گاهی خیلی از ماها با ساخت یا ورود به منزل جدید و یا حتی خرید یک وسیله جدید مانند اتومبیل و یا وسایل برقی، بلافاصله دچار یکسری اتفاقات و مشکلات خانوادگی می شویم که باعث بر هم زدن آرامش در منزل می شوند. خیلی از این اتفاقات ناشی از ورود انرژی های منفی چشم زخم و حسد و از علائم چشم زخم در خانه می باشند. حسد و چشم زخم، وقتی روی یک خانه سایه افکند، به جرات می توان گفت که آن خانه و ساکنانش با یک خطر جدی مواجه خواهند کرد و اگر به فکر راه چاره نباشند این دو تیر شیطانی زندگی و آسایش آهالی منزل را به مرور زمان مانند یک باتلاق خواهد بلعید. اگر میخواهید بدانید که آیا منزل شما دچار چشم زخم و حسد شده است یا خیر، ادامه ی این مطلب را بخوانید.

علائم چشم زخم در خانه ها و منازل:

۱.ترک خوردن بی دلیل و غیر طبیعی دیوارها
۲.افتادن و شکستن بی دلیل اشیاء و ظروف در منزل
۳. دیدن آتش در خواب که در بعضی از اتاق های خانه روشن است
۴.وجود و رفت و آمد تعداد زیادی مورچه در نقاطی از منزل
۵.از کار افتادن و خراب شدن مستمر وسایل برقی و غیر برقی
۶.زیاد شدن مشاجره و درگیری بین اعضای خانه
۷.نبود رزق و برکت در مال منزل و کم شدن بی دلیل آن
۸.دیدن موش، جیرجیرک، و سایر حشرات در منزل که مشغول خوردن و جویدن لباس ها و پارچه ها و سیم های برق در وسایل برقی و قطع اتصال آنها

اینها اشاره ای گذرا بود به برخی از علائم چشم زخم در خانه ها می باشد. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید چگونه متوجه این شویم آن کس که ما را مورد تیرهای شیطانی خودش قرار می دهد چه کسی است؟ در زیر برخی از علائم آن آمده است:

۱. دیدن آن شخص در خواب که ما را تهدید می کند یا قصد حمله کردن با سلاح گرم و سرد به ما دارد یا ما را به انجام کار خلاف مجبور می کند.

۲. از یکی از دوستان میشنویم فلان شخص دارد با حسادت زیاد ما را به چیزی که نداریم می ستاند و تعریف و تمجید همراه با حرص بسیار می کند.

۳. وقتی آن شخص را میبینیم یا کنارش مینشینیم ناخودآگاه دچار علائمی مانند تپش قلب، تعرق شدید، تنگی نفس و گاها سردرد بدون علت خواهیم شد.

۴. وقتی آن شخص وارد خانه ی ما می شود، او را مشاهده می کنیم که دائم سر میجنباند و تک تک نقاط خانه ی مارا با نگاهایش بررسی می کند و حرفهای مبالغه آمیزیی در باره ما و خانه به زبان می آورد.

۵. وقتی در خیابان یا مهمانی او را میبینیم و مثلا برایش دست تکان میدهیم یا تبسم می کنیم عکس العمل مشابهی از او نخواهیم دید.

۶. اگر او را ببینیم یا با او همکلام شویم ناخوآگاه خمیازه های ممتد و بی وقت و همچنین جاری شدن اشک چشم سراغ ما خواهد آمد

البته اینها نشانه های فردی که چشم زخم و حسد را توامان دارد نیز هست. و نیز این بدین معنی نیست که بقیه افرادی که این علائم را ندارند پس از طرف اونها خطری مارو تهدید نمیکند. برخی افراد هستند که خودشان نیز خبر ندارند چشمشان به اصطلاح شور است. یا ناخودآگاه با نگاههای تعجب آمیز خود باعث به وجود امدن مشکلاتی در افراد خواهند شد. مثلا چشم زخم میتواند از طرف مادر یا از طرف خاله و یا عموی بیمار بوده باشد که البته به این نوع چشم زخم، چشم زخم مهربان می گویند و از علائم چشم زخم در خانه نمی باشد. پس باید حسابی مراقب باشیم چون همه ی ما به نوعی از چشم خود اشعه و تیر ساطع می کنیم حالا برخی ضعیف و بی اثر و برخی قوی و ویران کننده. چشم زخم یک خطر جدیست و انقدر قوی که میتواند بیماری هایی مثل سرطان را نیز به دنبال داشته باشد