سلام یک خوابی دیدم که منو به شدت ترسونده خواهش می کنم اگه تعبیر خواب عقرب و کژدم رو میدونید بهم بگید ممنون میشم. من دقیقا قبل از اذان صبح اوایل همین ماه خواب دیدم دوتا عقرب سیاه یکی بزرگ و دیگری کوچیک که کمی رنگ زرد روی دمشون بود داشتند توی خونه ما حرکت میکردند. البته خونه شبیه خونه ما نبود انگار یک جایی بین زمین و هوا بود نمیدونم چجوری بگم. بعد وقتی چشمم به اون دوتا عقرب افتاد ناخوداگاه به ذهنم رسید که احتمالا اون کوچیکه بچه ی اون بزرگه هست و نمیدونم چرا اونهارو به زنداییم و دخترش تشبیه کردم یا خودشون شبیه زن داییم و دخترش بودند نمیدونم راستش چون برای خودم هم عجیب بود ولی توی خواب اینجوری به ذهنم رسید. بعدش رفتم جلو و عقرب کوچیکه را کُشتم.

در همین حین خواهرم نمیدونم چجوری پیداش شد و بهم گفت اون بزرگه را ازم دور کن، بکشش. وقتی رفتم دنبال عقرب بزرگه دیدم رفته کنار یک کیسه پلاستیکی که پر آب هست و یکجایی از سقف آویزون شده بود و ازش آب چکه میکرد. دیدم اون عقرب داره از اون چکه ها به طرز عجیبی آب میخوره انگار خیلی تشنش بود. من دلم سوخت و به خواهرم گفتم فعلا نکشیمش اجازه بدیم آب خوردنش تموم بشه بعد. در همین حین انگار اون عقرب صدای منو شنید و آب خوردنشو تموم نکرد برگشت و به یه حالت ترسناک عجیبی به من زل زد. بعدش چشمش شروع کرد به باز شدن و بزرگ شدن تا جایی که قد کامل خودمو توی بزرگی چشمش دیدم. از شدت ترس شروع کردم توی خواب با خودم ذکر لا حول و لا قوه الا بالله را تکرار میکردم که ناگهان با ترس زیاد از خواب پریدم قلبم داشت به شدت میزد و کل بدنم عرق کرده بود.

شرح و تعبیر این خواب:

این خواب یک رؤیای صادقه ست. تعبیر خواب عقرب و کژدم مختلف است که متاسفانه در خواب شما نشانه و تعبیر آن حسد یا حسادت شدید است.

نکته۱:
هر گاه در خواب دیدید که فضا و مکان با واقعیت فرق میکرد و یا حشرات و حیوانات از شکل واقعی خود خارج می شوند دلیل آن بدون شک یک بیماریهای ماورایی است.

نکته۲:
هر گاه در خواب، حیوانات یا حشرات را شبیه یکی از آشناهایتان دیدید یا در همان لحظه به ذهنتان رسید که آن حیوان از جهاتی شبیه انسانی هست که چهره اش برایتان آشناست، سعی کنید از آن شخص دوری کنید چون چیزی که آن شحص به شما مینماید با آنچه که در واقعیت هست کاملا متفاوت است . این خواب هدیه خداوند به شماست تا دوست را از دشمن تشخیص دهید.

 

به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی بپیوندید. جهت مشاهده سایر تعبیرها به بخش خوابها و کابوسها مراجعه نمایید.