آیا میدانید چه عواملی جلوی تحقق اهداف سحر و  جادو را میگیرند؟ طلسم و جادو (و حتی ، چشم زخم و جن عاشق) اگر از نوع قوی و پیشرفته باشند، در اکثر موارد به هدف نهایی خود می رسند. بعنوان مثال، اگر یکی از اهداف سحر و جادو ایجاد بیماری، نازایی، یا ایجاد جدایی و طلاق بین یک زن و شوهر باشد، بدون شک این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد. (این را تجربه ی چند ساله ی ما در راه تحقیق، پژوهش و درمان بیماریهای ماورایی به ما گفته است) مگر به چند شرط زیر :

۱. ایمان و اعتقاد به خدا:

ایمان و اعتقاد قلبی و واقعی به خداوند داشتن و انجام درست واجبات دینی، صرفا یک شعار یا تبلیغ دینی نیست. این کار می تواند ما را از خطرات ماورایی و غیر ماورایی زیادی در امان بدارد. یا حداقل این توانایی را دارد که تحقق یافتن اهداف سحر و جادو را به تاخیر اندازد و یک روش درمانی صحیح را جلوی پای بیمار قرار دهد. (درست مانند شمایی که الان دارید این مطلب را میخوانید و در مسیر رهایی از این مشکلات قرار گرفته اید)

۲. عشق:

اینکه میگویند عشق یک جاهایی معجزه میکند، از نظر ما گزافه گویی نیست. ما این را بارها و بارها در بین زوجینی که عاشق هم بودند [یا حداقل یک نفر بیشتر عاشق دیگری بود] و مورد هجوم جادوی جدایی یک عده افراد حسود و بد ذات قرار گرفته بودند، دیده ایم. موکلهای جادو بین دو نفر عاشق میتوانند اختلاف بیاندازند و حتی ماههای زیاد آنها را دچار قهر و دوری کنند، اما هر بار این عشق بود که خاطرات خوب را به آنها یادآور شد و جلوی اقدامات و تصمیمات عجولانه منجر به طلاق که میتواند یکی از اهداف سحر و جادو باشد، را گرفت تا جایی که آن دو بعد از مدتی توانستند به درمانگر معنوی دسترسی پیدا کرده و از شر آن جادو خلاص شوند.

۳. تاثیر پدر و مادر:

اگر پدر و مادر در طول حیات خود، پاک و درست زندگی کرده باشند، تاثیر آن بر زندگی فرزندانشان نیز [حتی بعد از مرگ] دیده خواهد شد. در سوره ی کهف و داستان حضرت موسی (ع) و خضر نبی (ع) آمده است که آنها در ادامه ی سفر خود، خسته و گرسنه به یک روستایی میرسند و از اهالی آن روستا تقاضای جا برای استراحت و آب و غذا می کنند اما هیچ یک از اهالی آنجا به آنها کمک نمیکند. هنگام گشتن در روستا، خضر نبی متوجه خانه ای می شود که پی دیوار آن سست شده و نزدیک فرو ریختن است. از حضرت موسی می خواهد تا با کمک هم دست بکار شده و دیوار آن خانه را مرمت و محکم کنند.

حضرت موسی اینجا اعتراض کرده و میگوید چرا باید خود را برای مردمی به زحمت اندازیم که حتی یک لقمه غذا هم به ما نداده اند؟ که در ادامه خضر نبی میگوید: این خانه محل سکونت دو کودک یتیم و بی سرپرست است و زیر دیوار آن گنجی گرانبها برای آنها قرار دارد. پدر این دو کودک، زمان حیاتش انسان صالح و خوبی بود، لذا خداوند [به پاسداشت خوبی های پدرشان] میخواهد که این دیوار فعلا خراب نشود تا زمانی که آنها بزرگ و بالغ شوند و بتوانند جلوی به تاراج رفتن آن را بگیرند.

۴. نماز و صبر:

چهارمین عملی که باعث ایجاد اختلال در تحقق یافتن اهداف سحر و جادو [یا سایر بیماریهای ماورایی] می شود، نماز خواندن و داشتن صبر و استقامت است. خداوند در قرآن می فرماید: و استعینوا بالصبر و الصلاه ، یعنی از صبر و نماز (در برابر مشکلات) یاری طلبید. نماز و صبر اگر از راه درست پیش گرفته شود یکی از قویترین موانعی است که میتواند یکه و تنها جلوی بیماریهای ماورایی ایستاده و فرد را سر پا نگه دارند.

پی نوشت۱ :

تا بحال تمامی افرادی که سر راه طب روحانی قرار گرفته اند، یا درمان معنوی شده و یا در صف درمان هستند، هر کدام از آنها، حداقل دارای یکی از گزینه های فوق بوده اند.
پی نوشت۲ :

قابل توجه افرادی که همیشه به دنبال دعای حصار و حفاظ میگردند، اینها از بهترین حصارها و حفاظها هستند.