در کانال تلگرامی خود یک نظرسنجی مبنی بر علت مراجعه به دعانویس و فالگیر را به اشتراک گذاشتیم.  امروزه، چه قبول داشته باشیم و چه سرمان را زیر برف کرده باشیم، گرایش مردم به سمت جادوگر، دعا نویس و فالگیر متاسفانه روز به روز در حال افزایش است. این خبر خوبی نیست و اگر راهکاری در این جهت اندیشیده نشود ممکن است اوضاع از آنچه هست بدتر شود. چون وقتی یک جادوگر از نظر مالی توانگر بشود، گسترش فساد و فرمانبرداری از شیطان نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.

۱.سود و زیان مراجعه به دعانویس ها و فالگیر

مراجعه ی مردم به جادوگرها و دعانویس ها ، نه تنها این گونه افراد را روز به روز توانگرتر خواهد کرد، بلکه بیماری های ماورایی را نیز افزایش خواهد داد. چون جادوگرها، دعانویسها و فالگیرها ارتباط مستقیم با اجنه و شیاطین برقرار می کنند و این همان درمان جن با جن یا جادو با جادو است. بعنوان مثال اگر یک شخص حتی بدون داشتن مشکل ماورایی [یا تنها با مشکل چشم زخم ساده] به این افراد مراجعه کند، آنها او را با کمک موکل [که همان جن است] درمان می کنند که همین عامل سبب می شود موجودات بیشتری سمت این فرد کشیده شوند. یا موکل آن دعا خودش جایگزین عامل قبلی بشود.

ما نمیتوانیم مراجعین به این افراد را خرافه گر بخوانیم. خیلی ها از سر ناچاری و حرج به سمت این افراد کشیده می شوند چون هیچ مرکز معتبری که بصورت تخصصی به بیماری های ماورایی بپردازد در کشور وجود ندارد. بعنوان مثال شخصی که فرزندش توسط یک بیماری ماورایی حاد دارد زجر می کشد و هیچ پزشکی نتوانسته برای او کاری انجام دهد، نمی تواند که دست روی دست بگذارد و شاهد نابود شدن ذره ذره فرزندش بشود. من و شما هم اگر جای او بودیم قطعا به هر دری می زدیم و هر پیشنهادی را بررسی میکردیم تا شاید روزنه امیدی لابلای این همه تاریکی و درد و بیماری پیدا شود.

۲.عدم اطلاع و شناخت مردم از بیماریهای ماورایی

از نظر ما علت مراجعه به دعانویس و اولین و اصلی ترین عاملی که امروزه باعث کشیده شدن مردم به سمت این جور جاها شده است، عدم اطلاع و نداشتن سواد ماورایی ست. حتی افرادی که امروزه خودشان را متخصص و عالم به علم ماورا می دانند و تریبون های رسانه ی جمعی را در اختیار دارند، در واقع، خود ماورا نشناسند. اگر سواد و دانش ماورایی درست و صحیح بین مردم آموزش داده شود و مردم درست توجیه شوند، شک نکنید که بازار رمالی و دعانویسی بطور خودکار برچیده خواهد شد و نیازی به ساختن مستندهای پوچ و برنامه ریزی شده نخواهد بود.

اگر سواد ماورایی باشد، دیگر مادر من نوعی وقتی به یک فالگیر مراجعه کند و به او بگویند مثلا علت ازدواج نکردن من، همزاد است، قطعا قبول نخواهم کرد و میفهمم این شخص میخواهد سر مادر من کلاه بگذارد. چرا قبول نخواهم کرد؟ چون قبلا در طی یک دوره آموزشی یا از طریق رسانه ها یا هر مرکز متولی دیگری یاد گرفتم که همزاد به تنهایی نمیتواند مانع ازدواج یا مثلا عدم بارداری شود. اگر هم بشود، قطعا یک عامل ماورایی مهم تر دیگری او را بر علیه من شورانده است، پس من باید ابتدا آن عامل ماورایی را پیدا کنم و او را از بین ببرم.

نکته: ما قبلا گفته بودیم که همزاد در حالت عادی خنثی است و این انرژی های ماورایی منفی هستند که زمینه را جهت تسلط او بر ما فراهم خواهند کرد پس ابتدا باید آن عامل ماورایی را از بین برد و نه همزادی که از بین بردنی نیست.

۳. نبود مراکز درمانی رسمی و معتبر

از دیگر علت مراجعه مردم به دعانویس نبود مراکز درمانی معتبر است. اما مراکز درمانی معتبر، زمانی معتبر خواهند شد که گردانندگان آن از دانش ماورایی بالایی برخوردار، و توانایی درمان داشته باشند. چون اگر این مرکز معتبر تاسیس ولی گره ای از کار مردم باز نکند قطعا بی فایده خواهد بود و دوباره مردم به سمت جادوگرها و دعانویس ها باز خواهند گشت. متاسفانه فرو بردن سر زیر برف توسط بعضی ها آسان ترین کار است. اما اینکه یکی بیاید بنشیند و دلیل منطقی بیاورد که چرا مثلا فلان خانوم بدون هیچ دلیل پزشکی ۲ سال است که عادت ماهانه اش رخ نمی دهد ویا چرا دو جوانی که با عشق ازدواج کردند ، دو ماه بعد ازدواج بدون هیچ دلیل منطقی از هم جدا شده اند؟ هیچگاه دیده نشده است.

خب معلوم است اگر این افراد نزد جادوگر بروند و مشکلشان حل بشود اعتمادشان به دعانویسی بیشتر از شمایی خواهد شد که فقط نگران منافع و شأن روشنفکری خودتان هستید شاید این یکی از علت مراجعه به دعانویس باشد. قطعا همین فرد می رود و دوست و آشناهایش را نیز به جادوگر و دعانویس معرفی خواهد کرد. می دانید با این کار جیب چه کسی را پر کرده ایم؟ چه کسی را توانگر ساخته ایم؟ می دانید وقتی جادوگرها از لحاظ مالی توانگر شوند چه فاجعه ای رخ خواهد داد؟

۴. راهکار سایت طب روحانی در کاهش مراجعه به دعانویس

سایت طب روحانی آمده است، تا اطلاعات ماورایی صحیح، درست و رایگان به مردم بدهد. آمده است تا از راه درست با دعانویسی و جادوگری مبارزه کند و راهکار دهد و نه از راه پاک کردن صورت مساله. آمده که بگوید: شما ای بیمار ماورایی، ما کاملا شما را درک می کنیم. ما ، شما را نه متوهم و جهان سومی می دانیم و نه می گوییم آیت الکرسی را در آب حل کن و بخور مشکلت حل می شود، بلکه بصورت کاملا علمی-دینی به شما راهکار می دهیم و شما را به سمت خدا و دین که تنها راه علاج این بیماریها است سوق میدهیم. در واقع ما اگر می گوییم دعانویس و فالگیر بد هستند و کارشان غلط است، پس عوضش راه درستش را نشان می دهیم.

ما در طب روحانی صورت مساله را قطعا پاک نمی کنیم چون طبق قرآن و حدیث بیماری ماورایی وجود دارد. پس ما به شما نمی گوییم طلسم بستن بخت یا جن و جادو و چشم زخم خرافه است بلکه می گوییم، اینها از نظر علمی- عقلی قابل اثبات هستند، در قرآن و احادیث نیز آماده اند و خداوند نیز راه درست تری [غیر آنچه جادوگر و دعانویس می گوید] جهت درمان آنها، به ما نشان داده است.
ما می گوییم اگر پزشکان و روانشناسان علت درد تو را نفهمیده اند، قبل از انتخاب راه بدتر و مخرب تر، درمان بی ضرر معنوی را امتحان کن، اگر بی نتیجه بود آنوقت به روانپزشک مراجعه کن و عوارض داروهایش را به جان بخر. و این را نه تنها ما، بلکه هر عقل سلیمی نیز به شما خواهد گفت.

عضویت در پیج اینستاگرام طب روحانی