آشنایی با چند پارگی جسم اثیری یا چند پارگی روح

در تعریف جسم اثیری یا قالب مثالی بشکل ساده، می توان به خواب دیدن و خارج شدن از جسم خود در خواب اشاره کرد. در واقع آن قالبی که در هنگام خواب از جسم ما خارج شده و به سیر و سفر میپردازد همان جسم اثیری ما است که گاها دچار چند پارگی جسم اثیری نیز می شود. اما شاید خیلی از ماها این تجربه را داشته باشیم خواب یا رؤیایی ببینیم که به دوران کودکی یا نوجوانی ما و همان خانه ی قدیمی باز میگردد یا شخصی از نزدیکان، در خواب ما به دفعات زیاد پیدایش شود، شخصی که سالهای سال از دنیا رفته است.

براستی که چرا باید خوابها یا رؤیاهای ما متعلق به یک مکان، شخص و یا خاطره ای خاص در گذشته ای دور باشند؟ چه چیزی رابط و عامل این وابستگی ست؟ آیا دیدن این نوع خوابها و تصویرسازی های غیر ارادی ذهن ما از یک سری خاطرات و افراد در گذشته های دور، میتواند عامل بیماریهای روحی روانی ما باشد؟

پاسخ همه ی این سؤالات در یک موضوع بسیار مهمی بنام ” چند پارگی جسم اثیری ” گنجانده می شود که در کلیپ بالا، از آن به عنوان چندپارگی روح یاد شده است. [درمانگر موجود در کلیپ بالا، بجای جسم اثیری از لفظ روح استفاده میکند که بالطبع ما با این وجه تسمیه مخالف هستیم چون روح یکپارچه است و هیچ وقت (حتی بعد از مرگ نیز) چند پاره نمیشود. البته ما حساسیتی روی این موضوع نداریم، هدف ما بیان این مطلب به شماست حالا چه روح چند پاره شود چه جسم اثیری، تفاوت چندانی در رساندن مفهوم بحث ایجاد نخواهد کرد]

و اما پاسخ سؤالات:

۱. راجع به تعریف جسم اثیری و اینکه جسم اثیری چیست ؟  [یا اِتِری، قالب مثالی و…] در پست اثبات علمی جسم اثیری مفصل صحبت کردیم. اما خدمت آن دسته از دوستانی که هنوز آن پست را نخوانده اند عرض میکنیم که، جسم اثیری نسخه ای متافیزیکی، مطابق و در موازات جسم فیزیکی انسان است که در بیماریهای ماورایی، قبل از جسم فیزیکی مورد اصابت قرار میگیرد که عوارضش بعد از آن به جسم فیزیکی سرایت میکند. همچنین در تعریف ساده تر جسم اثیری، میتوان گفت آن جسمی ست که در خوابهای ما به سیر و سیاحت میپردازد. به عنوان مثال وقتی خواب میبینیم داخل یک بوتیک لباس هستیم یا داریم خرید میکنیم، در واقع این جسم اثیری ماست که دارد لباس خرید میکند چون جسم فیزیکی ما که در اتاق خواب است.

۲. از آنجایی که جسم اثیری از جنس ماورا یا متافیزیک می باشد و خاصیت بی وزنی و سبکی ماورایی دارد، به راحتی و با سرعت نور میتواند در ماورا به گشت و گذار بپردازد که این توانایی اش [با وجود و حضور شیاطین جن و انس در ماورا] متاسفانه همیشه به ضرر او تمام شده است.

۳. دنیای ماورا، همچون دنیای ماده و یا حتی دنیای هوا-فضا و کهکشانها که دارد پر از زباله های فیزیکی و زباله های فضایی می شود، خود نیز، تحت تاثیر شیاطین جن و انس دارد مملو از زباله های ماورایی می شود.

۴. جسم اثیری انسان، در روزهای اولیه لقاح نطفه ها و همزمان با تپیدن قلب و دمیدن روح در بدن جنین، تشکیل می شود و تا بعد از مرگ و نابودی جسم فیزیکی نیز زنده خواهد ماند و به همراه نفس و روح، ارجعی الی ربک راضیه مرضیه می شود. [همیشه بین جسم فیزیکی و جسم اثیری انسان، یک رشته ی محکم و بلند نوری به نام بند نقره ای وجود دارد که باعث ارتباط و اتصال آن دو می شود]

۵. اگر یادتان باشد در عناوین بیماریهای ماورایی، یکی از عناوین به گم شدن جسم اثیری در ماورا اشاره داشت. البته بیماریهای جسم اثیری تنها به گم شدنش ختم نمی شود. اما بارز ترین آنهاست. اما چگونه ست که جسم اثیری در ماورا گم می شود و علایم این گم شدن چیست؟

پاسخ:

اگر یک بیمار ماورایی، تحت تاثیر و بسته به نوع بیماریش، دچار نوعی سردرگمی، عدم انگیزه کافی یا ناتوانی در تصمیم گیری بشود و همزمان با اینها، خواب جاها و مکانهای ناشناخته ای را ببیند، یا خواب ببیند درون یک چاه، دره، فضای تاریک یا کوه و بیابان سرگردان است و نمیتواند راهش را بیابد، دال بر گم شدن جسم اثیری او در ماوراست. که هم میتواند کار موکلین طلسمش باشد و هم کار چشم زخم و حسادت. [درمان این نوع گم شدن، کمک گرفتن از یک استاد معنوی که بتواند وارد ماورا شده و جسم اثیری شخص را از درون چاه یا آن بیابان خارج کرده و به جسم فیزیکی اش باز گرداند]

۶. جسم اثیری به شدت تحت تاثیر حوادث و رویدادهای طبیعی قرار میگیرد. بعنوان مثال، وقتی یک شخص در دوران کودکی یا نوجوانی اش با یک اتفاق خاصی مانند، فوت عزیزان، تصادف، تجاوز جنسی، ترس ، وحشت و مانند اینها روبرو شده باشد، در همان لحظه و در همان بازه زمانی، جسم اثیریش تحت تاثیر این حادثه و انرژی های منفی بَدِ تولید شده از آن، ضربه دیده و بصورت یک نسخه ی کپی برابر با اصل، همانجا به حالت شوکه شده یا اسیر شده باقی می ماند.

به این رخداد ماورایی، چند پارگی جسم اثیری نیز گفته می شود. [این اسارت جسم اثیری، در دنیای فیزیک بصورت یک خاطره ی آزار دهنده در مغز و ذهن مادی انسان حک شده و تا سالهای سال در خواب و بیداری اش همراه او باقی خواهد ماند]. در این مواقع و در درمان این نوع از بیماری، یک استاد معنوی می تواند با ایجاد یک فلش بک و رفتن به گذشته ی بیمار، آن روز و حادثه را پیدا کرده و با آزاد کردن جسم اثیری بیمار و پاکسازی آن صحنه از ذهنش، او را به زندگی عادی باز گرداند.

۷. نمونه ذکر شده در ویدئوی دوم این پست، زن جوانی را میبینیم که در دوران کودکی اش مادرش را از دست داده و این خاطره ی تلخ سالهای سال با او مانده است. وقتی به گذشته زن جوان و روز حادثه فلش بک زده می شود، آن زن بصورت دختر بچه ای ست که دارد برای مادرش نامه شکوه امیز می نویسد. آن دختربچه در واقع همان جسم اثیری زن جوان است که همان موقع تحت تاثیر انرژی های منفی موجود در آن زمان و یا حتی همزاد مادرش، مورد اصابت قرار گرفته و همانجا نسخه ای از آن اسیر و محبوس مانده است.

تمرینی که در این ویدئو به بیمار، جهت آزادسازی جسم اثیری اش داده شده است را ما توصیه نمیکنیم و تنها جهت درک بهتر ماجرا آنرا آورده ایم. زیرا ممکن است با انجام این تمرین [به دلیل ورود به دنیای ماورا] توجه موجودات ماورایی را به خود جلب کرده و باعث آسیب های بیشتری به خود بشویم.

۸. در نوعی دیگر از درگیری های جسم اثیری در ماورا، وابستگی غیر طبیعی پیدا کردن به یک سری افراد است که در آن، گاها عشق به مرز جنون نیز کشیده می شود. در این نوع بیماری ماورایی، شخص در اولین نگاه یا در آشنایی های بعدی [به علت وجود مؤلفه هایی در یکی از طرفین] باعث درگیر شدن جسم اثیری و همزاد با آن فرد و جا ماندن جسم اثیری در همان برهه از زمان و مکان می شود. این درگیری باعث می شود، شخص نتواند دوری طرف مقابلش را طاقت بیاورد، یادش همیشه چه در خواب و چه در بیداری همراه اوست و فراموش کردنش کاری بسیار سخت خواهد شد چون نسخه یا پاره ای از جسم اثیریش همراه آن شخص رفته و درگیرش شده است.

[این درگیری ماورایی، در اصطلاح عامیانه مردم، به این صورت است که گاهی شنیده شده شخص عاشق میگوید: وقتی دیدمش انگار تکه ای از قلب من را با خودش برد…!! البته این جمله در دنیای فیزیک قابل تعریف نیست چون قلب که کنده نمی شود. اما همانطور که میبینید در طب روحانی و دنیای متافیزیک هیچ چیز از نگاه تیز بین این علم و این دانش حیرت انگیز جا نمی ماند و برای هر نوع رخداد، حرفها و نظریه های زیادی برای گفتن دارد].

البته این وابستگی به کمک جادوی محبت نیز ایجاد می شود که در واقع موکلین جادو همین بلا را سر قالب مثالی و یا همزاد فرد می آورند و  باعث ایجاد نوعی علاقه و عشقی کاذب در او می شوند.

۹. افرادی که خانه ی قدیمی خود را، با وجود نقل مکان کردن به خانه یا شهری دیگر در خواب می بینند نیز دچار همین چند پارگی جسم اثیری شده اند که با آزاد سازی آناز خانه ی سابق، خوابهای او نیز به لوکیشن جدید تغییر مکان می دهند.

نکته ۱:
در بند ۸، ممکن است این سوال در ذهن خیلی ها شکل بگیرد که همه ی وابستگی های عاطفی در اصل نوعی بیماری ماورایی هستند و چیزی به نام عشق وجود ندارد. خیر، اینطور نیست. ما داریم راجع به وابستگی های غیر طبیعی و عشق هایی در حد جنون حرف میزنیم و نه یک عشقی که تمام مؤلفه های طبیعی دوست داشتن را در بر دارد. ما داریم راجع به زن یا مردی صحبت میکنیم که با وجود متاهل بودنش، ناخواسته درگیر رابطه ای می شود که میداند کارش اشتباه است و مایل هست ارتباطش را قطع کند اما نمی تواند.

نکته۲:
درگیری اثیری علاوه بر انسان با انسان، میتواند، بین انسان و حیوان، انسان و اجنه، انسان و نبات، انسان و جماد، حیوان و حیوان، اجنه و حیوانات و حتی بین نبات و جماد نیز ایجاد شود چون جمادات نیز جسم اثیری دارند.

درمان چند پارگی جسم اثیری

حال که مفصل راجع به جسم اثیری صحبت کردیم، میخواهیم از درمان چمد پارگی جسم اثیری نیز صحبت کنیم! اینکه چگونه میتوان بدون کمک گرفتن از استاد معنوی، خاطرات بد گذشته را کمرنگ کنیم!؟ یکی دیگر از راههای درمان چند پارگی جسم اثیری قرار گرفتن جسم فیزیکی بیمار در همان لوکیشن (مکان و موقعیتی از) گذشته می باشد که جسم اثیری او در آنجا جا مانده است.

بعنوان مثال:
فردی در دوران کودکی و در کلاس درس مورد آزار جنسی معلم خود یا همکلاسی اش قرار گرفته است. این کار، باعث می شود جسم اثیری او در همان لحظه و همان مکان دچار چند پارگی شود. و این خاطره ی بد برای همیشه به شکل یک تصویر آزار دهنده در ذهن او باقی بماند. حال اگر این فرد [که امروزه تبدیل به یک انسان بالغ شده است] بتواند مدرسه ی دوران ابتدایی خود را پیدا کرده و وارد همان کلاس درس شود و [به مدت چند دقیقه] در همان گوشه ای قرار بگیرد که در آن سالها مورد آزار جنسی قرار گرفته است، جسم اثیری او از آن موقعیت رها شده و تا حدودی آزاد میگردد.

نکته۱ :
هنگام قرار گرفتن در آن موقعیت. با بستن چشمها، خاطره سالهای دور را در ذهن بازسازی کنید. بهتر است کمی سوگواری هم بکنید. [ سوگواری کردن در اینجا به معنی شیون نیست. حتی یک قطره اشک یا یک آه کوچک نیز کافی ست].

نکته۲ :
مهم نیست لوکیشن مذبور به همان شکل دوران کودکی مانده است یا تخریب و بازسازی شده باشد. مهم این است که فرد در آن مکان قرار بگیرد و بعدش آن خاطره را در ذهن خود مرور و سوگواری کند.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید.