تعبیر خواب مردگان و یا تعبیر خواب مرده ای که میگوید زنده هستم و من نمرده ام چیست؟ هر کدام از ما، شاید تجربه از دست دادن عزیزان را داشته باشیم که این طبیعی است. اما چیزی که این وسط طبیعی نیست، خوابهایی است که بعد از مرگ نزدیکان، به سراغ ما می آیند. خوابهایی که ذهنمان را به شدت درگیر کرده و گاها باعث سلب آرامش از ما خواهند شد. یک نمونه از این خوابها که به فاصله چند روز بعد از مرگ اطرافیان ما، مشاهده شده است، خوابی به نام “من زنده هستم” می باشد.

شرح و تعبیر خواب من زنده هستم

تصور کنید یک نفر مادرش را (به علت بیماری، تصادف و … ) از دست داده است. حال علاوه بر غم پیش آمده و سوگواریهای معمول، دارد هر شب مادرش را در خواب میبیند که اصرار میکند او زنده است و یا دارد کنار سایر اعضای خانواده به زندگی عادی اش ادامه می دهد، مثلا غذا میپزد، ظرف میشورد و… شاید اگر این خواب یک بار دیده شود، بتوان از آن چشم پوشی کرد اما گاهی این نوع خواب آنقدر (برای فرد مورد نظر) تکرار میشود که حتی بعضی ها را تحریک میکند که بروند نبش قبر انجام دهند و ببینند که آیا واقعا مادر یا پدر آنها زنده هستند یا خیر!!؟

طبیعتا آنها در دنیای ماده و واقعی دیگر زنده نیستند و نبش قبر یک کار بیهوده و احمقانه است. اما در دنیای متافیزیک و ماورا، حرف آنها درست است. چون اگر یک نفر خارج از مرگ طبیعی و مقرر شده از دنیا برود، روح او یا بهتر است بگوییم همزاد او تا یک مدت روی زمین سرگردان می ماند (پدیده ارواح سرگردان به این موضوع اشاره دارد)، و تا زمانی که به حساب او رسیدگی شود، همزاد او تا یک مدت با افراد زنده از نزدیکان خود (که در دوران حیات بیشترین علاقه و ارتباط با او را داشته است) در قالب خواب ارتباط برقرار میکند. اما این ارتباط به صلاح زنده ها نیست و باعث آلودگی ماورایی، افسردگی و بیشتر شدن سایر کابوس ها خواهد شد. (ارتباط با مردگان در خواب، باید با کمک درمان معنوی قطع شود.)

تعبیر خواب مردگان

مُردگانی که به خواب ما می آیند و اصرار دارند که آنها زنده هستند و نمرده اند، اینها اکثرا به مرگ طبیعی از دنیا نرفته اند. بلکه عوامل و بیماریهای ماورایی در مرگ آنها نقش مستقیم یا غیر مستقیم داشته اند (و چه بسا میتوانستند بیشتر عمر کنند).

طبق آخرین تحقیقات و یافته های طب روحانی، علت اصلی این نوع خوابها، و تعبیر خواب مرده ای که میگوید زنده هستم در واقع پیامی که میخواهند به ما بدهند این است که، فرد متوفی قبل از مرگش دچار نوعی بیماری ماورایی (جدید یا کهنه) بوده که این بیماری به تدریج یا به یکباره باعث مرگ او شده است. این بیماری ماورایی اغلب سحر و جادو یا انتقام اجنه می باشد. البته چشم زخم و حسد اگر از نوع قوی و خطرناک باشند نیز می توانند باعث مرگ یک انسان شوند (طبق احادیث)

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید. جهت مشاهده سایر تعبیرها به بخش خوابها و کابوسها مراجعه نمایید.