همانطور که از اسم طلسم بیماری پیداست کار آن بیمار کردن افراد از نظر جسمی است. در این نوع جادو، فرد بدون علت مشخص و بدون اینکه سابقه ارثی داشته باشد به نوعی از بیماری جسمی مبتلا می شود که در آن یکی از اعضای داخلی بدنش دچار اختلال در کارکرد می شود که برخی از علائم و نشانه های آن قرار زیر است:

علائم و نشانه های جادو یا طلسم بیماری :

۱.احساس درد دائم در یکی از اعضای بدن
۲.تشنج و شوک های عصبی
۳.فلج شدن یکباره ی عضوی از اعضای بدن
۴.فلج شدن تمام بدن
۵.از کار افتادن یکی از حواس پنجگانه ی بدن

مکانیسم عمل طلسم بیماری:

سحر یا طلسم بیماری چگونه عمل می کند؟ تمرکز اصلی این جادو روی مغز و قسمت صدور فرمان به اعضای بدن می باشد. زیرا تمام دستورات مربوط به حواس پنجگانه ی انسان از طرف مغز صادر می شود. بر همین اساس جن موکل بر این طلسم با توجه به دستوری که از جادوگر دریافت می کند در این قسمت از مغز ساکن شده و سه حالت زیر رخ می دهد:

الف: جن موکل تمام دستورات ارسالی از مغز به عضو مورد نظر را قطع و در روند کارکرد آن اختلال دائم ایجاد میکند. در نتیجه باعث ایجاد نابینایی، ناشنوایی و یا باعث از کار افتادن و فلج شدن آن عضو بدن خواهد شد.

ب: جن دستورات را به میل خود گاهی قطع و گاهی وصل می کند، در نتیجه مشاهده و بروز بیماری در فرد به صورت نامرتب خواهد بود. (مثلا یک روز درد شدید دارد و یک روز بدون درد است)

ج: جن باعث می شود مغز دستورات سریع و پشت سرهم یا دستورات کاذب به یک عضو از بدن بدهد تا آن عضو از کار و حرکت باز ایستد. (مانند سندرم دست بیگانه)

سوال: چگونه تشخیص بدهیم که علت این علایم و نشانه ها یک بیماری جسمی طبیعی یا یک بیماری مرتبط با عوامل ماورایی مانند طلسم بیماری است؟

پاسخ: اگر روی شخص بیمار آیاتی از قرآن (که مربوط به جن و جادو هستند) خوانده شود و آن شخص نسبت به آن آیات واکنش نشان داد، مثلا شروع به عرق ریختن و لرزیدن کرد یا دچار سرگیجه و سردرد شد، دلیل آن جادوست و باید از درمان معنوی استفاده کرد، در غیر این صورت مشکل میتواند با معاینه ی و درمان پزشک حل شود.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم، میتوانید با درمانگر سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.