همانطور که از اسم طلسم بیماری پیداست کار آن بیمار کردن افراد از نظر جسمی است. در این نوع جادو، فرد بدون علت مشخص و بدون اینکه سابقه ارثی داشته باشد به نوعی از بیماری جسمی مبتلا می شود. در بیماری های ناشی از طلسم و جادو، یکی از اعضای داخلی بدن بدون پیش زمینه قبلی دچار اختلال در کارکرد می شود. متاسفانه امروزه بیمار کردن آدم ها با کمک سحر و جادو (که بعضا این بیماری ها منجر به مرگ نیز می شوند) به ساده ترین روش و پنهان ترین آن (پنهان به این خاطر که فرد جادوگیر هیچ رد پایی از خودش باقی نمی گذارد) جهت ضربه زدن افراد حسود و بد ذات به اطرافیانشان بدل شده است.

قرآن کریم در داستان بیماری حضرت ایوب علیه السلام، به ما می گوید که شیطان (در راستای اراده ی خداوند) توانایی بیمار کردن انسان ها و از پای انداختن آنها را دارد:

وَاذْکُرْ عَبْدَنَا أَیُّوبَ إِذْ نَادَىٰ رَبَّهُ أَنِّی مَسَّنِیَ الشَّیْطَانُ بِنُصْبٍ وَعَذَابٍ
و به خاطر بیاور بنده ما ایّوب را، هنگامی که پروردگارش را خواند (و گفت: پروردگارا!) شیطان مرا به رنج و عذاب افکنده است (ص/۴۱)

چنانکه در روایات آمده است: حضرت ایّوب داراى اموال و فرزندان و امکانات بسیار بود و همواره خدا را سپاس مى‌گفت. شیطان به خداوند عرضه داشت که اگر ایّوب را شاکر مى‌بینى به خاطر نعمت فراوانى است که به او داده‌اى، اگر این نعمت‌ها از او گرفته شود او بنده‌ى شکرگزارى نخواهد بود. خداوند به شیطان اجازه داد بر دنیاى ایّوب مسلّط شود. او ابتدا اموال و گوسفندان و زراعت‌هاى ایّوب را دچار آفت و بلا کرد امّا تأثیرى در ایّوب نگذاشت. سپس بر بدن ایّوب سلطه یافت و او چنان بیمار گشت که از شدّت درد و رنجورى اسیر بستر گردید، امّا با این حال از مقام شکر او چیزى کاسته نشد. چون ایّوب از این امتحان سخت الهى به خوبى پیروز برآمد، خداوند دوباره نعمت‌هاى خود را به او بازگرداند و سلامت جسمش را بازیافت (تفسیر نمونه جلد ۸ صفحه ۱۱۳)

برخی از علائم و نشانه های جادو و طلسم بیماری :

  1. احساس درد دائم در یکی از اعضای بدن
  2. تشنج و شوک های عصبی
  3. فلج شدن یکباره ی عضوی از اعضای بدن
  4. فلج شدن تمام بدن
  5. بیمار گاهی احساس می کند که یک نفر با کلنگ یا تبر به تخریب بدنش مشغول است.
  6. از کار افتادن یکی از حواس پنجگانه ی بدن

مکانیسم عمل :

سحر یا طلسم بیماری چگونه عمل می کند؟ تمرکز اصلی این جادو روی مغز و قسمت صدور فرمان به اعضای بدن می باشد. زیرا تمام دستورات مربوط به حواس پنجگانه ی انسان از طرف مغز صادر می شود. بر همین اساس جن موکل این طلسم با توجه به دستوری که از جادوگر دریافت کرده است در این قسمت از مغز ساکن شده و سه حالت زیر رخ می دهد:

حالت الف: موکل تمام دستورات ارسالی از مغز به عضو مورد نظر را قطع و در روند کارکرد آن اختلال دائم ایجاد می کند. در نتیجه باعث ایجاد نابینایی، ناشنوایی و یا باعث از کار افتادن و فلج شدن آن عضو از بدن خواهد شد.

حالت ب: موکل دستورات را به میل خود گاهی قطع و گاهی وصل می کند، در نتیجه مشاهده و بروز بیماری در فرد به صورت نامرتب خواهد بود. (مثلا یک روز درد شدید دارد و یک روز بدون درد است) البته این مساله همیشه به میل موکل نیست و زمانی که بیمار در پی انجام واجبات و ترک محرمات باشد این اتفاق نیز رخ می دهد.

حالت ج: موکل باعث می شود مغز دستورات سریع و پشت سرهم یا دستورات کاذب به یک عضو از بدن بدهد تا آن عضو از کار و حرکت باز ایستد. (مانند سندرم دست بیگانه) یا اینکه سیستم ایمنی بدن را دچار اختلال کرده و باعث می شود که سیستم دفاعی دچار خطا شده و به بافت های سالم بدن حمله کند.

سوال: چگونه تشخیص دهیم که یک بیماری جسمی صعب العلاج علت ماورایی دارد؟

پاسخ: معمولا بیماریهایی که بدون پیش زمینه قبلی و سابقه ارثی ایجاد می شوند و به درمان پزشکی نیز جواب ندهند یا دوره نقاحت طولانی پیدا کنند، منشا ماورایی دارند. حالا خواه ناشی از سحر و طلسم بیماری باشند یا چشم زخم و حسد و سایر بیماریهای ماورایی…


توجه: جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم،می توانید با نصب اپلیکیشن طب روحانی و انجام آزمون بررسی و مشاوره در صف درمان معنوی قرار گرفته یا اگر مایل به خوددرمانی هستید از نسخه های رایگان ما در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.