با توجه به افزایش آمار بیماران مبتلا به کرونا ویروس در کشور، و درخواست های زیاد اعضای کانال و سایت طب روحانی مبنی بر معرفی نسخه اورژانسی کرونا ویروس نسخه‌ی کوتاه و فوق پیشرفته معنوی زیر، بعنوان هدیه به شما تقدیم می شود:

۱.صدقه:

به نیت دفع عوامل ایجاد کننده تب و درد بدن، یا هر علائم دیگری که در اثر کرونا به شما دست داده است مبلغی(بالای ۵۰ هزار تومان) صدقه پرداخت کنید.

۲.آب قرآنی هدفدار:

هر ۸ ساعت، یک لیوان آب قرآنی هدفدار به همان نیت فوق درست کرده و بخورید. (آب قرآنی هدفدار، آبی است که سوره حمد ۷ مرتبه با یک نیت خاص بر آن خوانده شده باشد)

۳. دعا کردن:

دعای زیر را هر ۸ ساعت و با خلوص نیت بالا تکرار کنید:
بسم الله الرحمن الرحیم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. سبحان الله و الحمد لله و لا اله الا الله و الله اکبر. خداوندا شیطانی که باعث ایجاد تب و بیماری در من شده است را بسیار لعنت کن و گناهانی که در این مسیر به او کمک میکنند را بر من ببخش. خداوندا، آسیب و دردی که از این بیماری به من رسیده و متحمل می شوم را کفاره گناهانم قرار بده. آمین یا رب العالمین و صل اللهم علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

نکته:
اگر نسخه اورژانسی کرونا ویروس را برای کودک خود انجام میدهید، بعد از انجام دستور اول و دوم، دست راست خود را بر پیشانی کودک گذاشته و دعای موجود در دستور سوم را از طرف خود و به این شکل بخوانید:
“خداوندا، شیطانی که باعث تب و بیماری در بچه ام شده است را بسیار لعنت کن و گناهان ما والدین که در ایجاد این بیماری به شیطان کمک میکنند را بر ما ببخش. خدایا درد و رنج حاصل از بیماری بچه مان را کفاره گناهانمان قرار بده”

منبع:
{امیرالمؤمنین(علیه السلام) می فرماید:
فِی الْمَرَضِ یُصِیبُ الصَّبِیَّ فَقَالَ کَفَّارَهٌ لِوَالِدَیْه}
در باره‌ی بیمار شدن کودکان از او (حضرت علی علیه السلام) سوال شد، فرمودند؛ کفاره گناهان والدین است.
[کافی ج ۶ ص ۵۲]

سوال
من نسخه اورژانسی کرونا ویروس فوق را انجام داده ولی نتیجه نگرفتم! علت چیست؟

پاسخ:
درمان معنوی با درمان شیمیایی و مشابه آن متفاوت است. در امر درمان معنوی، همه چیز به نیت و اعتقاد و باور شما بستگی دارد اما در درمان شیمیایی و پزشکی، اعتقاد و باور ما نسبت به علم پزشکی هیچ تاثیری در اثر گذاری داروها ندارد. به عنوان مثال شما اگر آمپول پنی سیلین تزریق کنید یا قرص مسکن بخورید در هر حالتی تاثیر خود را نمایان خواهد کرد اما درمان معنوی اینطور نیست و کاملا هوشمند عمل میکند و فقط کسانی از آن سود میبرند که به تاثیر خدا و دین در زندگی اعتقاد راسخ داشته باشند. یعنی وقتی نسخه را اجرا میکنید طوری انجام دهید که به هیچ چیزی غیر از اثر گذاری آن اعتقادی نداشته باشید. اما اینکه بخواهید آن را بعنوان راهکار فرعی و ثانویه بکار ببرید یا در کنار استفاده از سایر نسخه ها (مثلا) بگوئید این را انجام دهیم ببینیم چه می شود، انتظار بهبود جدی از این نسخه را نداشته باشید.

منبع پاسخ فوق:

اَلْحُسَیْنُ بْنُ بِسْطَامَ قَالَ: حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ خَلَفٍ عَنِ اَلْوَشَّاءِ عَنْ عَبْدِ اَللَّهِ بْنِ سِنَانٍ عَنْ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ أَبِیهِ عَنْ جَدِّهِ عَلَیْهِمُ اَلسَّلاَمُ قَالَ: شَکَا رَجُلٌ إِلَى اَلنَّبِیِّ صَلَّى اَللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ فَقَالَ یَا رَسُولَ اَللَّهِ إِنَّ لِی أَخاً یَشْتَکِی بَطْنَهُ فَقَالَ مُرْ أَخَاکَ أَنْ یَشْرَبَ شَرْبَهَ عَسَلٍ بِمَاءٍ حَارٍّ فَانْصَرَفَ إِلَیْهِ مِنَ اَلْغَدِ وَ قَالَ یَا رَسُولَ اَللَّهِ قَدْ أَسْقَیْتُهُ وَ مَا اِنْتَفَعَ بِهَا فَقَالَ رَسُولُ اَللَّهِ صَلَّى اَللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ صَدَقَ اَللَّهُ وَ کَذَبَ بَطْنُ أَخِیکَ اِذْهَبْ فَأَسْقِ أَخَاکَ شَرْبَهَ عَسَلٍ وَ عَوِّذْهُ بِفَاتِحَهِ اَلْکِتَابِ سَبْعَ مَرَّاتٍ فَلَمَّا أَدْبَرَ اَلرَّجُلُ قَالَ اَلنَّبِیُّ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ یَا عَلِیُّ إِنَّ أَخَا هَذَا اَلرَّجُلِ مُنَافِقٌ فَمِنْ هَاهُنَا لاَ تَنْفَعُهُ اَلشَّرْبَهُ.
ترجمه:
امام جعفر صادق علیه السلام از امیر المومنین علی علیه السلام نقل میکنند:
روزی یک مردی نزد پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم آمد و از درد شکم برادرش گفت. پیامبر (ص) فرمود: به برادرت بگو یک مقدار عسل به همراه آب گرم بنوشد. آن مرد، روز بعد مجدد نزد پیامبر(ص) آمد و گفت؛ به برادرم خوراندم ولی تغییری حاصل نشد. پیامبر (ص) فرمود : خداوند (راجع به شفا بخش بودن عسل) راست گفت ولی شکم برادرت دروغگو است. برو و اینبار بر روی عسل و آب، هفت مرتبه سوره حمد را بخوان و به او بده!
پس وقتی آن مرد دور شد، پیامبر اکرم(ص) رو به حضرت علی علیه السلام فرمود: برادر این شخص، منافق است و به همین خاطر این نوشیدنی برای او نفعی نداشت.

طب الأئمه علیهم السلام ج ۱، ص ۲۷