانش آموز، این حرکت را به مدیر یا ناظم مدرسه گزارش نکند طبعا اذیتهای آن افراد ادامه خواهد داشت. این دانش آموز باید دائم و هر بار که توسط این افراد اذیت بشود به مدیر گزارش کند تا آن افراد بفهمند که این دانش آموز از طرف مدیر مدرسه حمایت می شود و دیگر سمت او نیایند وگرنه روز به روز بیشتر او را اذیت و آزار خواهند کرد. در ماوراء نیز، شیاطین اگر ببینند فرد بیمار از یک منبع قوی حمایت نمی شود دست از سرش بر نخواهند داشت.


۴۸. می گویند بین کامل شدن قرص ماه و سحر و جادو یک ارتباط عمیق وجود دارد و جادوگرها در شبی که ماه کامل است جادوهای قوی می نویسند. نظر شما در این باره چیست؟

پاسخ:

بله، بین ماه و همچنین حرکت آن در روزهای قمری، اینکه نیمه اول ماه باشد یا در نیمه ی دوم، و همچنین حرکت و دوران زمین که باعث تغییر در جزر و مد نیز می شوند، و بین سحر و جادو ارتباطی دیرینه وجود دارد که جادوگرها آن را بصورت علم به شاگردان خود آموزش می دهند [که کدام طلسم را در کدام روز از ماه قمری بنویسند تا تاثیری چند برابر داشته باشد.] چون هر کدام از روزهای ماه قمری بر طبیعیت انسان و مزاجهای اربعه ی او از جمله دموی ها تاثیری جداگانه دارند و این را حتی متخصصین طب سنتی و حجامت کنندگان نیز در نظر میگیرند. از همه مهمتر ، ارتباطهایی بین کامل شدن قرص ماه و تغییر شکل دادن بعضی از اجنه و شیاطین و ورود و خروج آنها از یک سری مکانها نیز وجود دارد که جزئیات آن بر ما پوشیده است. > مجموعه پرسش و پاسخ حول جن و جادو

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید.