طلسم سکون و افسردگی باعث می شود بیمار به یکباره به سمت بی انگیزه شدن و بی علاقگی به اتفاقات پیرامون، به زندگی و آینده برود. این جادو شبیه به سحر ‘بیماری’ است و فرد را از رفتن به اجتماع و اماکن شلوغ مانند جشن ها و مراسمات و… باز میدارد. افراد مبتلا به سحر سکون، علاقه ی عجیب به تنهایی و فرو رفتن در خود و عزلت گزینی دارند. این جادو بر دو نوع است، دائم و موقت. نوع دائم، حالات زیر را همیشه دارد و نوع موقت آن فقط در بعضی از روزها یا بعضی از فصل های سال خود را نشان می دهد.

برخی از علائم و نشانه های طلسم سکون و افسردگی:

۱.علاقه به تنهایی و گوشه گیری
۲.سکوت دائم و کم حرفی
۳.بیزاری از اجتماع و جاهای شلوغ
۴.سردردهای تمام نشدنی
۵.کم تحرکی و نداشتن فعالیت
۶.درون گرایی کامل
۷.پریشانی و سردرگمی ذهنی

مکانیسم فعالیت طلسم سکون و افسردگی به این صورن است که موکل این طلسم با استقرار در ذهن فرد تمام خاطرات شاد و روزهای خوبش را محو و اتفاقات بد و حوادث ناگواری که بعضا حتی در کودکی این فرد رخ داده است را بزرگ نمایی می کند. همچنین با فرستادن پیام های عصبی به مغز فرد بیمار، ترشح هورمون سروتونین [هورمون شادی] را در مغز و بدن متوقف یا کم کرده تا فرد از هیچ چیز شاد و خوشحال نشده و روز به روز درون گرایی و عزلت گزینی در او بیشتر نمایان شود. گاها از این گونه افراد شنیده می شود که میگویند هیچ چیزی در دنیا من را خوشحال نمیکند.

توجه:
جهت درمان و باطل کردن هر یک از انواع طلسم، میتوانید با درمانگر سایت از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیدن پستهای بیشتر در کانال تلگرام ما عضو شوید.