قبل از اینکه به بیان جزئیات درمان معنوی کودکان بپردازیم اجازه بدهید یک مقدمه ای در این زمینه داشته باشیم. هدف اول ابلیس و شیاطین جن و انس، علاوه بر گمراه ساختن انسانها، ایجاد درد، گرفتاری و بیماری در نسل آدم و بنی آدم است. طبیعتا اگر ما انسانها درگیری بیماری، درد و رنج باشیم دیگر فرصت عبادت کردن یا فکر کردن به خداوند و زیبایی ها را نخواهیم داشت. در واقع ابلیس میخواهد با این کار، ما را به خودمان و به مشکلات خودمان مشغول سازد تا ذهن و فکر ما از تولید محتوای صواب باز بماند. یکی از همین اهدافی که شیطان و شیاطین آن را به این منظور دنبال میکنند، بیمار ساختن انسان از همان سن کودکی است. 

همانطور که میدانید، سنین کودکی (به دلیل پاک بودن و مستعد بودن دل و ذهن آدمی) بهترین زمان و مناسب ترین موقع برای یادگیری و سرمایه گزاری روحی و جسمی در تمام زمینه های پیشرفت و تعالی است و اگر در این سن، انسان بیمار شود، دیگر نمیتواند آنطور که باید ترقی بکند.

وَإِذَا تَوَلَّىٰ سَعَىٰ فِی الْأَرْضِ لِیُفْسِدَ فِیهَا وَیُهْلِکَ الْحَرْثَ وَالنَّسْلَ وَاللَّهُ لَا یُحِبُّ الْفَسَادَ
ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﻛﻪ (ﭼﻨﻴﻦ ﺩﺷﻤﻦ ﺳﺮﺳﺨﺘﻲ) ﻗﺪﺭﺕ ﻭ ﺣﻜﻮﻣﺘﻲ ﻳﺎﺑﺪ ، ﻣﻰ ﻛﻮﺷﺪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﻴﻦ ﻓﺴﺎﺩ ﻭ ﺗﺒﺎﻫﻲ ﺑﻪ ﺑﺎﺭ ﺁﻭﺭﺩ ، ﻭ ﺯﺭﺍﻋﺖ ﻭ ﻧﺴﻞ ﺭﺍ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﻛﻨﺪ ; ﻭ ﺧﺪﺍ ﻓﺴﺎﺩ ﻭ ﺗﺒﺎﻫﻲ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﺩ .(بقره/۲۰۵)

سرمایه گزاری شیطان بر روی کودکان، از لحظه ی انعقاد نطفه و با کار بر روی فعال کردن همزاد شیطانی در همان سنین اولیه تولد، شروع میشود. اما این کار، مشروط به تحقق یافتن  یک شرط یا پیش شرط مهم است و اگر این پیش شرط برای شیطان فراهم نشود، نمیتواند کودک را در رحم مادر آلوده سازد. این شرط، “فعال بودن همزاد شیطانی پدر و مادر” می باشد. یعنی یک کودک، زمانی بیمار به دنیا می آید که پدر یا مادر او، سابقه بیماری ماورایی و فعال بودن همزاد شیطانی داشته باشند. در غیر این صورت و اگر والدین، قبل از انعقاد نطفه، همزاد خود را تضعیف یا غیر فعال کرده باشند، بدون شک، یک کودک سالم را هم از لحاظ جسمی و هم روحی روانی، به دنیا خواهند آورد. کودکی که بدون شک مایه آسایش و آرامش چشمهای پدر و مادرش نیز خواهد شد. (پس قبل از اینکه بر سر کودک خود داد بزنیم و خرده بگیریم، به خودمان باز گردیم که باعث و بانی اصلی بیماری در کودکان خود هستیم)

ادامه مبحث درمان معنوی کودکان

چگونگی انتقال بیماری ماورایی به کودک:
(رحم مادر و نطفه ی پدر)

بیماریهای ماورایی مانند تمام بیماریهای ژنتیکی و وراثتی، قابل انتقال هستند. اولین راه انتقال یک بیماری ماورایی، رحم مادر است. رحمی که خداوند در قرآن کریم از آن بعنوان “قرار مکین”یعنی جایگاهی محکم و استوار یاد می کند. اما این قرارگاه استوار و دژ محکم، اگر یک فرمانده [مادر] خوب و مراقب  نداشته باشد، آسیب دیده و به تسلط شیاطین در خواهد آمد و در نهایت به یک محلی برای آلوده ساختن نسل انسانها و ایجاد بیماری بدل خواهد شد. از طرف دیگر، پدر نیز اگر بیمار ماورایی باشد، نطفه ی او میتواند ناقل این بیماری و آلوده کننده ی نسل او بشود. در کل، فقط دو نوع بیماری ماورایی شایع، میتوانند از رحم و نطفه والدین به فرزندان منتقل شوند. این دو بیماری عبارتند از؛

۱. جن عاشق
۲. همزاد

البته سایر بیماریهای ماورایی مانند چشم زخم، حسد، طلسم و جادو نیز اگر هدفدار باشند، میتوانند به جنین آسیب بزنند. هدفدار یعنی اینکه چشم زخم و حسد به منظور حسادت به مادر باردار ایجاد شده و به رحم او برخورد داشته باشد یا یک شخصی برای مادر باردار، طلسم و جادویی به منظور آسیب به جنین بنویسد. اما سایر آلودگی های حاصل از چشم زخم و جادو و طلسمها، حتی اگر در رحم حضور داشته باشند، کاری به جنین نخواهند داشت و مانع بارداری نیز نمی شوند. اما جن عاشق و همزاد، از هر نوعی که باشند، به دنبال ایجاد آلودگی و تکثیر خود در نسل انسان بیمار خواهند بود و نیاز به درمان معنوی کودکان پیدا خواهد شد. اما یک سوال مهم؛

کدام دسته از کودکان، بیش از سایرین، مبتلا به بیماری ماورایی می شوند؟

پاسخ:
شیطان همیشه در کمینگاه نشسته است و تولد کودکان انسان را از بدو آفرینش تا کنون رصد می کند. شاید این را شنیده باشید که، پیشگویان زیادی در زمانهای گذشته، به دنیا آمدن پیامبران و اولیای صالح خداوند را پیش بینی می کردند. حضرت موسی (ع) از جمله پیامبرانی بود که پیشگویان زمانه، وعده تولدش را داده بودند و به همین خاطر بود که فرعون اقدام به قتل و کشتن نوزادان پسر و جدا کردن آنها از مادرنشان کرد. اما خداوند طبق همان داستان صندوقچه چوبی و رود نیل که همه ی شما آن را شنیده اید، حضرت موسی را از مرگ و کشته شدن در کودکی نجات داد:

أَنِ اقْذِفِیهِ فِی التَّابُوتِ فَاقْذِفِیهِ فِی الْیَمِّ فَلْیُلْقِهِ الْیَمُّ بِالسَّاحِلِ یَأْخُذْهُ عَدُوٌّ لِّی وَعَدُوٌّ لَّهُ وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِّنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَىٰ عَیْنِی
ﺍﻭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﺑﮕﺬﺍﺭ ، ﭘﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺭﻳﺎ ﺑﻴﻨﺪﺍﺯ ﺗﺎ ﺩﺭﻳﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺎﺣﻞ ﺍﻧﺪﺍﺯﺩ ، ﺗﺎ ﺩﺷﻤﻦ ﻣﻦ ﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺍﻭ ، ﻭﻱ ﺭﺍ ﺑﺮﮔﻴﺮﺩ . ﻭ ﻣﺤﺒﻮﺑﻴّﺘﻲ ﺍﺯ ﺳﻮﻱ ﺧﻮﺩ ﺑﺮ ﺗﻮ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻴﻢ ﺗﺎ [ﻫﻤﮕﺎﻥ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻋﻠﺎﻗﻪ ﻭ ﻣﺤﺒﺖ ﻭﺭﺯﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎم ﺩﺍﺩم ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ] ﺑﺎ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﻛﺎﻣﻞ ﻣﻦ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻳﺎﺑﻲ [ﻭ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﻮﻱ] (طه/۳۹)

آخرین پیشگویی نیز مربوط به تولد خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی (ص) بود که مسیحیان زمانه با مشاهده ی یکسری علائم و اتفاقات طبیعی، مژده ی تولد پیامبر بزرگ اسلام را داده بودند. پس این نتیجه را میگیریم که شیطان و شیاطین همیشه و در همه حال تولد کودکان انسانها را زیر نظر دارند تا مبادا کودکی صالح متولد شود و بخواهد تبلیغ خدا و دین خدا را بکند. البته درست است که امروزه دیگر پیامبر و امامی متولد نخواهند شد اما شیطان حتی از اینکه یک فرد مؤمن و درستکار متولد بشود نیز ترس و واهمه دارد. به همین خاطر میکوشد تا کودکان را در همان دوران جنینی و نوزادی آلوده و بیمار کند تا آن کودک، دیگر فرصت رشد و ترقی پیدا نکند. یا اگر هم استعدادی داشته باشد برود آن را در راههای دیگری خرج کرده و بکار ببرد، و نه در راه دعوت به خدا و دین و کمک به هدایت و تعالی سایر انسانها.

شاید دلیل ما برای این گفته، وجود انسانهایی است که در دوران کودکی و تا سن بلوغ، افراد مقید به خدا و دین و حتی حافظ قرآن بودند اما از یک دوره ای به بعد، به خاطر همین سنگ اندازی های شیطان و دست اندرکارانش، تغییر سبک زندگی داده و استعدادهای خود را صرف حوزه های دیگری کردند. یا برخی دیگر از راه به در شده و دچار اعتیاد، فساد و بطلان گشته اند که لازم است آنها را تحت درمان معنوی کودکان قرار دهیم.

حال با توجه به مقدمه فوق، و در پاسخ به سؤال مطرح شده، میتوان گفت که:
شیطان بیشتر به کودکانی ضربه میزند و آنها را آلوده میسازد که یکسری توانایی ها و استعدادهای ذاتی، بالقوه و یا بالفطره [هر چند کوچک] مثبت داشته باشند. البته در اینجا منظور از استعدادهای بالقوه مثبت، استعداد هنری، ورزشی یا ضریب هوشی بالا در ریاضی و این قبیل امور نیست [چون شیطان کاری به اینکه ما بخواهیم (مثلا) موسیقی دان شویم، دانشمند شویم یا یک فرد سیاستمدار، ندارد]. بلکه منظور استعدادهای مثبتی که انسان بخواهد آنها در راه خدا، دین و هدایت بشر بکار گیرد. اگر چنین کودکی از طرف شیاطین شناسایی شود، قطعا آن کودک، در همان زمان تولد و یا حتی قبل از آن، آسیب خواهد دید یا اگر هم آسیب نبیند، جلوی راه پیشرفت او گرفته شده و با یکسری موانع و گیر و گرفتاریهای زیاد مواجه خواهد شد . پس با این وجود، آیا میتوان این نظریه را مطرح کرد؛

کودکانی که در حال حاضر با انواع سختیها و بیماریها دست و پنجه نرم میکنند، در آینده ممکن بود افراد نیکوکار و به بندگان خوب خدا تبدیل شوند؟

البته شیطان، از مراحل قبل تر از بارداری و تولد، با ترفندهای دیگری نیز جلوی به دنیا آمدن کودکان درستکار را میگیرد. این ترفند، همان ایجاد بستگی در بخت و ازدواج دختران و پسران درستکار و با تقوا است. بعنوان مثال اگر شیطان تشخیص دهد یک دختر یا یک پسر جوانی، دارد پاک و درست زندگی میکند یا پدر و مادرش اهل رعایت حلال و حرام باشند، بدون شک بر سر راه ازدواج او، از راههای مختلف فیزیکی و متافیزیکی سنگ اندازی خواهد کرد تا مبادا آن شخص ازدواج کرده و فرزندی همچون خودش به دنیا آورده و تربیت کند. گاهی هم که زورش نمیرسد، سعی میکند فردی نا صالح و غیر مقید را بر سر راه آن شخص درستکار قرار داده تا با او ازدواج و بدینوسیله جلوی تولد یک کودک تمام مؤمن دیگری گرفته شده و آیه ی زیر، دیگر محقق نشود:

الْخَبِیثَاتُ لِلْخَبِیثِینَ وَالْخَبِیثُونَ لِلْخَبِیثَاتِ وَالطَّیِّبَاتُ لِلطَّیِّبِینَ وَالطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّبَاتِ أُولَٰئِکَ مُبَرَّءُونَ مِمَّا یَقُولُونَ لَهُم مَّغْفِرَهٌ وَرِزْقٌ کَرِیمٌ
ﺯﻧﺎﻥ ﭘﻠﻴﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﭘﻠﻴﺪ ﻭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﭘﻠﻴﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﺯﻧﺎﻥ ﭘﻠﻴﺪﻧﺪ ، ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﭘﺎﻙ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﭘﺎﻙ ﻭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﭘﺎﻙ ﺑﺮﺍﻱ ﺯﻧﺎﻥ ﭘﺎﻙ ﺍﻧﺪ ، ﺍﻳﻦ ﭘﺎﻛﺎﻥ ﺍﺯ ﺳﺨﻨﺎﻥ ﻧﺎﺭﻭﺍﻳﻲ ﻛﻪ [ ﺗﻬﻤﺖ ﺯﻧﻨﺪﮔﺎﻥ ] ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺁﻧﺎﻥ ﻣﻰ ﮔﻮﻳﻨﺪ ، ﻣﺒﺮّﺍ ﻭ ﭘﺎﻙ ﻫﺴﺘﻨﺪ ، ﺑﺮﺍﻱ ﺁﻧﺎﻥ ﺁﻣﺮﺯﺵ ﻭ ﺭﺯﻕ ﻧﻴﻜﻮﻳﻲ ﺍﺳﺖ .(نور/۲۶)

طبق آیه فوق از قرآن کریم، در واقع خداوند میخواهد که همواره انسانهای پاک و درستکار با انسانهای پاک و درستکار دیگری ازدواج کنند تا حاصل این ازدواج، یک فرزند و یک فرد صالح و درستکار دیگری باشد. اما شیطان با ترفندها، وسوسه ها و طلسم و جادوهایش سعی میکند که طیبات و طیبین به هم نرسند و یا حد اقل، خبیثون با طیبات و طیبون با خبیثات ازدواج کنند. اگر این نوع ازدواج رخ دهد نطفه های خیر و شر با هم آمیخته و کودک متولد شده، رگه هایی از وجود شر و میل به گناه را در خود حمل خواهد کرد تا نتواند تماما حواسش را معطوف خداوند، عبادت و انجام کارهای خیر بکند. اما در ازدواج خبیثون با خبیثات، دیگر نیازی به دخالت شیطان نیست چون بطور کلی از این نوع ازدواجها، فرزند صالح و درستکار هیچگاه متولد نخواهد شد. دلیل آن هم آیه ی زیر از سوره نوح در قرآن کریم است:

وَقَالَ نُوحٌ رَّبِّ لَا تَذَرْ عَلَى الْأَرْضِ مِنَ الْکَافِرِینَ دَیَّارًا (۲۶) إِنَّکَ إِن تَذَرْهُمْ یُضِلُّوا عِبَادَکَ وَلَا یَلِدُوا إِلَّا فَاجِرًا کَفَّارًا (۲۷)
ﻭ ﻧﻮﺡ ﮔﻔﺖ : ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ ! ﻫﻴﭻ ﻳﻚ ﺍﺯ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﺯﻣﻴﻦ ﺑﺎﻗﻲ ﻣﮕﺬﺍﺭ(۲۶) ﻛﻪ ﺍﮔﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻗﻲ ﮔﺬﺍﺭﻱ ، ﺑﻨﺪﮔﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﮔﻤﺮﺍﻩ ﻣﻰ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺟﺰ ﻧﺴﻠﻲ ﺑﺪﻛﺎﺭ ﻭ ﻧﺎﺳﭙﺎﺱ ﺯﺍﺩ ﻭ ﻭﻟﺪ نخواهند کرد. (۲۷)

علائم کودکان مبتلا به بیماریهای ماورایی:

در مطالب گذشته از علائم کودکانی که دچار بیماری ماورایی هستند مفصل صحبت شد. اما در کل و به طور مختصر اگر بخواهیم کودکان بیمار ماورایی را تشخیص دهیم و از درمان معنوی کودکان برای انها استفاده کنیم، میتوان علائم آنها را به پنج دسته ی کلی زیر، تقسیم بندی کرد:

۱. بیماریهای ژنتیکی و جهش های کروموزومی در دوره جنینی:
هر کودکی که در رحم مادر دچار جهش، حذف یا هر نوع ناهنجاری کروموزومی و ژنی شود، و یا بیمار و ناقص به دنیا بیاید، قطعا این کودک در درجه اول درگیر یک بیماری ماورایی بوده است. متاسفانه نجات این کودکان از بیماری، نقصها و معلولیتهای جسمی-حرکتی پس از تولد، کاری بسیار سخت و دشوار خواهد بود. اما قطعا استفاده از درمان معنوی کودکان برای تمام انها توصیه میشود.

۲. بیماریهای ارثی و غیر ارثی پس از تولد:
ممکن است یکسری از کودکان در ابتدا صحیح و سالم به دنیا بیایند اما پس از گذشت چند روز یا چند ماه، با، یا بدون پیش زمینه قبلی، مریض شده و درگیر یکسری بیماریهای خود ایمنی و یا غیر خود ایمنی مانند انواع سرطانها، دیابت، SMA، EB ، بیماریهای جسمی و حرکتی، آسیب مغزی، نارسایی های قلبی تنفسی و… بشوند قطعا او از قبل، دچار یک آسیب ماورایی شده است.

۳. بیماری های روحی و روانی غیر طبیعی:
یکسری از کودکان، به ظاهر سالم هستند و از نظر علم پزشکی هیچ گونه بیماری جسمی ندارند ولی در خانه، رفتارها غیر طبیعی و غیر نرمال از خود نشان میدهند. این رفتارهای غیر طبیعی میتوانند شامل؛ پرخاشگری و بیش فعالی، لجبازی، منزوی و گوشه گیر بودن، دیر سخن گفتن، تاخیر در دندان در آوردن، بی علاقه به درس و مدرسه، شب ادراری، کتک خوردن از هم سن و سالان، خود ارضایی غیر ارادی، ترس از تنهایی، کابوس و یا هراس شبانه باشند. این دسته از کودکان نیز از ابتدا و به شکل وراثتی درگیر نوعی بیماری ماورایی هستند و باید تحت درمان معنوی کودکان قرار بگیرند.

۴. استعدادها و توانایی های غیر طبیعی:
بیماری این کودکان، بر خلاف سه دسته اول، دیده نمیشود و قابل شناسایی نیست چون همه ی اطرافیان، کودک را یک فرد با استعداد و نابغه میپندارند اما در اصل این استعداد و توانایی های او، حاصل حضور موجودات ماورایی است. به عنوان مثال یک کودکی که در سن کم بتواند کارهای خارق العاده و غیر طبیعی مانند محاسبات ذهنی دشوار، قدرت جسمی و فیزیکی، حافظه ی بسیار قوی، پیشگویی، استعدادهای هنری، ورزشی و مانند اینها را بر خلاف هم سن و سالان خودش و بدون هیچ آموزشی انجام دهد، قطعا دچار یک بیماری ماورایی و در حال گرفتن خدمات از دنیای ماورا الطبیعه است. این موجودات به کودکان خدمات میدهند تا بعدها بتوانند از آنها بهره های لازم را ببرند ولی عاقبتی جز یک پایان تلخ برای کودک در بزرگسالی نخواهند داشت.

۵. اتفاقات فیزیکی ناگوار:
کودکانی که در همان سنین اولیه زندگی، دچار یکسری سوانح و اتفاقات دلخراشی همچون سوختگی، تصادف، شکستگی اعضای بدن، افتادن از پله یا بلندی، بریده شدن دست و پا با اشیاء نوک تیز و سایر حوادث کوچک و بزرگ مشابه می شوند، اینها درگیر بیماری ماورایی (اغلب فعالیت همزاد) می باشند.

تمام پنج دسته از کودکان فوق، در صورت عدم استفاده از درمان معنوی کودکان و بی توجهی والدین به این امر مهم، بدون شک در آینده و در دوران جوانی و بزرگسالی دچار مشکلات فراوانی خواهند شد. کما اینکه امروزه ما با بررسی مشکلات و علائم مراجعین خود و پرسش و پاسخ با خود آنها، متوجه شدیم که بیش از ۹۰ درصد آنها در کودکی با علائم و نشانه هایی دال بر وجود بیماری ماورایی  [علائمی مانند شب ادراری، ترس و گریه های زیاد، گوشه گیری و انزوا، تعرضات و آزارجنسی در کودکی، کابوس های شبانه و…] درگیر بوده اند و اگر در همان سن کودکی کسی به داد آنها میرسید و درمان معنوی میشدند، امروزه جزو سالم ترین، مفیدترین و موفقترین افراد جامعه قرار میگرفتند. پس حالا که در کودکی و نواجوانی کسی به داد ما و شما نرسیده است، بیایید خودمان امروزه دست بکار شویم و با کمک گرفتن از درمان معنوی کودکان، [و یا بهتر از آن، با درمان کردن خودمان،] جلوی انتقال نسل به نسل جن و همزاد را بگیریم.

نحوه درمان معنوی کودکان:

همانطور که در ابتدای این مطلب گفتیم، کودکان بیمار، قطعا والدین بیمار دارند. پس قبل از اینکه فرزند خود را تحت درمان معنوی قرار دهید، در ابتدا لازم است که خودتان دوره درمان معنوی را بگذرانید تا کودکتان از شما انرژی مثبت دریافت کند و حالش بدتر نشود. چون وقتی خودتان بیمار هستید، کودک، نه تنها از شما انرژی دریافت نمیکند بلکه هر بار انرژی و شفا بگیرید شما او را دچار آلودگی مجدد خواهید کرد. والدینی که به درمانگر معنوی سایت طب روحانی دسترسی دارند، بهتر آن است که اول خودشان درمان معنوی را زیر نظر درمانگر شروع کرده و سپس به درمان کودک خود بپردازند. اما اگر به هر دلیلی امکان استفاده از درمان معنوی مستقیم برای شما میسر نشد یا نتوانستید با درمانگر ارتباط برقرار کنید، ابتدا با کمک پنج دستور زیر، خود را پاکسازی کرده تا آماده ی شروع و انجام درمان معنوی کودکان خود بشوید:

۱. نیت کنید که قصد انجام درمان معنوی برای کودک خود و طلب یاری از خداوند بکنید.
۲. به مدت  سه ماه نمازهای خود را اول وقت بخوانید.
۳. تمرین قنوت را روزی یک مرتبه در طول این یکماه انجام دهید.
۴. در نمازهای خود، پیش درگاه خداوند، از گناهان گذشته خود توبه کرده و سعی کنید در طول دوره ی درمان از انجام گناهان کوچک و بزرگ اجتناب کنید.
۵. فرو بردن خشم، دوری از استرس و عصبانیت، از بین بردن حس نفرت و حسادت، پرهیز از جروبحث و دعوا با اطرافیان را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

بعد از اینکه این یکماه تمام شد، و شما هر پنج دستور فوق را کاملا رعایت کرده اید، میتوانید با توکل و یاری از خداوند و با کمک جدول و دستورات جامع زیر، و به نیت شفای کودکتان از بیماری، درمان معنوی او را شروع کنید:

ابتدا “جدول مخصوص درمان معنوی کودکان” را از فایل زیر دانلود کنید. از جدول یک پرینت تهیه کرده یا روی یک کاغذ سفید A4 ، تمیز و مرتب رسم کنید. [پیش بردن دستورات با کمک جدول، به شما این امکان را میدهد تا برنامه ریزی خوب و دقیق جهت درمان کودک خود داشته باشید.] این جدول شامل ۷ بخش و به مدت ۲۱ روز، با دستورات زیر تهیه و تدوین شده است:

۱. نمازها:

نماز، پایه و ستون درمان معنوی کودکان و بزرگسالان است و قبل از هر کاری باید ابتدا خود یا فرزندتان نماز خواندن را شروع کنید. اگر فرزند شما به سن بلوغ رسیده است، او را تشویق کنید و یاد بدهید تا نمازش را بخواند. اما اگر یک دختربچه زیر ۹ سال یا یک پسر زیر ۱۴ سال داشتید، نمازهای یومیه را خودتان بخوانید و تیک آن را وارد جدول [درمان کودک] و بخش نماز کنید. به این صورت که؛ اگر نمازتان را اول وقت و با توجه و حضور قلب خواندید، در بخش مربوط به آن نماز یک تیک (✔) بزنید. اما اگر نتوانستید نماز را اول وقت بخوانید یا توجه لازم را هنگام نماز نداشتید، در بخش مربوطه یک ضربدر (✖) بزنید.

چند نکته و توصیه مهم:

-بهتر است نماز خود را در اتاق کودک و در حضور او بخوانید تا انرژی های مثبت حاصل از نمازتان، او را نیز در بر گیرند.
-اگر کودک شما در بیمارستان بستری بود، میتوانید با هماهنگی پرسنل بیمارستان و با کمک یک قالیچه کوچک و مهر و سجاده، حداقل یک وعده از نمازتان را در کنار تخت کودک و در بیمارستان بخوانید [میتوانید برای اینکار، نوبت نماز صبح را انتخاب کنید چون هم بیمارستان خلوت است و هم شما تمرکز لازم را خواهید داشت].
-اگر کودک شما کمی بالغ شده باشد و میتواند شما را هنگام نماز همراهی کند، حتما وضو گرفتن را به او یاد بدهید و بگذارید هنگام نماز کنار شما بایستد. (حتی اگر همراه با شما فقط خم و راست شود نیز کافی است.)
-اگر کودک شما نوزاد و در گهواره است، حتما سجاده خود را کنار گهواره و تخت او پهن کرده و نمازتان را نزدیک به او بخوانید.
-حداقل هفته ای یک مرتبه به مسجد رفته و به همراه کودک خود، نمازتان را در مسجد و به جماعت بخوانید و در قنوت نمازتان از خداوند بخواهید کودک شما و سایر کودکان بیمار را در مسیر صحیح شفا و سلامتی قرار دهد. [هر چقدر با دلی شکسته دعا کنید، تاثیرش بیشتر است]

۲. تمرین قنوت:

در طول دوره ی درمان معنوی کودکان ، سعی کنید روزی دو مرتبه تمرین قنوت را انجام دهید. یک مرتبه برای خودتان (و طبق دستور تمرین قنوت مخصوص بزرگسالان که در سایت موجود است)، و یک مرتبه هم، برای کودک خود و طبق دستور ” تمرین قنوت مخصوص کودکان” که در زیر مشاهده می کنید، انجام داده و تیک مربوطه را در جدول و بخش تمرین قنوت وارد کنید. اگر به هر دلیلی هر دو نوبت یا یک نوبت از تمرین قنوت را انجام ندادید، در بخش مربوطه یک ضربدر بزنید. البته آموزش تصویری که در پایین مشاهده میکنید، مخصوص کودکان زیر دو سال تهیه شده است. برای کودکان سنین بالاتر میتوانید او را روی زمین یا تختخوابش بخوابانید و تمرین را طبق دستور گفته شده برای او انجام دهید.

درمان معنوی کودکان

توجه: اگر کودک شما، بیش فعال است و اجازه ی این کار را به شما نمیدهد، میتوانید زمانی که خواب است، این کار را برای او انجام دهید. آب قرآنی قبل از تمرین قنوت را نیز میتوانید زمانی که از خواب بیدار شد به او بدهید یا حتی قبل از اینکه بخوابد.

۳. قصه های قرآنی:

در این بخش لازم است که هر روز یک قصه قرآنی یا دینی-مذهبی، آماده کرده و قبل از خواب [یا زمانهای دیگری از شبانه روز] برای کودک خود تعریف کنید. (کتاب داستانهای مربوط به قصه قرآنی را میتوانید با مراجعه به کتابفروشیها و غرفه ی مخصوص کودکان و بر اساس رده سنی کودک خود، تهیه کرده و استفاده کنید.) این قصه ها میتواند شامل زندگی نامه پیامبران، امامان و یا بندگان صالح خدا باشد. از داستانهای مصور، فیلم و کارتون های مذهبی نیز میتوانید بهره بگیرید. هر گاه کودک شما یک داستان قرآنی دید یا شنید، یک تیک در بخش مربوط به همان روز بزنید. ولی اگر به هر دلیلی فرصت نکردید این بخش را انجام دهید، یک ضربدر بزنید.

۴. استحمام معنوی:

در این بخش لازم است که کودک خود را یک روز در میان به حمام برده و به مدت ده دقیقه بدن او را با آبنمک قرآنی شستشو دهید [آبنمک قرآنی از مخلوط آب و نمک دریا بدست می آید که سوره های حمد، توحید، آیت الکرسی، ناس و فلق هر کدام ۷ مرتبه بر آن خوانده و دمیده شده باشد]. میتوانید آبنمک قرآنی را در یک لگن یا ظرف بزرگ تهیه کرده و با کمک یک ظرف کوچک، روی سر و بدن کودک خود بریزید و همزمان زیر لب سوره ناس و فلق را نیز بخوانید.

– اگر حمام شما مجهز به وان است، آبنمک قرآنی را در وان و تا نصف آن درست کرده، یک گوشه بایستید و اجازه بدهید کودک شما بین ۵ الی ۱۰ دقیقه در وان، آبتنی یا بازی بکند. اگر کودک شما زیر دو سال باشد، خودتان این کار را برایش انجام دهید.
-اگر کودک شما دختربچه ای است که دچار درد زیر شکم، کمردرد یا خود ارضایی غیر ارادی است، از او بخواهید به مدت ۵ دقیقه در وان یا لگن حاوی آبنمک قرآنی، بنشیند تا آلودگی های رحم او نیز خارج شوند.
-بعد از اتمام، سر و بدن کودک را با آب بدون نمک شسته، خشک کرده و از حمام خارج کنید.
-اگر کودک شما در بیمارستان بستری باشد یا به هر دلیلی نمیتوانید او را به حمام ببرید، آب قرآنی را تهیه کرده و با خیس کردن دست خود درون آن، به صورت، گردن، دست و پاهای کودک بکشید و سوره های ناس و فلق را بخوانید. [اگر کودک شما، تب داشته باشد، برای انجام این کار، از آب سرد و بدون نمک استفاده کنید]

۵. آب قرآنی هدفدار:

طبق آنچه در مطلب “ آب قرآنی معجزه ای ناشناخته آمده است، از جدول آب قرآنی هدفدار، یک پرینت جداگانه تهیه کرده یا آن را روی کاغذ رسم کنید. حال با توجه به بیماری کودک خود، در بخش هدف آب، یک هدف و نیت بنویسید. دقت کنید هدف دادن به آب خیلی مهم است و نباید هدف اشتباه بدهید. نیت شما باید طوری باشد که جزئیات، ریشه و علت اصلی بیماری را هدف قرار دهید و نه یک چیز کلی و گنگ. چون اگر علت اصلی و با جزئیات بیماری را به آب ندهید، آب نمیتواند مسیر مناسب را در بدن پیدا کند. بعنوان مثال اگر کودک شما، مبتلا به بیماریهای خود ایمنی یا سرطان باشد، نباید در بخش هدف بنویسید “درمان سرطان فرزندم” . این هدف، غلط نیست. اما چون یک جمله کلی است، آب نمیتواند به جزئیات دقیق بپردازد و ممکن است شفای کودک را به تاخیر اندازد یا درست جواب ندهد. پس هدف درست و کاملی که باید برای درمان بیماریهای خود ایمنی یا سرطان، در بخش هدف آب بنویسید، میتواند چیزی شبیه به این باشد:

“دفع و خارج کردن تمام عوامل خارجی و داخلی فیزیکی و متافیزیکی ایجاد کننده سرطان و اختلال در سیستم ایمنی بدن دخترم (یا پسرم)”
( بجای دخترم یا پسرم اسم فرزند خود را بنویسید )

بعد از اینکه هدف و نیت آب را مشخص کردید، با کمک سوره ی حمد، روزی یک استکان به نیت فوق درست کرده و در یک ساعت مشخص و ثابت به او بدهید تا بخورد. اگر کودک شما بالای ۷ سال باشد میتوانید روزی یک لیوان به او بدهید. اگر زیر یکسال باشد، با کمک قاشق چایخوری  یا با ریختن در شیشه شیر به مقدار کمتری این آب را به او بدهید. اگر کودک نتوانست همه ی آب را یکجا بخورد، روی آب را پوشانده و یک ساعت بعد بقیه اش را به او بدهید تا بخورد. [اگر ۲۱ روز جدول آب قرآنی تمام شد میتوانید همان هدف را با مقدار بیشتری آب، دوباره از سر بگیرید تا زمانی که بیماری کودک، کامل بهبود یابد]

۶. خوراک و تغذیه:

در این بخش سعی کنید، از غذاهای طبیعی مفید و مقوی مانند سبزیجات تازه، گوشت، لبنیات، میوه، آبمیوه و مرکبات تازه برای خود و کودکتان استفاده کنید. غذاهای مانده، کنسرو شده، فست فودها، غذاهای بیرونی، کیک و شیرینی ها، تنقلات، نوشیدنی های گازدار و مانند اینها را بطور کلی از رژیم غذایی خود و کودکتان در طول دوره ی درمان معنوی کودکان ، حذف کنید. اما اگر کودک شما هوس تنقلات و شیرینیجات کرد و هیچ جوره از فکر آن خارج نشد یا اینکه جشن تولدش باشد، میتوانید بجای خرید کیک و شیرینی از بیرون، خودتان در منزل و با دستپخت خودتان برای او درست کرده و شیرینی بپزید. قطعا اگر تغذیه کودک درست شود، بیماری او نیز زودتر بهبود پیدا خواهد کرد. (از کشیدن سیگار، قلیان، مواد مخدر و خوردن مشروبات الکلی نیز در طول دوره درمان خودداری کنید و کودک را نیز در معرض دود قرار ندهید)

۷. شادی و نشاط:

کودک خود را شاد نگه دارید. با او بازی کنید. او را به پارک و شهر بازی ببرید. سر او داد نزنید. دعوایش نکنید. او را عصبانی یا ناراحت نکنید. او را مجبور به انجام کاری که دوست ندارد نکنید. با یک هدیه مورد علاقه اش او را غافلگیر کنید. دوستانش را به منزل دعوت کنید. اگر کودک شما زیر شش ماه باشد یا نمیتواند بخندد، به صورت او نگاه کنید، نوازشش کنید و همراه با لبخند با او حرف بزنید و بازی دهید تا لبخند بزند. اگر کودک شما خندید و بازی کرد، در جدول و بخش مربوطه یک تیک بزنید. اما اگر کودک خود را ناراحت و عصبی کردید یک ضربدر بزنید. این نکته مهم را بدانید که، عصبانی و ناراحت کردن کودک، شفای او را به تاخیر می اندازد.

نکات کلی و مهم راجع به دستورات فوق:

نکته۱ :
اگر در یک روز از جدول و در هر کدام از بخشهای آن، دو ضربدر داشتید [یعنی طبق دستور انجام ندادید]، جدول شما در همان روز متوقف خواهد شد و باید روز بعدی، همان ردیف از جدول را پاک کرده و مجدد دستورات را انجام داده و تیک بزنید. یعنی اگر شما تیک زدید و جلو رفتید ولی مثلا در روز چهارم نماز شما قضا شد و در بخش قصه قرآنی نتوانستید برای کودک خود قصه تعریف کنید، دیگری نمیتوانید به روز پنجم بروید و باید روز چهارم را مجدد تیک بزنید.

نکته۲ :
اگر در یک روز از جدول ۴ ضربدر بخورید، هر کجا که رسیده باشید، جدول شما صفر شده و باید کل جدول را پاک کرده و درمان معنوی کودکان را از روز اول شروع به اجرای دستورات بکنید.

نکته۳ :
اگر در اجرای دستورات، درست پیش رفتید و کل ۲۱ روز جدول تمام شد ولی هنوز بهبودی کامل در کودک شما مشاهده نشد اما یکسری علائم مثبت و تغییرات خوب دیده بشود، حتما جدول را مجدد و از روز اول شروع کنید تا زمانی که کودک شما شفای کامل پیدا کند. چون هر نوع واکنش و تغییر مثبت، یعنی اینکه کودک شما میتواند با کمک این درمان، شفا یابد.

نکته۴:
ممکن است در ابتدای شروع درمان معنوی، با امواج منفی و نا امید کننده زیادی مواجه شوید، یا کودک با شما همکاری نکند و یا حتی حالش بدتر شود. نباید نا امید شوید یا درمان را رها کنید چون این علائم و اتفاقات در شروع درمان معنوی طبیعی است. مطمئن باشید اگر مقاومت کنید، هم کودک شما آرام خواهد شد و هم اوضاع و شرایط بهبود می یابد.

نکته۵:
کودکانی که از بدو تولد دچار بیماری ماورایی شده ولی درمان معنوی انجام ندهند، در آینده و در بزرگسالی، بیشتر از سایرین تحت تاثیر جن و جادو قرار خواهند گرفت. چون هاله ای شکننده دارند و حتی دعا و وطلسم های کوچک و ضعیف نیز، روی آنها تاثیر زیادی خواهد گذاشت. (امروزه اکثر افرادی که میبینید جن و موکل روی زبان آنها به حرف می آید، اینها از کودکی درگیر بیماری ماورایی و فعالیت زیاد همزاد بوده اند.)

نکته۶ :
از آنجایی که کودکان، نسبت به بزرگسالان، عادتها و باورهای غلط کمتری دارند، در نتیجه همزاد آنها زودتر تضعیف شده و درمان معنوی آنها نتیجه ی بهتری خواهد داشت.

نکته۷ :
هیچگاه کودکان سرطانی خود را تحت شیمی درمانی و عوارض دردناک آن قرار ندهید. چون شیمی درمانی یک حقه ی غربی برای تجارت و سرپوش گذاشتن بر عجز و ناتوانی علم پزشکی است. تابحال بیش از ۹۰ درصد افرادی که شیمی درمانی شده اند، بعد از تحمل یک دوره دردناک و زجر آور درمانی و خالی شدن جیبشان، از دنیا رفته اند. شیمی درمانی با نابود کردن سیستم ایمنی بیمار، در واقع، بدن بیمار را بیش از پیش ضعیفتر و مستعد بیماری و آسیب میکند. برای نجات تمام بیماران سرطانی و بیماران مبتلا به خود ایمنی، باید سیستم ایمنی و دفاعی بدن را اصلاح کرد تا خودش با عامل بیماری مبارزه کند، نه اینکه آن را از بین ببریم. (خداوند سیستم ایمنی را در وجود ما نهادینه کرده است تا ما محتاج هیچ پزشک و طبیبی نباشیم.) درمان معنوی کودکان ، با استراتژی تقویت و اصلاح سیستم ایمنی بدن، و بدون هر گونه عوارض احتمالی، بیماریها را درمان میکند.

نکته۸ :
منازل آلوده به انرژی های منفی ماورایی، باعث آزار کودکان و ایجاد تاخیر در رشد طبیعی آنها می شوند. پس سعی کنید، قبل یا حین اجرای دستورات درمانی کودک، منزل خود را نیز طبق نسخه پاکسازی منزل که در سایت وجود دارد، پاکسازی کنید.

نکته۹:
خانمها در عادت ماهیانه، درمان کودک را متوقف نکنند بلکه هنگام اذان روی سجاده نشسته و با گفتن ذکر و خواندن چند آیه قرآنی، تیک بخش نماز را بزنید.

نکته۱۰:
در درمان معنوی، شفا یافتن و بهبود، مستقیما توسط خداوند انجام میشود. پس بن بستی هم در کار نخواهد بود. چون قدرت خداوند بی نهایت است. هیچگاه از وخامت، شدت و یا بد خیم بودن بیماری فرزند خود نترسید و تردید به دل خود راه ندهید. با خود بگویید بیماری فرزند من هرچقدر هم که بزرگ، پیشرفته و حاد باشد، قدرت خداوند از آن بیشتر است.

 توصیه های مهم معنوی جهت بچه دار شدن :

همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و هست. اگر میخواهید یک کودک سالم و موفق از لحاظ معنوی به دنیا آورید، از قبل ازدواج به فکر این موضوع باشید. بهترین زمان خلاصی از دست جن و همزاد، قبل از ازدواج است چون این کار باعث میشود، همسری که سر راه ما قرار گیرد نیز یک همسر سالم باشد. اما اگر شما زمانی که دارید این مطلب را میخوانید متاهل هستید، نیازی نیست نگران باشید. چون بعد از ازدواج نیز میشود یک بارداری و زایمان خوب و یک فرزند سالم به دنیا آورد. کافی است نکات زیر را رعایت کنید:

قبل از بارداری:

– اگر فرصت استفاده مستقیم از درمان معنوی و تحت نظر یک استاد معنوی را دارید، دریغ نکنید. در غیر این صورت، و اگر این امکان برای شما فراهم نبود، حتما قبل از اقدام برای بارداری و انعقاد نطفه، شما و همسرتان هر دو و همزمان، دستور یکماهه که در بالا آورده شد را انجام دهید. [همان نماز اول وقت، تمرین قنوت روزی یک مرتبه، دوری از عصبانیت، جروبحث، استرس، ناراحتی، دروغ، غیبت و سایر گناهان]

-هیچگاه دستورات مختلف پزشکان یا غیر پزشکان که در زمینه تعیین جنسیت ارائه میشود را انجام ندهید. بلکه با انجام دستورات یک ماهه، بر خدا توکل کنید و اجازه بدهید جنسیت فرزند شما را خودش تعیین کند چون خداوند بیشتر از هر کس دیگر با صلاح کار ما و شما آشناست.

-در همان ماه که قصد اقدام برای بارداری دارید، بعد از انجام غسل و پاک شدن از آخرین عادت ماهانه، تا سه روز بعد از تخمک گذاری و روزی یک مرتبه، به پشت و به صورت طاق باز دراز کشیده و دست خود را زیر ناف (ناحیه رحم) بگذارید، کمی فشار دهید و به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه، حرکت دورانی بر خلاف عقربه های ساعت در آن ناحیه انجام دهید و همزمان آیات زیر را [از سوره مؤمنون] با تمرکز زمزمه کنید:

وَلَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ مِن سُلَالَهٍ مِّن طِینٍ (۱۲) ثُمَّ جَعَلْنَاهُ نُطْفَهً فِی قَرَارٍ مَّکِینٍ (۱۳)
ﻭ ﻳﻘﻴﻨﺎً ﻣﺎ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ [ ﻋﺼﺎﺭﻩ ﻭ ]ﭼﻜﻴﺪﻩ ﺍﻱ ﺍﺯ ﮔِﻞ ﺁﻓﺮﻳﺪﻳﻢ ،(۱۲) ﺳﭙﺲ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﻄﻔﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﻗﺮﺍﺭﮔﺎﻫﻲ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ [ ﭼﻮﻥ ﺭﺣﻢ ﻣﺎﺩﺭ ] ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻳﻢ .(۱۳)

-با توجه به سیکل عادت ماهانه خود، زمان دقیق و روز تخمک گذاری را حساب کنید [اگر دوره قاعدگی منظمی ندارید، حتما ابتدا با کمک دستورات درمان معنوی، آن را منظم کنید]. اولین نزدیکی و اقدام برای باراداری را حدود ۴۸ ساعت قبل از تخمک گذاری انجام دهید و تا روز یا شب تخمک گذاری، رابطه جنسی برقرار نکنید تا اسپرمهای مفید ذخیره شوند. روز تخمک گذاری نیز نزدیکی دوم را انجام داده و اقدام سوم را به ۴۸ ساعت بعد از تخمک گذاری موکول کنید. (هر شب یا هر روز اقدام کردن اشتباه است)

-اگر نازا هستید یا دچار سقطهای مکرر و بارداریهای پوچ هستید، نیاز هست که ابتدا دوره ی درمان را زیر نظر یک درمانگر معنوی طی کنید و سپس برای بارداری اقدام کنید. چون در نازایی و سقط، علاوه بر همزاد، ممکن است پای جن و جادو نیز در میان باشد و به نیاز به دخالت مستقیم یک درمانگر معنوی پیدا کنید.

دوران بارداری:

-وقتی جواب تست بارداری شما مثبت شد، علاوه بر ادامه دادن به دستورات نماز اول وقت، تمرین قنوت، دوری از دروغ، غیبت، عصبانیت و استرس، از همان هفته ی اول و هر هفته یک لیوان آب قرآنی هدفدار به نیت سلامت فیزیکی و متافیزیکی جنین، درست کنید و بخورید (با همان دستور ۷ بار سوره حمد). دقت کنید که آب را حتما در یک روز ثابت از هفته بخورید. بعنوان مثال اگر هفته ی اول روز دوشنبه راس ساعت ۱۴ لیوان اول را خوردید، در تمام ۳۹ هفته ی بعدی نیزراس همان روز و همان ساعت بخورید تا سیستم تغذیه ی جنین، به دریافت مرتب انرژیهای مثبت از آب، عادت و برنامه ریزی بکند. روی هم رفته باید تا زایمان خود، حدود ۴۰ لیوان آب قرآنی هدفدار مصرف کنید. دو لیوان را سعی کنید یکی قبل از انعقاد نطفه و دیگری را هم روز زایمان درست کرده و بخورید تا زایمان طبیعی، راحت و بدون درد داشته باشید.

– یک مرتبه در ماه و از ماه اول بارداری، همان دستور حرکت دورانی زیر ناف که قبل از بارداری انجام میدادید را انجام دهید، با این تفاوت که این بار، ادامه آیات قبلی، یعنی آیه ی زیر را همزمان با حرکت دورانی و بدون فشار دادن بخوانید:

سوره مومنون:
ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَهَ عَلَقَهً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَهَ مُضْغَهً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَهَ عِظَامًا فَکَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ خَلْقًا آخَرَ فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ
ﺁﻥ ﮔﺎﻩ ﺁﻥ ﻧﻄﻔﻪ ﺭﺍ ﻋﻠﻘﻪ ﮔﺮﺩﺍﻧﺪﻳﻢ ، ﭘﺲ ﺁﻥ ﻋﻠﻘﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﭘﺎﺭﻩ ﮔﻮﺷﺘﻲ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻳﻢ ، ﭘﺲ ﺁﻥ ﭘﺎﺭﻩ ﮔﻮﺷﺖ ﺭﺍ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎﻳﻲ ﺳﺎﺧﺘﻴﻢ ﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻫﺎ ﮔﻮﺷﺖ ﭘﻮﺷﺎﻧﺪﻳﻢ ، ﺳﭙﺲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺁﻓﺮﻳﻨﺸﻲ ﺩﻳﮕﺮ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻭﺭﺩﻳﻢ ; ﭘﺲ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﻮﺩﻣﻨﺪ ﻭ ﺑﺎﺑﺮﻛﺖ ﺍﺳﺖ ﺧﺪﺍ ﻛﻪ ﻧﻴﻜﻮﺗﺮﻳﻦ ﺁﻓﺮﻳﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺍﺳﺖ .(۱۵)

-همچنین، در دوره بارداری میتوانید طبق آیه ای از قرآن، دعای مادر حضرت مریم (س)، زمانی که فهمید باردار است را نیز بخوانید. یا فرزند خود را نذر خداوند بکنید، با دعایی شبیه به این: “خداوندا آنچه در شکم من است را نذر تو و در راه خدمت به تو قرار میدهم”. قطعا این کار، یک نیروی معنوی خاصی به فرزند شما میدهد و او را از گزندها و آلودگی های رحمی و پس از تولد در امان میدارد.

سوره آل عمران/آیه ۳۵
إِذْ قَالَتِ امْرَأَتُ عِمْرَانَ رَبِّ إِنِّی نَذَرْتُ لَکَ مَا فِی بَطْنِی مُحَرَّرًا فَتَقَبَّلْ مِنِّی إِنَّکَ أَنتَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ
[ ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻴﺪ ] ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﻛﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﻋﻤﺮﺍﻥ ﮔﻔﺖ : ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ ! ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻮ ﻧﺬﺭ ﻛﺮﺩم ﻛﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺷﻜﻢ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭم [ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﺪﻣﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﻭﻟﺎﻳﺖ ﻭ ﺳﺮﭘﺮﺳﺘﻲ ﻣﻦ ] ﺁﺯﺍﺩ ﺑﺎﺷﺪ، ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﻳﻦ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﭙﺬﻳﺮ ; ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺗﻮ ﺷﻨﻮﺍ ﻭ ﺩﺍﻧﺎﻳﻲ .

-در دوران بارداری، چون ۹ ماه پاک هستید و عادت ماهانه ای هم رخ نمیدهد، سعی کنید از نمازهای خود نهایت استفاده را ببرید و حتی برای دوره نفاس و بعد از زایمان که نمیتوانید نماز بخوانید نیز، نماز ذخیره کنید. به این صورت که روزهایی که اصطلاحا سر حال بودید یا حال و حوصله داشتید، نمازهای یومیه را دو مرتبه بخوانید. به عنوان مثال، نماز صبح را دو بار بخوانید. نیت اول را نوبت واجب همان روز بگذارید و نماز دوم را به نیت ذخیره برای دوره نفاس و دوره بعد از زایمان، بخوانید. اگر در این دوره برایتان مقدور شد، حتما و حداقل هفته ای یک مرتبه نماز خود را در مسجد و به جماعت بخوانید. این کار باعث میشود، شما و جنین در حال رشدتان، آرامش خاصی پیدا کنید.

-در طول دوران بارداری، یک بار در ماه، به مبلغ حداقل ۵ هزار تومان صدقه پرداخت کنید. این صدقه بهتر است مستقیما به دست افراد نیازمند و به نیت سلامت مادی و معنوی جنین درون رحم شما انجام شود.

-روز زایمان، حتما قبل از رفتن به بیمارستان، تمرین قنوت را انجام دهید و ذکر زیر را با خود و یا در راه بیمارستان و حتی در زایشگاه، مرتب و با تمرکز زیر لب تکرار کنید:

“لعنت خداوند بر همزاد شیطانی سد راه زایمان و تولد”

پس از تولد نوزاد:

خب تا اینجای راه را خوب آمده اید، “قدم نو رسیده مبارک”. اما در دوره بعد از به دنیا آمدن نوزاد، وظیفه شما سنگین تر می شود چون باید علاوه بر مراقبت از خود، حواستان به نوزاد شیرخوار نیز باشد تا او از گزندهای احتمالی پس از تولد در امان بدارید. البته با انجام دستورات قبلی شما الان یک نوزاد سالم و با هاله ای مناسب دارید. اما یکسری نکات را باید رعایت کنید تا هاله ی او شکسته نشود:

-هیچگاه در حالت جنابت یا بلافاصله بعد از عصبانیت، ناراحتی یا هنگام استرس و دلشوره، به نوزاد خود شیر ندهید. این کار باعث انتقال انرژی منفی فعال کننده همزاد شیطانی، به بدن نوزاد میشود.

-حتما از تغذیه شیر مادر استفاده کنید. اگر در دوران شیردهی، شیر شما کم و ناکافی باشد، بجای کمک گرفتن از شیر خشک یا شیرهای مشابه، حتما از آب قرآنی هدفدار به نیت ازدیاد شیر خود استفاده کنید [روزی سه لیوان و هر ۸ ساعت]. مطمئن باشید بعد از گذشت سه روز، شیر شما برای سیر کردن نوزادتان، کافی خواهد بود. و حتی از گریه های ممتد او نیز خبری نخواهد شد.

-دستور ذبح و عقیقه کردن برای نوزاد را در همان روزهای اول تولد انجام دهید و گوشت آن را به خانواده های نیازمند هدیه دهید.

-از قرار دادن نوزاد در معرض دید و بازدیدها، لمس، بوسیدن و بغل شدنهای زیاد و پی در پی توسط افراد مختلف و یا گذاشتن عکسهای او در شبکه های اجتماعی خودداری کنید.

-در ماه اول پس از تولد، هفته ای یک مرتبه “تمرین قنوت مخصوص درمان معنوی کودکان” را برای نوزاد خود انجام دهید. در ماههای بعدی نیز میتوانید در صورت مشاهده علائم، گریه زیاد یا بیقراری احتمالی، تمرین مذکور را انجام دهید.

-تا قبل از سه سالگی، از بردن کودک به اماکن آلوده مانند قبرستانها، مزارها یا قدمگاههای خارج از شهر، بیمارستانها، آرایشگاهها، کوه، جنگل و بیابان نیز خودداری کنید. اما در صورت ناچاری، حتما قبل و بعد از رفتن به این اماکن، تمرین قنوت را به نیت دفع خطرات ماورایی احتمالی، برای کودک خود انجام دهید.

-برای تربیت صحیح کودک خود، مطالعه و دقت نظر بالایی داشته باشیم و لقمه حلال به او بدهیم. هدف ما فقط زاد و ولد و تامین خوراک و پوشاک نباشد. زاد و ولد و تامین خوراک و پوشاک هنر نیست، چون حیوانات نیز از عهده ی این کار بر می آیند. تمام تلاش ما باید این باشد که یک فرزند مفید و مصلح، به جامعه انسانی تحویل دهیم.

نکته:
جهت نظم بیشتر و برای اینکه دستوری را از قلم نیاندازید، بهتر است آنها را در یک دفتر یاداشت کرده یا یک جدول تهیه کنید و دستورات فوق را هر کدام و بصورت جداگانه وارد جدول کرده و طبق آن پیش بروید.

پی نوشت۱:
اگر دستورات فوق را درست و کامل انجام دهید. به شما قول می دهیم، علاوه بر به دنیا آوردن یک کودک سالم، زیبا و با برکت، آینده ای درخشان، سرشار از شگفتی و سلامتی، آینده ای بدون بیماری و مشکلات فیزیکی و متافیزیکی، بدون در جا زدن و بستگی، و آینده ای خواهد بود که سعادت دنیا و آخرت کودک شما را به دنبال خواهد داشت.

پی نوشت۲ :
شما با انجام دستورات فوق، نه تنها یک کودک مفید و درستکار تحویل بشریت داده اید، بلکه به آلودگی های شیطانی موروثی نسل به نسل ابا و اجدادی خاتمه داده و آنها را قطع کرده اید. این کار به سراسر زندگی شما برکت خواهد داد و باعث میشود که خداوند اسم شما را در زمره ی افرادی قرار دهد که نسل بشریت را نجات داده اید.

پی نوشت۳ :
بر خلاف علم ژنتیک که مردم را از ازدواجهای فامیلی میترساند، طب روحانی به شما میگوید با رعایت نکات فوق هیچ ترس و واهمه ای از ازدواجهای فامیلی نداشته باشید که بهترین نوع ازدواجهاست.

پی نوشت۴ :
اگر از اجرای دستورات این مقاله و درمان معنوی کودکان ، نتیجه مثبت دیدید، آن را زیر همین مطلب کامنت کنید تا انگیزه ای شود برای سایر پدر و مادرها و نجات کودکان و نوجوانانی که امروزه ظرفیت زیادی از بیمارستانها را پر کرده اند. همچنین میتوانید با فرستادن این مطلب به پدر و مادرهایی که کودک بیمار و یا قصد بچه دار شدن دارند، در نجات کودکان آنها و نسل آینده بشر، سهیم باشید.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید. در صورت بروز هر گونه مشکل یا درخواست بررسی و مشاوره میتوانید از بخش تماس با ما استفاده کنید.