سلام . میخواستم کمکم کنید و اگه تعبیر خواب سگ رو میدونید بهم بگید. صبح خواب دیدم ک یه سگ درحال زایمانه. یه لحظه ب بابام تبدیل میشد که درحال بالا آوردن بود و دوباره نگاش میکردم همون سگه رو واضح میدیدم. زایمانش تموم شد و فاصله گرفت. توله هاشو میشمردم ۶ تا بودند ولی انگار تو کیسه آب بودند. شروع کردم کیسه ها رو ترکوندن ک توله ها بیان بیرون. سه چارتا شون خیلی کوچیک بودن و انگار نارس باشن میگفتم اینا مُردن ولی میدیدم تکون میخورن. یکیشونو تا دیدم قبل از اینکه ازکیسه خارجش کنم، گفتم این چ نازه. این واسه من. وقتی ازکیسه در اومد خیلی بزرگ بود. نزدیکش شدم و بهش دست زدم. بغلم کرد. وقتی بغلم کرد دیگه صورتشو نمیدیدم ولی بهش دست میزدم ب یه آدم لخت تبدیل شده بود. با کراهت و ب زور خودمو ازش جدا کردم باز همون سگه رو دیدم.

شرح بیشتر و تعبیر این خواب

قبلا هم در چند جا گفتیم وقتی در یک خواب، زمان، مکان، کاراکتر و سوژه ها از حالت طبیعی خود خارج شوند و اعمالی غیر طبیعی و غیر قابل اجرا در بیداری، از خود نشان دهند هر خوابی که باشد، (جدا از تم و موضوع) به یک نوع بیماری ماورایی اشاره میکند. در این خواب، سگ ماده می تواند موکل یک جادوی قدیمی در خانواده ی شما باشد. (از آن جهت قدیمی، چون سگ در حال زایمان بود) که همین ماندگاری آن و قدیمی بودنش سبب تولید مثل و سرایت آلودگی هایش به شما و حتی سایر اعضای خانواده شده است.

البته تعبیر خواب سگ از جهاتی دیگر نیز مورد بررسی قرار میگیرد و حتی رنگ سگ نیز در تعبیر خواب نقش دارد. همچنین حالات سگ در خواب یعنی سگ پارس و حمله میکند یا آرام است و… اگر سگ آزار دهنده باشد یعنی شما را دنبال کند و یا قصد آسیب به شما را داشته باشد میتواند نشان دهنده یک جن منتقم باشد. یعنی یک جنی که شما در بیداری به او (ناخواسته و بدون اطلاع) آسیب زده باشید و اکنون در صدد انتقام بر آمده است.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید. جهت مشاهده سایر تعبیرها به بخش خوابها و کابوسها مراجعه نمایید.