سلام، من دیشب خواب بسیار عجیبی دیدم می خواستم لطف کنید و تعبیر خواب کلاغ رو بهم بگین، خواب دیدم یکی از دوستانم بارداره و نزدیک زایمانشه و شکمش بسیار بسیار بزرگ شده یه دفعه دیدم که می تونم داخل شکمشو ببینم، اما به جای بچه، یه کلاغ با یه منقار بسیار بزرگ و همچنین یه تمساح داخل شکمش بود. بعدش دیدم کلاغ، دکتری رو که برای معاینه دوستم اومده بود رو از همون داخل شکم خوردش، یعنی نوکشو آورد بیرون و دکتر رو خورد. ممنون می شم اگه تعبیرشو بهم بگین.

شرح و تعبیر این خواب :

قبل از تفسیر یا تعبیر خواب کلاغ ، نکته ی مهمی که لازم به ذکر آن میبینیم، دیدن خوابهای اینچنینی که راجع به دیگران می باشند. معمولا یکسری افراد هستند که علاوه بر دیدن خواب برای خودشان، رؤیاهایی صادقه راجع به دوستان یا آشنایان خود نیز میبینند. این خواب قبل از اینکه بیمار بودن دوستتان را نشان بدهد، به بیماری خودتان نیز اشاره می کند. چون شما در این خواب، درون شکم دوستتان را دیده اید، و این دیدن، یعنی باز بودن چشم سوم که خود از یک نوع بیماری ماورایی در شما خبر می دهد. (باز بودن چشم سوم به دو عامل برمیگردد، ۱. بیماری ماورایی ۲. موهبت الهی)

کلاغ و تمساح، (مانند مار و سگ و گربه) از جمله حیواناتی هستند که با ماورا ارتباط دارند و دیدن آنها در خواب (آن هم بدین شکل) بی تردید به یک بیماری ماورایی جدی اشاره خواهد کرد. این بیماری ماورایی چون رحم دوست شما را مورد هدف قرار داده است هم میتواند نشان دهنده جن عاشق باشد و هم جادو (بارداری ماورایی) همچنین از این خواب میتوان نتیجه گرفت که به احتمال زیاد دوست شما اگر متاهل باشد، دچار مشکلات و بیماری های احتمالی رحمی (مانند عدم بارداری، سقط، زایمان سخت، بدنیا آوردن فرزند بیمار یا نارس و مشابه اینها) است یا بعدها و در آینده (بعد از ازدواج) خواهد شد.

اما نکته ی دیگر، بلعیده شدن پزشک معالج، توسط کلاغ درون رحم بیمار است. اگر یادتان باشد قبلا گفته ایم اگر در خواب، یک حیوان عملی انجام دهد که در بیداری و در واقعیت از عهده ی او خارج است، بیماری ماورایی است. این قسمت از خواب به این اشاره دارد که بیماری ماورایی ایشان در مرحله ای قرار گرفته است (یا خواهد گرفت) که به درمان پزشکی و با قرص و دارو جواب نخواهد داد یا اگر هم جواب بدهد به سختی و به کُندی این کار صورت میگیرد و بازگشت علائم پیدا خواهد کرد.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید. جهت مشاهده سایر تعبیرها به بخش خوابها و کابوسها مراجعه نمایید.