یکسری از مردم هنوز با طب روحانی و مبانی کار آن آشنا نیستند و تقریبا همان تصوری را از ما دارند که به دعانویس ها و فالگیرها دارند. این را ما از نحوه برخورد و سؤال پرسیدن مراجعینمان برداشت کرده ایم. مثلا بعضی ها می آیند می گویند اسم من فلان است بهم بگویید مشکلم چیست؟ بعضی ها میگویند اگر بدون اینکه من به شما بگویم، مشکلم را بفهمید و حل کنید آنوقت به شما اعتماد خواهم کرد😶 یکی دیگر می گوید مقداری پول گم کرده ام اگر جایش را به من بگویی یک سوم آن مبلغ را به شما می دهم😑 دیگری از ما دعای محبت می خواهد و از این دست سؤالات که واقعا ما را خسته و آشفته کرده است و هرچقدر هم میگوییم کار ما نیست، انگار نه انگار😖

این افراد بیشتر کسانی هستند که بدون آشنایی و خواندن پستها پیام میدهند یا افرادی که بوسیله دوستان خود معرفی شده اند. طبیعتا ما جواب اینجور افراد را نمیدهیم، یا بهتر است بگوییم، جواب کسانی که بدون خواندن پستها و شناخت اولیه پیام می دهند را نمی دهیم. از شما هم تقاضا داریم که اگر طب روحانی را به دوستان یا آشنایان خود معرفی میکنید لطفا کامل معرفی کنید. نگویید یه کانال هست راجع به جن و جادو می نویسه! چون وقتی اینجوری ما را معرفی میکنید طبیعیست که طرف فکر میکند لابد این هم مثل خیلی از پیجها و کانالهای دیگر یا دعانویسی است یا فالگیری.

۱. ما نه پیشگو و علم غیب داریم، نه دعانویسی و فالگیری و جادوگری. اینجا تنها یک مکان تخصصی و علمی ست در جهت شناخت صحیح از بیماریهای ماورایی، پیشگیری و همچنین درمان آنها است و لا غیر.

۲. ما دنبال کسی نفرستاده ایم، شما هم از ما طلبکار نیستی. پس نمیتوانی بیایی و با قلدری تمام بگویی زمانی به شما اعتماد میکنم که به من بگی لباس تنم چه رنگی ست؟ یا حرف اول اسم پسر عموی ناتنی مادرم چیست!؟ 😳 خب میخوایم صد سال دیگه هم اعتماد نکنی، مگر شما اعتماد نکنی برق و گاز ما قطع می شود؟ برو دنبال کسی که بتواند بدون دیدن بهت بگوید رنگ لباست این است تا ببینیم با درست گفتن رنگ لباس یا حرف اول اسم کسی، مشکلت هم حل می شود؟ واقعا آدم نمیداند اینجور مواقع چه بگوید! اصل ماجرا را رها کرده ایم و چسبیده ایم به یکسری اوهام و خیالاتی که تنها جنبه ی سرگرمی تفریحی دارند و نه قابلیت و پتانسیل حل کردن مشکلات. امثال این افراد هستند که به فالگیرها و دعانویسها اجازه جولان داده اند. شاید اگر من و شما فوج فوج به سمت دعانویس و فالگیر روانه نمیشدیم و پول به دامن آنها نمی ریختیم و بهشان شاخ و دُم نمیدادیم، آنها هم جرأت اشاعه افکار خود بین مردم و قوی و توانا شدن را نمیکردند.

۳. اگر برای درست فهمیدن و کسب علم و دانش ماورایی و شناخت بیماریهای مرتبط با آن آمده ای قدمت رو چشم، مخلص شما هم هستیم. اما اگر هنوز آن نگاه سنتی و خرافه وار را به ماورا و بیماریهای آن داری ما نمی توانیم به شما هیچ کمکی بکنیم مگر اینکه در آموخته هایت تجدید نظر بفرمایی.

۴. مبانی کار در طب روحانی مانند علم پزشکی بر اساس ‘دانش علائم و نشانه ها’ بنا شده است و نه پیشگویی بسان دعانویسها و جادوگرها. اگر می خواهید مشکل خود را بررسی کنید در کنار بیان جزئیات، لازم است دردهای جسمی، مشکلات روحی و خانوادگی و حتی خوابها و رؤیاهایتان را برای ما بازگو کنید. تا ما با پرسیدن سؤالات بیشتر بتوانیم تشخیص درست و صحیح از عامل مشکلتان داشته باشیم تا بعد از آن برایتان نسخه بپیچیم. اما اگر میخواهید که شما ساکت باشید و ما حرف بزنیم باید بهتان بگوییم که اشتباه آمده اید.