مقدمه

از زمانهای دور و قبل از اسلام تا به الان، محافظت بر بکارت دختران یکی از دغدغه های پدران و مردان قدیم بوده و هست. چون از بین رفتن بکارت دخترشان [بوسیله ی راهی غیر از ازدواج] را مساوی با از بین رفتن آبرو و حیثیت خود می دانستند. به همین دلیل و با کمک مادران، راههای زیادی برای جلوگیری از به انحراف کشیده شدن دختران و به خطر افتادن بکارتشان صورت میگرفت. از ختنه کردن دختربچه ها گرفته تا محبوس کردن آنها در خانه یا محدود کردن رفت و آمدشان به خارج از منزل و… اما روش دیگری که برای محافظت از بکارت دختران در زمان های پیش و بعد از اسلام در خیلی از کشورهای افریقایی و حتی منطقه و نزد خانواده های پیرو دوران جاهلیت وجود داشت (علی رغم حرام بودن این کار و منع دینی آن) جادو کردن دختربچه ها با کمک طلسم باکرگی بود.

استفاده از جادو و طلسم باکرگی یکی از راههای محافظ بر بکارت دختران بود. کیفیت کار به این صورت بود که مادر، دختر بچه اش که هنوز به سن بلوغ نرسیده است را نزد پیرزنی جادوگر میبرد و از او درخواست بستن فرج دخترش را می کند، تا به خیال خودش دخترش تا زمان ازدواج وارد گناه نشود و آبروی آنها را نبرد! در چگونگی و کیفیت انجام این کار روشهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. روش معمول آن بدین صورت است که دختربچه ی بی گناه و از همه جا بی خبر را [با بدنی برهنه] در داره ای که آن پیرزن با چندین نخ باریک و یک طناب ضخیم و همچنین قرار دادن یک پتوی پشمی زیر آن درست کرده [و روی آنها ورد خوانده و احضار کرده است] وارد میکنند. دختربچه باید ۷ بار داخل این دایره شده و از آن خارج شود. [یا از آن بپرد] بعد از هر ورود و خروجش نیز باید این عبارت را تکرار کند :

“من طنابی ضخیم هستم و تو ای پسر مردم یک نخ باریک هستی”

البته این عبارت در هر زبانی به یک شکل خاص و با لهجه ی خاص بیان میشود، ما مفهوم و ترجمه ی لفظی آن را [جهت قابل فهم کردن] به این شکل در آوردیم. آن پیرزن جادوگر بعد از هربار گفتن این جمله توسط دختر بچه، یک دانه خرما به او میدهد که قبلا خودش روی این دانه ها وردهایی خوانده است. بعد از اینکه آن ۷ دور تمام شد، عملیات ورود موکل به بدن دختربچه نیز تمام می شود. اکنون این دختر بچه تا پنجاه سال دیگر اگر ازدواج نکند همچنان کسی نمیتواند با او رابطه جنسی برقرار کند. و این متاسفانه خرافه نیست و واقعیت دارد. [ لازم به ذکر است که آن مکان باید خالی از مرد و پسران بالای ۷ سال باشد]

 علائم جادو یا طلسم باکرگی :

۱.از بین رفتن میل جنسی دختر همزمان با رسیدن به سن بلوغ
۲.تنفر دختر از جنس مخالف
۳.تنفر و ترس جنس مخالف از این دختر
۴.ترس و جیغ کشیدن دختر در صورت تجاوز جنسی بخصوص هنگام دخول
۵.خوابهای جنسی و کابوس های ترسناک
۶.سردرد و درد در ناحیه رحم [زیر شکم]

سؤال:

خب این خانم اگر برایش خواستگار آمد و خواست ازدواج کند چه کاری برایش انجام میدهند؟

پاسخ:

طبیعتا طلسم باکرگی باید باطل شود. اما برای از بین بردن و باطل کردنش دوباره از راه غلط آن وارد می شوند. این دختر را نزد همان پیرزن ها میبرند که از این نوع جادوها انجام میدهند تا جادو را با جادو باز کند .این بار نیز همان عملیات تکرار می شود با این تفاوت که جمله ای سابق را به صورت جابجا تکرار می کند. یعنی اینبار می گوید:

“من نخ باریکی هستم و تو ای پسر مردم یک طناب ضخیم هستی”

و بقیه ی عملیات که به صورت معکوس انجام میدهند… البته همزمان خالکوبی هم روی زانوی دختر انجام میشود تا جادو باطل شود. بعد از اتمام عملیات ، جادوی سابق باطل می شود اما دختر دوباره با یک موکل دیگری ادامه ی حیات می دهد که ممکن است به مرور زمان عاشق آن دختر شده و تا پایان عمر او و علایم خطرناکش همراه قربانی باقی بماند. پس بهترین راه این است که از درمان معنوی و ذکر و نماز استفاده شود.

طلسم باکرگی در زمانهای قدیم و تا سالهای اخیر که مادرانمان دختربچه ها ی معصومی بودند رواج زیادی داشت و شاید خیلی از مادرانی که دارند این پست ما را میخوانند [علی الخصوص آنهایی که در شهرستان و روستاهای دور افتاده زندگی میکردند] خود یا دوستانشان قربانی این نوع از جادو شده باشند و خاطره آن روز نحس و پر استرس در ذهنشان همچنان باقی باشد.

البته امروزه با گذشت زمان و تغییر و تحول در عصرها و فرهنگ ها هنوز هم طلسم باکرگی در بعضی از کشورهای شمال آفریقا، کشورهای حوزه ی خلیج فارس و بعضی از مناطق کشور ما نیز وجود دارد و سایه ی شوم آن همچنان بر سر دختران معصوم دیده می شود، آن هم در جامعه ی امروز ما که این مسائل را باور ندارند و دختران قربانی شده یا باید بیماری خود را تحمل کنند یا با عدم تمکین غیر ارادی خود، زندگی مشترکشان به جاهای باریک بکشد.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم، از راه درست آن و با کمک دین، میتوانید با درمانگر سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. عضویت در کانال تلگرام نیز میتواند به شما کمک کند.