سحر پاشیدنی یا جادوی پاشیده شده همانطور که از اسمش پیداست، بعد از درخواست و درست شدنش توسط جادوگرها، به شخص درخواست کننده داده می شود تا (بسته به هدف جادو) روی زمین، جلوی درب منزل، روی دیوار، روی لباسها، تختخواب، اطراف خانه و یا جلوی محل کار شخص قربانی ریخته می شود. در بیشتر مواقع این نوع جادو جهت تقویت جادوهای قبلی که در خانه هستند استفاده می شود اما خودش به تنهایی نیز توانایی مستقل کار کردن و آسیب زدن به شخص یا کل خانواده را دارد.

معمولا جنس جادوهای پاشیدنی ترکیبی از نجاسات مایع مانند ادرار یا خون به همراه خاک، آب، تخم مرغ، پودرهایی مثل نمک، عطر و مانند اینها است که با خواندن یکسری اوراد و عزائم بر روی آن، موکل اجیر کرده و جهت مقاصد پلید و شیطانی استفاده می شود. علائم این نوع جادو بیشتر در پاها مشاهده می شود چون جادو روی زمین ریخته می شود و طبیعتا پاها بیشتر از سایر اعضای بدن درگیر میشوند.

برخی از علائم سحر پاشیدنی :

۱. پا درد، نبض شدید یا احساس گرما در کف پاها
۲. سوختن مداوم لامپ جلوی ورودی منزل
۳. عصبانی شدن به محض ورود به منزل
۴. استشمام بوی بد در منزل در ساعاتی از روز
۵. سردرد مشترک بین اعضای خانواده
۶. کم شدن رفت و آمدها به منزل مذکور
۷. کابوس دیدن و ترسیدن در شب
۸. ورم پاها و یا مشاهده کبودی بر روی آنها

علاوه بر آنچه گفته شد، بعنوان مثال، این نوع جادو، اگر جلوی درب مغازه یا محل کسب یک فرد، پاشیده شود، به مرور زمان مشتری های آن محل کم شده، اجناس یا وسایل برقی آن محل سوخته و بین شرکا نیز اختلاف ایجاد شده تا جایی که محل کسب کاملا ورشکسته و جمع بشود. اگر این جادو جلوی اتاق رئیس یا مدیر عامل یک شرکت یا حتی اتاق یک کارمند هم ریخته شود، بعد از یک مدت با درست شدن پاپوش یا دردسری مشابه آن، فرد از کارش اخراج می شود. اگر جلوی درب منزل یک خانم دم بخت ریخته شود، پای خواستگار به آن منزل قطع می شود و مانند اینها…

 تفاوت بارز بین جادوی پاشیده شده با جادوی چال شده :

جادوی چال شده

توجه:
برای باطل کردن این نوع جادو باید ازنسخه پاکسازی منزل که در منوی پیشگیری و درمان آمده است، استفاده کرد.