در این مطلب میخواهیم چشم زخم از نظر علمی و نیرویی که در چشم انسان نهفته است، را بررسی کنیم! در جدید ترین یافته های علمی دانشمندانی که در زمینه ی امواج الکترومغناطیس و فیزیک کوانتوم کار می کنند و البته مرتبط با بررسی چشم زخم از نظر علمی هم میباشد، ثابت شده است که بزاق دهان، ناخن و موی انسان یک نوع اشعه ی خاصی از خود ساطع می کنند (حتی اگر از جسم انسان جدا شوند) که مخصوص همان انسان است. این یافته ها در محدوده ای به نام علم ‘رادیونیک تعریف می شوند.

امروزه علم رادیونیک در برخی از دانشگاهای غربی تدریس و از آن در تشخیص و درمان بیماریها استفاده می شود. این علم کشف کرده است جسم هر انسانی یک نوع موج یا اشعه ی خاصی از خود ساطع می کند که فقط مخصوص همان انسان می باشد، (درست مثل اثر انگشت افراد که مخصوص فقط یک نفر است.) این یعنی ما اگر ناخن یا موهای خود را کوتاه کرده و از خود دور کنیم، این اشعه همچنان در ناخن یا موی سر ما باقی خواهد ماند مگر اینکه آنها را چال کرده یا از بین ببریم.

چشم زخم از نظر علمی

نگاه مغناطیسی :

در راستای بررسی چشم زخم از نظر علمی به اینجا می رسیم که اواخر دهه هشتاد میلادی دختر ۲۴ ساله ی چینی به نام ‘ژنگ ژیانگ لینگ‘ بسیاری از پزشکان و محققان را از سراسر دنیا به پکن کشاند. ژنگ نیرویی مشابه اشعه ی X در چشمان خود داشت که می توانست سیستم اسکلتی انسان را بدون هیچ دستگاهی ببیند. خبرهای زیادی با عنوان ‘ژنگ زنی با چشمانی از اشعه ی ایکس’ در مجله ها و روزنامه های آن زمان سرار جهان به چاپ رسید. در مصاحبه با ژنگ، گفته بود که این نیرو را از کودکی در چشمان خود حس میکرد و حتی یکبار اسکلت درون بدن پدرش را دیده بود. (در همین راستا و قبل از ژنگ در سال ۱۹۶۳ میلادی فیلمی با عنوان مردی با چشمان اشعه ایکس نیز ساخته شد) دانشمندان در تحقیقات خود روی این دختر جوان به این نتیجه رسیدند، ژنگ در اولین نگاهش به یک شیئ حجم زیادی از اشعه ایکس را درون او منتقل می کند. اگر به یک شئ سخت دو بار متوالی نگاه کند باعث متلاشی شدن آن شئ می شود و اگر روی یک حیوان با تمرکز نگاه کند آن حیوان خواهد مرد.

چشم زخم از نظر علمی

بر خلاف تصور خیلیها امروزه علم، نیروی مرموز موجود در چشمها را با وجود نامرئی بودنش تایید کرده است. (اشعه ی ایکس هم نامرئیست اما جسم انسان را شکافته و وارد آن می شود) همچنین بعضی از یافته های علمی این موضوع را تایید کرده اند که هر موجود زنده دارای جسمی متافیزیکی در کنار جسم فیزیکی اش است که بعضی ها آن را قالب مثالی نیز می نامند. اما این قالب مثالی، قابل لمس و دیدن توسط حواس پنجگانه نیست چون ارتعاشی مافوق ارتعاش نور دارد. قالب مثالی در واقع رابط بین دستگاه عصبی و کلیت انرژی کیهانیست که به وسیله ی ذهن، گوش و چشمها با جسم و دنیای فیزیکی ارتباط برقرار می کند. همچنین در ورای هر حس از حواس پنجگانه ی انسان نوعی انرژی الکتریکی وجود دارد که تا عمقی قابل توجه بصورت اشعه های گرم [مانند اشعه ی خورشید] در اشیاء مقابل نفوذ می کند.

نگاه مغناطیسی نامیست که محققان روی نیروی موجود در چشمها گذاشته اند که حاصل پرورش نوعی احساس درونی [حسادت، اعجاب، تنفر، عصبانیت، ناراحتی، غافلگیری و…] می باشد که از طریق چشمها خارج می شود. چشم هم توانایی خارج کردن نگاه سطحی و ثابت از خود دارد و هم نگاهی نافذ و مخرب که البته در زن و مرد یکسان نیست. طبق همین تحقیقات زنها با توجه به روحیات و احساسی بودنشان [و تحت تاثیر قرار گرفتنشان] بیشتر از مردها این نیرو را در چشمهای خود پرورش می دهند. هر چقدر شناخت شخص از طرف مقابلش بیشتر باشد، این نیرو با سرعت بیشتری نفوذ می کند. [بدین معنی که افراد خانواده و فامیل و دوست و آشنا به ترتیب بیشترین آسیب را می توانند از طریق چشمانشان به ما وارد کنند.]

نکته:
یکی از اعتقادات قدیم مردم و همچنین در دستورات دینی مذهبی به ما میگفت بهترین راه دور انداختن و برخورد با ناخن ها بعد از کوتاه کردنشان چال کردن آنها زیر خاک است، چون این روش تنها روشی ست که باعث از بین رفتن امواج و تشعشعات آنها خواهد شد. جادوگران و ساحران در واقع بر اساس همین قانون، از ناخن و موی انسان برای جادو کردن او و آدرس دادن به موکلین خود استفاده می کنند.

امیدوارم از مطلب بررسی چشم زخم از نظر علمی راضی بوده باشید. اگر میخواهید با علائم یک فرد مبتلی به چشم زخم آشنا شوید، اینجا کلیک کنید.