بسیاری از مراجعین از ما در رابطه با دوره ی درمان معنوی و اینکه در این دوره قرار است چه کارها و خدماتی صورت بگیرید، سوال می کنند و یا میخواهند بدانند که کار ما چقدر با دعانویسی، رقیه خوانی، عرفان حلقه و سایر درمانها تفاوت دارد؟ با توجه به اینکه درمان معنوی، اختصاصی و برای هر راهنمای معنوی، منحصر به فرد است، هیچ راهنمای معنوی حاضر نیست پیش از شروع درمان، راجع به جزئیات کار خودش چیزی گفته و اطلاعات بدهد [همانند یک شرکت تجاری یا دارویی که فرمول محصولات خود را هیچگاه فاش نمیکند. چون امکان سرقت فرمولها، کپی برداری و به دنبال آن ورشکستی را برای آنها در پی خواهد داشت]، به این دلیل که امکان شنود از طرف شیاطین و ساختن پادزهر و اقدامات پیشگیرانه از طرف آنها وجود دارد.

اما از آنجایی که شبهات زیادی توسط برخی افراد مخالف با طب روحانی راجع به نحوه درمان معنوی مطرح می شود، بر آن شدیم تا خلاصه ای از دوره درمان معنوی (که در کل شامل ۷ مرحله می باشد) را اینجا بیان کرده و جلوی سو استفاده ی این گونه افراد را بگیریم:

۱. مرحله اول؛ آشنایی با طب روحانی

شاید برخی ها فکر کنند که دوره ی درمان معنوی بعد از اجرای دستورات درمانی شروع میشود اما اینطور نیست. درمان شما از همان روز اول که با طب روحانی آشنا می شوید و مطالب سایت و کانال را مطالعه می کنید بطور نامحسوس و غیر مستقیم شروع می شود. به همین علت است که یکسری افراد هنگام ورود به سایت یا پیج و کانال طب روحانی، دچار یکسری دافعه ها، فشارها و علائمی مانند تپش قلب، خارش پوست، ترس، استرس، دردهای جسمی و یا حتی دچار خوابهای بد و کابوس می شوند. این علائم و دردها بخاطر این است که عوامل ماورایی بهتر از شما میدانند که الان کجا هستید و کجا سر در آورده اید. لذا در همین ابتدای کار، با القای یکسری ترس ها و افکار منفی سعی میکنند شما را از اقدامات بعدی باز داشته و منصرف کنند. [در این مرحله افرادی زیادی منصرف شده و سایت را ترک میکنند.]

۲. مرحله دوم؛ ارتباط، بررسی و تشخیص

افرادی که از مرحله اول با موفقیت عبور می کنند، به دنبال ارتباط و طرح مشکل خواهند بود. ارتباط در سایت طب روحانی کمی سخت و زمانبر است، اما بعد از تلاش بیمار و پیدا کردن راههای ارتباطی، مراحل بررسی و تشخیص نوع و شدت بیماری او، توسط بخش پشتیبانی شروع می شود. این مرحله شامل گرفتن مشخصات فردی و شرح حال کامل از علائم روحی، دردهای جسمی، خوابها، کابوسها و سایر اطلاعات لازم می باشد که در طی پنج دسته سوال از بیمار پرسیده می شود. بعد از پایان پاسخ به سوالات، نوع بیماری ماورایی، مقدار هزینه و نحوه ی درمان به اطلاع بیمار خواهد رسید. [این مرحله در اپلیکیشن طب روحانی بصورت خودکار انجام می شود]

۳. مرحله سوم؛ دوره ی انتظار

این مرحله مهمترین و حیاتی ترین مرحله از دوره ی درمان معنوی محسوب می شود، [چون در این مرحله است که شخص تصمیم نهایی را مبنی بر اینکه ادامه بدهد یا منصرف شود را می گیرد]. بیمار در مرحله قبلی اطلاعات اولیه و تاریخ شروع درمان را دریافت کرده و اکنون در فاصله بررسی تا زمان شروع درمان قرار دارد. این بازه ی زمانی [با کمی پس و پیش] معمولا دو ماه یا کمی بیشتر طول میکشد. در این فاصله زمانی و تا رسیدن به زمان اولین جلسه درمان، فرد بیمار، علاوه بر اجرای دستورات پیش از درمان، فرصت پیدا می کند تا با مطالعه بیشتر و دقیق تر مطالب سایت، اپلیکیشن و کانال تلگرام طب روحانی ، اطلاعات کامل تری از بیماری خود بدست آورده و با آگاهی کامل وارد میدان مبارزه با شیاطین جن و انس بشود. [چون اگر فردی بدون آگاهی، درمان معنوی را شروع کند همان روز اول کم آورده و تحت فشار عوامل ماورایی درمان را رها خواهد کرد.]

همچنین جهت کمک بیشتر به افرادی که در دوره انتظار هستند و پاسخ به سوالات و شبهات احتمالی آنها، ما یک گروه تلگرامی تشکیل داده ایم که تمام درمانجوهای جدید و قدیم در آن حضور دارند. افراد تازه وارد می توانند در این گروه از تجربیات افراد قدیمی تر و کسانی که دوره درمان را طی میکنند استفاده کرده و آگاهی های لازم را کسب نمایند. [در این مرحله نیز به علت فشار بیشتر عوامل ماورایی، سقوط و ریزش مراجعین، بیش از دو مرحله قبل خواهد بود و بیشترین دافعه ها، انصرافها و رها کردن ها در این مرحله اتفاق می افتد.]

۴. مرحله چهارم؛ دوره ی سنجش آمادگی پیش از درمان

افرادی که مرحله انتظار را به خوبی سپری کرده و تا به اینجا دوام آورده اند، اکنون طبق تاریخی که از قبل، برای آنها مشخص شده است می بایست ابتدا قوانین و شرایط استفاده از درمان معنوی را خوانده و سپس در آزمون ورودی که همان دوره سنجش آمادگی هست شرکت کنند [تا در صورت قبولی وارد مرحله اصلی درمان معنوی شوند]. این دوره بخاطر بالا بودن تعداد مراجعین، ضایع نشدن حق افراد و همچنین مشخص شدن کسانی که آمادگی لازم جهت ورود به دوره ی درمان معنوی اصلی را دارند یا خیر، برگزار می شود. این دوره شامل انجام یکسری دستورات و اعمال عبادی و غیر عبادی به مدت ۷ روز می باشد.

بعد از پایان این هفت روز، با توجه به نحوه عملکرد افراد شرکت کننده، امتیازات بررسی شده و اسامی کسانی که قبول و پذیرفته شده باشند در گروه اعلام می شود. این دوره فقط یک بار در ماه انجام میشود و تعداد پذیرفته شده ها نیز محدود است. [در این مرحله نیز ریزش بیمار و رها کردن وجود دارد]

۵. مرحله پنجم؛ نوبت دهی و تهیه اقلام مورد نیاز

افرادی که در دوره سنجش و آزمون ورودی، نمره قبولی کسب کرده اند، اکنون از روی لیست نوبتدهی [و بر اساس ساعات کاری، دوره عادت ماهانه (در خانمها)، و وقت آزادی که هر فرد دارد]، می بایست تاریخ و ساعت اولین جلسه درمانی خود را انتخاب کرده و اعلام نماید. بعد از آن با توجه به نوع بیماری ماورایی، لیستی از یکسری مواد گیاهی، آزمایشات پزشکی و مدارک شناسایی مورد نیاز برای بیمار ارسال خواهد شد تا پیش از شروع اولین جلسه درمانی خود، آنها را تهیه و عکس ارسال نماید. [این مرحله معمولا ریزش ندارد و نوبتدهی با موفقیت انجام می شود مگر اینکه شخص، تاریخ و ساعت مناسب با وقت آزاد خود را در لیست نوبتدهی پیدا نکند.] در اپلیکیشن طب روحانی تمام این مراحل بصورت خودکار انجام می شود.

۶. مرحله ششم؛ شروع دوره اصلی درمان معنوی

اکنون تمام اقدامات پیش از درمان انجام شده و زمان شروع درمان معنوی بصورت جدی فرا رسیده است. اگر بخواهیم بصورت تقریبی یک میانگینی از ریزش ورودی ها از مرحله اول تا به اینجا، ارائه دهیم، فقط ۱۰ درصد از افرادی که در مرحله اول تصمیم به درمان گرفته و پیش رفته اند، وارد مرحله ششم می شوند. سایر مراجعین در یکی از مراحل اول تا پنجم، تحت فشار عوامل ماورایی از ادامه دوره درمان منصرف شده و کنار می روند. مرحله ششم درمان، خود شامل سه مرحله جداگانه و مهم می باشد که در ادامه توضیحات مختصری راجع به آنها خواهیم داد:

الف) پاکسازی خارجی:
در این مرحله، آلودگی های خارجی که بیمار به آنها مبتلا می باشد، کار خواهند شد. این آلودگی ها می توانند طلسم و جادوهای خارجی چال شده یا آویزان شده، آلودگی منزل، جن عاشق و غیره باشند که در این مرحله پاکسازی آنها صورت می گیرد.

ب) پاکسازی داخلی:
داروهای گیاهی که در مرحله ی پنجم تهیه شده اند، در این مرحله استفاده خواهند شد. پاکسازی داخلی شامل نسخه های اسهال و استفراغ می باشد که آلودگی های ماورایی موجود در دستگاه گوارش بیمار را از بین می برد. برای خانمها نسخه گیاهی پاکسازی رحم نیز انجام خواهد شد.

ج) درمان فعالیت همزاد و تزکیه نفس:
اصلی ترین و مهمترین مرحله در کل دوره ی درمان معنوی، و مرحله ای که در آن مجدد ریزش درمانجو و رها کردن درمان نیز مجدد دیده می شود، همین مرحله درمان همزاد است که در آن فشار و دافعه ها (نسبت به ادامه درمان معنوی)، به اوج خودش می رسد. این مرحله طولانی ترین مرحله درمان معنوی نیز محسوب می شود که تقریبا یک سال به طول می انجامد. در این مرحله بیشتر بر روی اصلاح سبک زندگی فرد که شامل بررسی و اصلاح ارتباط او با خدا و دین، نحوه صحیح انجام اعمال دینی و بکار بردن آنها در جهت تضعیف همزاد شیطانی و نفس اماره، اصلاح تغذیه، تنظیم خواب، تغییر و اصلاح باورها و عادتهای غلط و موارد زیادی از این دست، پایه ریزی شده است. در کلیپ زیر میتوانید خلاصه ای از کنفرانس تغییر عادتها و باورهای غلط که توسط یکی از درمانجویان این دوره ارائه شده است را مشاهده نمایید:

۷. مرحله هفتم؛ پایان درمان معنوی

بعد از گذشت یکسال از انجام درست و کامل دستورات، اکنون درمان معنوی با کمک خداوند و عنایت اهل بیت [علیهم السلام] پایان یافته است. در این مرحله، تمام علائم، دردها و خوابهای بیمار مجدد چک شده و آزمایشات پزشکی بیمار که پیش از شروع درمان انجام شده بود نیز مجدد تکرار می شوند تا نتیجه ی اجرای دستورات درمانی در این یکسال مورد ارزیابی قرار بگیرد. در این مرحله، چنانچه بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد علائم، بیماریها و مشکلات فرد از بین رفته باشند، پایان درمان معنوی اعلام خواهد شد.

اما اگر یک فردی تمام دستورات درمانی را درست و کامل انجام داده ولی بهبود و تغییری در اوضاع و شرایطش پیش نیامده باشد [مثلا اگر آزمایشات پزشکی او بعد از پایان درمان، هنوز کم خونی یا پر کاری تیروئید را نشان بدهند، هنوز سردرد و معده درد دارد، خواب بد و یا کابوس می بیند و…]، هزینه درمان، بعلاوه تمام هزینه های جانبی که در این مدت صرف کرده است، تمام و کمال به او پس داده خواهد شد. (معمولا از تمام درمانجوهایی که دوره ی اصلی درمان معنوی را شروع کرده اند، فقط ۱ درصد آنها به این مرحله خواهند رسید و بقیه افراد، به علت فشارها و دافعه ها، دستورات را رها کرده و یا همچنان در جا خواهند زد)


توجه: جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم،می توانید با نصب اپلیکیشن طب روحانی و انجام آزمون بررسی و مشاوره در صف درمان معنوی قرار گرفته یا اگر مایل به خوددرمانی هستید از نسخه های رایگان ما در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.