آشنایی با این نوع سحر و جادو:

استحاضه خون زرد یا قهوه ای رنگیست که قبل یا بعد از خون حیض در زنان دیده می شود. اگر یک زن خارج از روزهای متعلق به عادت ماهیانه اش خونی ببیند که قطع نشود یا با وقفه کوتاه قطع و دوباره دیده شود، و همچنین آن زن علائم عمومی یک جادو را داشته باشد ( مانند: ۱.سردرد ۲. تنفر از همسر ۳. درد در انتهای کمر ۴. درد زیر شکم و…) آن زن به جادوی خونریزی یا طلسم استحاضه دچار شده است.

در طلسم استحاضه، (که باعث نازایی نیز می شود)، جن موکل با دستور جادوگر وارد رحم زن شده و آنجا مستقر می شود. بعد از عادت ماهیانه و هنگام شروع تخمک گذاری در رحم زن، جن موکل با ضربه ای که به تخمک می زند قبل از بارور شدن، آن را از طریق لوله های فالوپ به سمت رحم میراند. در این مسیر چند مویرگ پاره می شود که باعث خونریزی و جریان یافتن خون به سمت مهبل می شود. پزشکان و متخصصان زنان با وجود آزمایشات زیاد، عکس و سونو، دلیل و علت فیزیکی برای این نوع خروج خون از رحم پیدا نمی کنند. تجویز دارو در این مقطع تاثیری منفی روی بیمار خواهد گذاشت. (البته استحاضه همیشه به معنای وجود جادو در بدن نیست گاهی علت و تعریف پزشکی دارد که موضوع بحث ما نیست)

مساله ی خون دیدن زنان، یکی از دلایلش سحر و طلسم استحاضه است ، گاهی جادوهای جدایی، بیماری، جن عاشق، همزاد، جن منتقم و حتی چشم زخم و حسد نیز باعث خونریزی مهبلی در زنان خواهند شد. البته نوع خونریزی، شدت و زمان آن در هر کدام از حالت های فوق باهم تفاوت دارد.

 دلیل استحاضه چیست؟ 

همانطور که می دانید زن اگر در عادت ماهیانه باشد رابطه جنسی تعطیل خواهد شد! هدف اصلی این جادو ماندن زن در عادت ماهانه در تمام طول ماه است تا هیچ گونه رابطه جنسی بین او و شوهرش صورت نگیرد. در نتیجه بهانه گیری های مرد شروع شده و به طبع آن خیانت و اختلاف بین آنها نیز بالا می رود. هدف بعدی آن دور کردن زن از نماز و عبادات کردن است. بیمار کردن، سلب آسایش و از کار و زندگی انداختن زن، از دیگر اهداف طلسم استحاضه می باشد.

توضیحات تکمیلی:

-این جادو در مردان به صورت خونریزی از مقعد، بینی یا ادرار خونی نیز دیده شده است.
-به این نوع جادو، جادوی ارحام و یا جادوی نازائی نیز می گویند.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم، میتوانید با درمانگر سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.