جادو یا طلسم محبت نیز متاسفانه زیاد دیده میشود. بیشتر بین دو نفر حالا یا زن و شوهر یا زن و مرد دیگری که یکی از آنها میخواهد دیگری را به سمت خود بکشاند و او را به خودش وابسته بکند ایجاد می شود. بدین صورت که زن بعد از آزار دیدن توسط شوهرش یا مورد توجه قرار نگرفتن، نزد ساحر یا جادوگر رفته و از او میخواهد کاری کند که شوهرش به اصطلاح مثل پروانه دورش بچرخد و نتواند دوری او را تحمل کند. جادوگر با دریافت مقداری پول و مشخصات شوهرش این جادو را انجام می دهد.

بارز ترین علائم سحر محبت :

۱.عشق و محبت غیر ارادی و روز افزون بیمار به طرف مقابل
۲.میل شدید بیمار به برقراری رابطه ی جنسی با طرف مقابل
۳.بی تابی شدید و عدم صبر هنگام نبود طرف مقابل
۴.اطاعت کورکورانه از آن شخص
۵.ثانیه شماری برای دیدن دوباره ی آن
۶.احساس گناه در مقابل رد کردن خواسته هایش

جادو یا سحر محبت علاوه بر زن و شوهر بین دختر و پسر نیز شایع است. مثلا پسری به یک دختر علاقه دارد ولی دختر او را نمیپسندد. [یا بالعکس آن] پسر با رفتن پیش دعانویس یا جادوگر و پرداخت مبلغی پول کاری می کند علاقه ی دختر به او طوری بشود که اینبار دختر نمیتواند دوری او را تحمل کند و خود دختر برای ازدواج با او پیش قدم می شود.

خطرات استفاده از طلسم محبت :

استفاده از این نوع طلسمها در اولویت اول ما را از رحمت و لطف خداوند خارج کرده و به سمت شیطان سوق میدهد. در ثانی این نوع طلسم تا یک زمانی جواب میدهد و بعد از انکه تاریخ انقضایش تمام شود، فرد مورد نظر دوباره از شما متنفر شده و درگیری و اختلافات بالا میگیرد. پس بجای استفاده از این نوع راهکارها بهتر است طوری زندگی کنیم که بدون نیاز به جلب محبت و عشق کسی، آدم ها خودشان عاشق ما بشوند.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن این نوع طلسم، میتوانید با درمانگر سایت ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید.