جن عاشق چیست؟ جن عاشق به جنی گفته می شود که بعد از همنشینی با انسان، به او علاقه مند شده و حس تملک به او و جسمش پیدا می کند. فرقی هم نمی کند این جن توسط یک طلسم و جادو وارد بدن انسان شده باشد یا از راههای دیگر. البته اکثر دعانویس ها و فالگیرها به جن عاشق ، همزاد میگویند یا علائم جن عاشق را بعنوان علائم و نشانه داشتن همزاد معرفی میکنند. بعنوان مثال، بیشتر افرادی که با مشکل عدم ازدواج و بستن بخت مواجه میشوند یا خواستگاریهای آنها بی دلیل با مشکل مواجه میشود، وقتی که به فالگیرها مراجعه میکنند، بدون شک به آنها خواهند گفت که شما همزاد دارید یا دچار همزاد عاشق شده اید و باید دعای دفع همزاد بگیرید. اکثر مراجعین به دعانویس و فالگیرها، با این واژگان آشنایی دارند.

ما اینجا و در سایت طب روحانی ، ما یاد میگیریم که همزاد و جن عاشق با هم فرق دارند. همزاد یا قرین یک موجود شیطانی است که از ابتدا با انسان متولد میشود. اما جن عاشق ، بعد از سن بلوغ به طرف انسان گرایش پیدا کرده و عاشق او میشود. البته مقصود از عشق در اینجا الزاما عشق شناخته شده ای که انسانها به همدیگر یا به سایر موجودات دارند نیست چون عشق در بین اجنه کاملا متفاوت است. جن ها هم عاشق منش و شخصیت انسان می شوند و هم عاشق ظاهر، جسم و بدن او.

برخی از علائم جن عاشق :

۱. غیرت و تعصب:
جن عاشق نسبت به انسان غیرتی چند برابر روی معشوق خود دارد و چیزی از عشق پاک سرش نمی شود. فقط تملک را میشناسد و بس. (بطور طبیعی، جن مؤنث عاشق انسان مذکر می شود و جن مذکر عاشق انسان مؤنث.) عشق در جن یعنی احاطه کامل روی معشوق انسانی! که معمولا برای این کار از تمام ابزار و توانایی خودش استفاده خواهد کرد.

۲. جلوگیری از ازدواج و ارتباط جنسی:
نوعی پیشرفته از جن وقتی عاشق یک انسان (مونث) می شود اولین حس تملک خودش را بصورت محافظت بر باکرگی دختر نشان خواهد داد. یعنی تا جایی که میتواند به دختر اجازه ی ازدواج یا ارتباط جنسی با یک مرد را نمی دهد. البته این موضوع فقط در یک نوع از جن عاشق دیده می شود. انواع دیگری از اجنه نیز هستند که جلوی ازدواج را نمیگیرند ولی دعانویس ها به اشتباه دعای دفع همزاد می دهند.

برخی از ترفندهای جلوگیری از ازدواج توسط جن عاشق :

الف) زشت جلوه دادن ظاهر و چهره دختر در چشم خواستگارانش. مثلا نشان دادن اعوجاج غیر واقعی در بینی دختر جلوی خواستگار یا بیش از حد جلوه دادن چاقی و لاغری، یا سبزه بودن دختر در چشم آنها (اجنه و شیاطین طبق آیه ۱۱۶ سوره اعراف این توانایی را دارند)

ب) دختر از کوچکترین ایرادهای خواستگار بشدت عصبانی و از او متنفر شده جواب رد می دهد. مثلا پایین بودن درآمد یا تحصیلات خواستگار را عیبی غیر قابل اغماض میبیند.

ج) ایجاد نوعی ترس از ازدواج و بی اعتمادی نسبت به مردها در وجود دختر! حتی اگر دختر از ظاهر و موقعیت خواستگار راضی باشد باز ترسی از آینده وجودش را فرا خواهد گرفت.

نکته: این حالات و علائم جن عاشق و جادوهایی مانند: جدایی ، بستن بخت و عقیم سازی مشترک است.

۳. عصبانیت هنگام آراسته کردن برای همسر:
در این حالت و در بین زنان متاهل که جن عاشق دارند، وقتی زن خودش را برای همسرش آراسته می کند، جن عاشق عصبانی شده و یک سری اختلافات کوچک منجر به اوقات تلخی بین آنها رخ میدهد تا نوعی احساس بد به سراغ زن برود که دیگر برای جلب رضایت همسرش کاری را انجام ندهد. باز در بین دعانویس ها این حالت به اشتباه علائم و نشانه داشتن همزاد خوانده می شود و برای آن دفع همزاد انجام میدهند.

۴. وجود یک نفر همراه:
زنان و دخترانی (و حتی پسران) که مبتلا به جن عاشق هستند در مواقع تنهایی خود ، احساس می کنند در اتاقشان کسی کنار آنهاست ولی نمی توانند او را ببیند. یا وقتی فرد روی تخت دراز می کشد و چشمانش را می بندد احساس می کند کسی کنارش دراز کشیده یا او را بغل کرده است اما به محض باز کردن چشمانش کسی را نمیبیند. هنگام بیرون رفتن و قدم زدن در خیابان و اماکن خلوت نیز احساس می کند کسی پشت سرش راه می رود.

۵. عدم صحبت کردن از جنس مخالف:
افرادی که دچار این نوع از جن هستند کاملا از جنس مخالف فراری هستند و هر وقت حرف ازدواج پیش بیاید آنها موضوع را عوض می کنند یا به ازدواج به چشم پایان زندگی نگاه می کنند.

۶. تنهایی و عزلت گزینی:
بعضی افراد دچار این مشکل هستند همیشه دنبال جاهای خلوت و اتاقی که تنها باشند می گردند، بدون هیچ سرصدایی. همیشه از اجتماع و شلوغی بیزار هستند.

۷. خواب ازدواج، بارداری یا خواب ها جنسی:
معمولای افرادی که دچار علائم جن عاشق هستند، خواب میبینند که ازدواج کرده اند اما حضور داماد را احساس نمی کنند یا خواب میبینند باردار هستند و یا دارند به یک نوزاد شیر می دهند در صورتی که مجرد هستند. همچنین در یکسری از خوابها، فرد در خواب مشاهده میکند با یک فرد خاص یا افراد ناشناس ارتباط جنسی دارد که به خوابهای جنسی معروف است که در این زمینه می توانید به مقاله علمی بررسی و تعبیر خواب جنسی در همین سایت مراجعه کنید.

 

یک کلیپ علمی جهت اثبات وجود جن عاشق :

کلیپ زیر، مستنداتی از تجاوز یک موجود به زنی در آمریکا را نشان می دهد که ادعا میکند مورد تجاوز جنسی مکرر توسط ارواح و موجودات ماورایی قرار گرفته است. عده ای از محققان دانشگاه آمریکا بعد از بررسی ادعای این زن، اقدام به نشر یکسری عکس ها و تصاویری از محل زندگی او کرده اند که در برخی از این تصاویر یکسری هاله های نور و در برخی دیگر مسیرهای نوری قوسی شکلی را نشان میدهد که شاید این موجود میخواهد با این کارها حضور خود را به محققان و عکاسان اعلام نماید.

 

ژانر: مستند
زمان: ۷ دقیقه
رده سنی: ۱۴+
زمان تولید: دهه ۸۰ میلادی
ترجمه و زیر نویس اختصاصی

 بعد از ازدواج و دوران تاهل:

اگر جن بعد از ازدواج عاشق فرد بشود، تمام سعی و تلاش او تفرقه و جدایی انداختن بین او و همسرش است. برای ایجاد اختلاف و جدایی (با کمک همزاد شیطانی) از راههای زیر استفاده می کند. این علائم گاهی علائم و نشانه داشتن همزاد نیز به اشتباه خوانده و دعای دفع همزاد داده می شود:

۱.بزرگ جلوه دادن اختلافات و مشاجره های کوچک و تبدیل آنها به اختلافی بزرگ و نابخشودنی

۲.بیماریهایی در منطقه رحم برای زنان از جمله درد شدید زیر شکم، کیست تخمدان و فیبروم رحم

۳.بیشتر شدن تعداد خیانت بین زوجین (چون تمایل جنسی آنها نسبت به همدیگر کم خواهد شد و در نتیجه به انحراف کشیده می شوند)

۴.جن عاشق فعالیت خودش را تنها روی معشوق محدود نمی کند، معمولا روی همسر شخص مبتلا نیز تاثیر منفی میگذارد. این تاثیر بیشتر هنگام رابطه جنسی بین زوجین رخ می دهد، به این صورت که شوهر هنگام رابطه احساس خفگی یا بی میلی به او دست می دهد. در مرحله ای بالاتر و نادر، شوهر، میل جنسی و توان نعوظ خود را از دست می دهد.

۵.زن همواره درخواست رابطه جنسی از طرف شوهر را به دلایل متعددی رد می کند.

۶. نوعی از جن عاشق هست که از بارداری به شدت وحشت دارد (چون جایگاه او را در رحم زن تنگ خواهد کرد) و تا جایی که می تواند به زن اجازه ی باردار شدن نمیدهد.

معمولا از راههای زیر جلوی بارداری زن را میگیرد:

-کشتن اسپرم های زنده در راه رسیدن به رحم
-خشک نگه داشتن واژن جهت جلوگیری از حرکت اسپرم
-راندن اسپرم به خارج از رحم
-آسیب فیزیکی به رحم مانند کیست، فیبروم و سرطان رحم
-اگر به هر دلیلی نطفه تشکیل شد، نقشه هایی برای سقط جنین خواهد کشید.

جن عاشق، هم میتواند از نوع خاکی (ساکن در بیابان و دشتها)، هم از نوع آبی (ساکن در دریا و رودخانه)، و هم از نوع بادی (جن پرنده) نیز باشد! هر کدام از اینها یکسری علائم و تبعات خاصی برای فرد بیمار ایجاد می کنند که به دلیل طولانی شدن مبحث، از پرداختن به آنها خودداری می کنیم!

پایانی:
اما جهت درمان یا دفع علائم جن عاشق که گاهی به اشتباه ، دفع همزاد یا علائم و نشانه داشتن همزاد نیز نامیده میشود، میتوانید با نصب و فعالسازی اپلیکیشن طب روحانی بعد بررسی و شماوره در صف دوره درمان معنوی قرار بگیرید یا از نسخه های رایگان ما در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید و یا عضو کانال شوید. همچنین جهت مطاله و آشنایی با انواع جن عاشق اینجا کلیک کنید.