انواع جن عاشق کدامند؟ جن عاشق، بسته به نوع آن و محل سکونتش در جسم فرد، به چهار نوع مختلف تقسیم بندی می شود که هر نوع آن، علایم و نشانه های جداگانه ای دارد. در زیر به معرفی و شناخت انواع جن عاشق میپردازیم:

۱.جن عاشق روح و جسم:

در یکسری از بیماران ماورایی مبتلا به جن عاشق، این مساله وجود دارد که هر گونه ارتباط با جنس مخالف و هر نوع رابطه جنسی کاملا قطع میگردد و تمام خواستگاری های بیمار نیز به سر انجام نمی رسند. این نوع از جن، از انواع جن عاشق سر سخت است و هنگام درمان معنوی نیز مقاومت زیادی از خودش نشان می دهد. در طب روحانی به این جن، جن عاشق روح و جسم گفته می شود.

۲. جن عاشق روح:

نوع دوم از جن عاشق نیز وجود دارد که، فقط ارتباط با جنس مخالف “مجرد” را قطع می کند. یعنی به بیمار اجازه ارتباط به افراد مجرد و اصطلاحا دم بخت را نمی دهد تا مبادا این فرد مجرد، عاشق بیمار شده یا به خواستگاری او برود. اما جالب است بدانید که این نوع جن، راه را برای افراد متاهل، بزرگسال و افراد شهوت رانی که قصد ازدواج ندارند را باز میگذارد و حتی [بدون هیچ گونه تعصبی] اجازه برقراری تماس جنسی [غیر حلال و شرعی] توسط بیمار با این گونه افراد را می دهد. به این نوع از جن، در طب روحانی، جن عاشق روح گفته می شود که حساسیتی روی جسم بیمار ندارد ولی کاملا جلوی عشق و عاشقی و ازدواج را میگیرد.

۳. جن عاشق جسم:

در نوع سوم از انواع جن عاشق، ازدواج و عشق و دلدادگی در زندگی بیمار صورت میگیرد، اما مساله ای که جن روی آن حساسیت نشان می دهد، برقراری تماس جنسی است. خواه از راه حلال و شرعی ، و یا خواه از راه نامشروع و حرام باشد. این نوع از جن، بعد از ازدواج دست به هر ترفندی میزند تا با ایجاد اختلافات زناشویی، زوجین را از لحاظ جنسی نسبت به همدیگر سرد کند. در طب روحانی به این نوع جن، جن عاشق جسم گفته می شو

۴.جن عاشق زنا و فساد:

اما بدترین نوع از انواع جن عاشق، جنی است که به جن عاشق زنا و فساد معروف است. این جن فقط به دنبال لذت جویی جنسی از بیمار است و اینکه او را در معرض گناهان جنسی متعدد قرار دهد. فرقی هم برای او نمی کند بیمار با افراد مجرد رابطه جنسی بر قرار کند یا افراد متاهل، یا اینکه طرف پیر باشد یا جوان. همچنین این نوع از جن، جلوی عاشقی و دلدادگی را هم نمیگیرد اما تا جایی که می تواند جلوی رابطه جنسی شرعی را میگیرد. البته این را دقت کنیم که جلوی ازدواج را هم نمیگیرد اما بعد ازدواج نیز با کمک گرفتن از همزاد، سعی میکند بیمار را به زنا و روابط نامشروع تشویق کند و نگذارد بیمار پایبند به همسر و رابطه شرعی باشد.

نکته ی مهم:

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در امر ازدواج دچار نوعی بستگی و به هم خوردن غیر طبیعی خواستگاریها و روابطتون هستید، اما به یکباره و بدون اینکه درمان معنوی انجام داده باشید، راحت و بی دردسر با یک نفر به توافق و ازدواج رسیدید، بلافاصله به موضوع شک کنید. چون احتمال اینکه خواستگار مذبور، تو زرد از آب در بیاد وجود دارد. چون جن عاشق روح و یا حتی گاهی طلسم، بدون درمان معنوی به شما اجازه ی ازدواج نخواهند داد. اما وقتی یک فرد نامناسب جلوی راه شما قرار بگیرد، شرایط را با کمک همزاد فراهم میکنند تا شما با آن خواستگار نامناسب ازدواج کرده و بعد دچار مشکل شده و از او جدا بشوید. این جدا شدن باعث می شود شما نسبت به ازدواج بدبین شده و تنهایی را بیشتر ترجیح دهید یا اینکه امکان گناه کردن در شما بیشتر شود.

امیدواریم روزی برسد مردم و دولت مردان، طب روحانی و درمان معنوی را در سراسر جهان، حداقل به عنوان طب مکمل به رسمیت بشناسند و این نوع درمان، در مکانهای رسمی مانند بیمارستانها، مراکز روان درمانی، دادگاههای خانواده، شوراهای حل اختلاف، مراکز مشاوره، روانپزشکان و آسایشگاهایی که معتادین و بزهکارها را نگه داری میکنند، دفتر یا مرکز درمانی رسمی داشته باشد. آنوقت خواهید دید آمار طلاق، بزهکاری، اعتیاد، فساد اخلاقی و یا پدیده های عجیب و غریب جدیدی مانند همجنسگرایی، تغییر جنسیت، رابطه با محارم، کودک آزاری و… تا چه اندازه ای پایین خواهند آمد. با گسترش درمان معنوی صحیح و مبارزه با شیاطین خواهیم دید چگونه امید به زندگی و احساس رضایت فرد از خود و احساس خوشبختی در بین مردم به طور چشم گیری بالا خواهد رفت. به نظر شما گوش شنوایی هست؟

توجه:
جهت آشنایی با دوره درمان معنوی  و دور کردن هر یک از انواع جن عاشق میتوانید از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید.

عضویت کانال تلگرام در طب روحانی