سلام من نمیدونم تعبیر خواب مرد جوان چی هست. چندین باره که دارم خواب یه مرد جوانی رو میبینم که همراهم هست و به من میگه نباید از مادرت جدا بشی وگرنه اونو میکُشه. منظورش جدا شدن به وسیله ازدواج است. البته من به حرفش گوش ندادم و عقد کردم. اما بلافاصله بعد از عقد مادرم ورم مغری پیدا کرد و اونو توی بیمارستان بستری کردیم و رفت زیر تیغ جراح مغز و اعصاب. اما تا الان تمام آزمایشها و عکسهای مادرم نرمال هستند و دکترها نتونستند علت این ورم مغزی رو پیدا کنند. بعد از گذشت ۸ ماه از اون ماجرا و زمانی که داشتیم قرار جشن عروسی رو برنامه ریزی میکردیم دوباره اون خواب برام تکرار شد و اون شخص بهم گفت اگه از پیش مادرت بری اونو میکشم.

من وقتی دیدمش توی خواب شروع کردم به خوندن آیت الکرسی اون یکم ازم دور شد ولی همینجور که داشت از من دور میشد با صدای بلند چند بار تهدیدم کرد که اگه برم مادرم رو میکشه. تورو خدا کمکم کنید من واقعا نمیدونم چکار کنم از طرفی هم میترسم اگه ازدواج کنم برای مادرم اتفاق بدی بیفته و از طرف دیگه نمیدونم جواب خانواده همسرم رو چی بدم چون اونا اصلا به این مسائل اعتقادی ندارند. ممنون میشم اگه تعبیر خواب مرد جوان رو میدونید بهم بگید.

پاسخ و تعبیر این خواب

این، نوعی جن عاشق وراثتی ست. قبل تر راجع به بیماری های ماورایی مشترک بین مادر و دختر صحبت کردیم. این نوع بیماری از رحمی به رحم دیگر منتقل میشود و به علت وابستگی آن موجود به مادر، با ایجاد بستگی در بخت دختر، از این راه سعی میکند هر دو را کنار هم داشته باشد. اگر از ما راهنمایی میخواهید ما می گوییم تا قبل از اینکه خودتان و مادرتان دوره درمان معنوی نگذراندید، جشن ازدواجتان را به تاخیر بیاندازید.

البته درست است که تهدید یک موجود در خواب نمیتواند برای اطرافیان دلیل محکمی باشد اما بنا بر تجربه، به شما می گوییم که به چشم یک کیف یا یک بسته ی ناشناس رها شده جلوی یک مکان پر رفت و آمد به این خواب نگاه کنید. این کیف هم میتواند خالی باشد، هم میتواند پول گمشده ی کسی باشد و هم میتواند یک بُمب ساعتی باشد. پس ما وظیفه داریم راجع به این خواب احتیاط کنیم و تمام گزینه ها را در نظر بگیریم تا خدایی ناکرده بی توجهی به آن، پشیمانی و اندوه به بار نیاورد.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید.