آیا میدانید فرد مدیوم کیست؟ در دنیای متافیزیک و ماورا، فرد مدیوم به کسی گفته می شود که بدون انجام هیچ گونه تمرین و ریاضتی، بتواند با دنیای ماورا الطبیعه و موجودات ماورایی ارتباط برقرار کرده و کارهایی انجام دهد که از عهده ی  افراد عادی خارج است. افرادی که خود را مدیوم می نامند، (به عنوان مثال می توانند ذهن دیگران را بخوانند، اتفاقات را قبل از وقوع پیش بینی کنند، جابجای اجسام، پیدا کردن گمشده، حس ششم قوی و… دارند) به اشتباه تصور می کنند که این توانایی آنها خدادادی است و به همین دلیل و برای حفظ این توانایی حاضر به استفاده از درمان معنوی نمی شوند. اما خبر ندارند که در واقع آنها بیمار ماورایی هستند و توانایی خدادادی داشتن، یک ترفند شیطانی است.

اجنه و شاطین هنگام ارتباط با فرد مدیوم ، هیچگاه به او نمی گویند که از جنس اجنه هستند چون معمولاد فرد می ترسد. به همین دلیل در ابتدا خود را فرشته معرفی می کنند یا برای جلب اعتماد بیشتر خود را بعنوان روح یکی از عزیزان فوت شده آن فرد جا میزنند. مثلا اگر آن فرد یک همسر فوت شده داشته باشد به او می گوید من روح همسرت هستم در صورتی که اینها همه اش حقه ها و ترفندهایی از طرف شیاطین است که ارتباط برقرار کردن با آنها، خطرات زیادی را برای فرد مدیوم به دنبال خواهد داشت. از جمله خطراتی که این افراد (مدیومها) را تهدید می کند به قرار زیر است :

۱. تنهایی مادام العمر :

معمولا فرد مدیوم یا افرادی که تحت تاثیر اجنه اقدام به انجام یکسری کارهای خارق العاده، فالگیری و یا پیش گویی بکنند، اکثرا تنها و مجرد هستند و یا اگر متاهل باشند دائما با همسر خود سر ناسازگاری دارند. چون این موجود، بعد از مدتی تبدیل به جن عاشق می شوند و اجازه ازدواج به شخص را نمی دهد.

فرد مدیوم کیست؟

۲. نداشتن اراده و تصمیم گیری:

در ادامه تعریف فرد مدیوم کیست؟ مدیوم ها، فالگیرها و کسانی که توانایی ماورایی تحت اجنه دارند، هیچ گاه نمی توانند به میل و اراده ی خود زندگی کنند. در واقع آنها غلام حلقه به گوش موکلهای خود هستند. فقط جایی را می روند که موکل به آنها بگوید، تنها کاری را انجام می دهند که اجنه از آنها بخواهند. بعنوان مثال فرد مدیوم یا فالگیر، تصمیم میگیرد که امروز به مراسم جشن ازدواج دوستش برود، همه چیز را آماده می کند، ولی لحظه ی آخر یکهو موکل یا جن به او می گوید به این جشن نرو! چرا؟ چون جناب موکل از شلوغی و سر و صدا بدش می آید. به دنبال آن، فرد مورد نظر نیز جرات مخالفت ندارد چون اگر بر خلاف نظر موکلش عمل کند، هم از خدمات ماورایی محروم خواهد شد و هم اینکه چنان سردردی، او را فرا خواهد گرفت که توانایی دیدن جلوی راهش را نیز پیدا نخواهد کرد.

۳. عدم توانایی در دیدن و تشخیص واقعیت:

تمام مدیوم ها و افرادی که قدرت های ماورایی دارند، نمی توانند فرق بین حق و باطل را تشخیص دهند چون این موجودات ماورایی هستند که به ذهن و قلب آنها القا می کنند چه حرفی را قبول و کدام را رد کنند. بعنوان مثال یک فرد مدیوم ( یا بهتر است بگوییم یک بیمار ماورایی) هیچ وقت نمی تواند در سایت طب روحانی دوام بیاورد، چون با توجه به تسلط موجودات ماورایی روی ذهن اش، نمی تواند تشخیص دهد که الان ما داریم به نفع او صحبت میکنیم و این مطلب را گذاشته ایم یا بر علیه او. لذا خیلی بخواهد مقاومت کند نهایتا بعد از چند دقیقه (تحت فشار اجنه) سایت را ترک خواهد کرد.

۴. انجام اعمال و کارهای غیر عادی:

فرد مدیوم و افرادی که بیماری ماورایی آنها در حالت پیشرفته قرار گرفته است، گاها کارهایی را انجام می دهند که در حالت عادی کسی آنها را انجام نمی دهد. مثلا شخص با دوستانش در یک رستوران نشسته اند ولی بر خلاف سایرین که دارند میخندند، او بدون دلیل و یک باره، غمگین شده و شروع به گریه کردن می کند. یا وقتی همه سر سفره نشسته اند، آن فرد خوابیده است. بقیه می خوابند او در آشپزخانه مشغول غذا خوردن است. کلا همیشه بر خلاف جهت جریان آب شنا می کند و هیچ یک از کارهای او قابل پیش بینی نیستند. یا ممکن است در جلسه خواستگاری ، یک دفعه جلسه را رها کرده و همه چیز را به هم بزند. (در صورتی که شما با اجازه او و با خواست او ترتیب این جلسه خواستگاری را داده اید)

۵. خطر سوء استفاده از اعتماد:

موکل ها، موجودات خبیثی هستند. حتی اگر فرد مدیوم تمام وقت در اختیار آنها باشد و بله قربان گویشان هم بشود، باز هم به دنبال ضربه زدن خواهند بود. یک جن یا موکل تا چند روز اول، اطلاعات درست و بدون ردخور به فرد می دهد و درست جایی که فرد کاملا اعتماد کرده است ضربه اش را میزند. مثلا به فرد میگوید امشب راس ساعت ۲۳:۴۴ فلانی به تو زنگ می زند و ازت فلان وسیله را می خواهد. درست راس همان ساعت فرد مورد نظر زنگ زده و همان وسیله را می خواهد. در جای دیگر به فرد می گوید همسر دوستت دارد به او خیانت می کند اگر میخواهی متوجه شوی امشب به فلان مکان برو تا او را ببینی. فرد می رود و میبیند که درست است و بعد از چند روز خیانت همسر دوستش به اثبات می رسد. خلاصه انقدر به فرد اطلاعات درست می دهد تا کاملا اعتمادش جلب شود.
حالا نوبت ضربه ای اصلی می رسد: به فرد می گوید همسر تو هم دارد به تو خیانت می کند، امشب وقتی به خانه آمد روی لباسش را خوب نگاه کن، یک تار موی بلند زنانه (یا اگر مرد باشد به او می گوید تار موی کوتاه) خواهی دید. یا درب ماشینش را باز کن تا عطر زنانه (یا مردانه) را احساس کنی. در صورتی که هم آن تار مو و هم بوی عطر زنانه می تواند متعلق به محارم همسر آن فرد مدیوم باشند. اما آن موجود طوری شواهد و قواعد را میچیند تا کاملا یک خیانت به نظر بیاید. پس جنگ و دعوا بین فرد مدیوم و همسرش بالا گرفته تا جایی که سر انجام از هم جدا می شوند. (بدون اینکه واقعا خیانتی اتفاق افتاده باشد)

۶. دریافت خدمات در مقابل دادن خدمات:

موجودات ماورایی و موکل ها به کسی خدمات مجانی نمی دهند. یعنی اگر به فرد مدیوم جواب یک سوال جزئی را بدهند تا آخر عمر سوار او خواهند شد. و ممکن است تمام موارد بالا رخ بدهد. علاوه بر اینها، دریافت خدماتی جنسی (بصورت دیدن خوابهای جنسی متعدد و مشمئز کننده)، انزوا و دوری از اجتماع، تغییر ذائقه، دردهای جسمی زیاد و آزار دهنده مانند سردرد، معده درد، پادرد و … از دیگر تبعات و خدماتی است که اجنه و شیاطین از قربانیان خود می گیرند.

و از این دست اتفاقات که متاسفانه هیچ کدام از مدیوم ها متوجه آن نیستند و تصور میکنند دارای توانایی های خارق العاده خدادادی هستند. یا خداوند به پاس عبادت و چله گرفتن های آنها این توانایی را به آنها داده است. در صورتی که همه ی اینها از اجنه و شیاطین نشأت گرفته و خداوند متعال کاملا مبرا از آنهاست.

توجه:
بهترین راه نجات در این مواقع، استفاده از درمان معنوی و ایستادن جلوی آن موجودات است تا دوباره آزادی و آرامش خود را باز یابید.