خواب و رویای صادقه از شگفت انگیز ترین توانایی هاست که خداوند به انسان داده است. خواب می تواند وسیله ای جهت آگاهی انسان باشد. یا او را از خطرات و اتفاقات غیر طبیعی با خبر سازد. گاهی این خوابها خبر از آینده و گاهی از زمان حال یا گذشته می دهند. اما گاهی پیش می آید کابوس و خوابهایی میبینیم که به شدت روی ما تاثیر گذاشته و مارا میترسانند. در مواردی این ترس حتی بعد از بیدار شدن نیز در ما وجود دارد. توجه داشته باشیم اگر این خواب و کابوس ها در چند شب مرتبا برای ما تکرار شوند [لطفا دقت کنید ،اگر تکرار شوند] دال بر وجود سحر ، جادو، چشم زخم و حسد و یا وجود اجنه و شیاطین در ما است. این نوع خوابها گاهی بصورت یک انسان آشنا یا غریبه، یا اغلب حیواناتی نظیر سگ، مار و عقرب، الاغ، شتر، اژدها، خوک، گرگ، ماهی، میمون و… که مارو دنبال میکنند و یا قصد آسیب رساندن به مارا را دارند، دیده میشوند. در این مقاله سعی داریم دیدن حیوانات در خواب و نیروهای شیطانی مربوط به هر کدام از آنها را برای شما شرح دهیم تا اگر خود یا دوستانتان هر کدام و به نوعی این خوابها را مکرر و به دفعات میبینید و به دنبال رهایی از آنها هستید از درمان معنوی استفاده کنید:

۱. آدمیزاد:

در این نوع از خوابها، جن و آن موجود ماورایی به صورت انسان در خواب ما ظاهر می شود. خواه آشنا و خواه غریبه. معمولا جنی که به صورت انسان در خواب ظاهر می شود به ‘جن عاشق’ معروف است [موجودی که قصد لذت جویی جنسی دارد] جن عاشق برای نشان دادن عشق خود به بیماران متدین به شکل محرم های او ظاهر می شود. مثلا برای زنهای مقید و با ایمان به شکل شوهر او ظاهر می شود تا زن مانع لذت جویی او نشود.
گاهی هم بصورت پدر یا برادر به خواب دختران می آید که بتواند آنها را لمس کرده و نوازش کند. گاهی هم بصورت یک مرد جوان و زیبا رو ظاهر می شود و سعی میکند با هر ترفندی معشوق خود را اغفال کند. گاهی نیز بصورت یک زن میانسال یا پیر زن آشنا یا غریبه برای بیمار [بخصوص زنان باردار] ظاهر میشود تا بتواند آنها را ببوسد یا در آغوش بگیرد.

۲. انواع مار، افعی و اژدها؛

شخص بیمار در خواب میبیند افعی و مارهای بزرگ، در رنگهای مختلف او را تعقیب کرده و قصد آسیب رساندن به او را دارند که جزو دیدن حیوانات در خواب است. این نوع خواب در صورت تکرار،نشان از وجود جادو و طلسم در شخص بیمار است. اگر آن مار و افعی خیلی بزرگ باشد یا بصورت اژدهای خیالی باشد نشان دهنده جن موکل طلسم که بسیار قوی و صاحب رتبه و مقام است می باشد، اگر بال داشت و پرواز میکرد ،جن طیار یا جن پرنده می باشد. اگر روی زمین میخزید از اجنه موجود در خانه ها ست. رنگ آن هرچه سیاه تر باشد خطرناک تر است . اگر آن افعی و اژدها دور پای ما پیچید یا مارا گزید یعنی جن و جادو وارد بدن ما شده است اما اگر فقط مارا تعقیب میکرد یعنی هنوز مبتلا نشدیم اما امکانش زیاد هست که به زودی بیمار شویم.

۳. شتر؛

دیدن شتر در خواب نشان دهنده ی وجود جن طغیانگر در بدن است. شتر داری مقام و منزلت بالایی نزد اجنه و شیاطین است و اینکه میگویند گله ی شتر خطرناک است و نباید به آنها نزدیک شد بخاطر علاقه و حضور اجنه در مراتع آنهاست.
اگر شخص ببینید شتر دنبال او فقط راه می رفت یعنی هنوز آن جن وارد بدنش نشده است ولی سعی دارد وارد شود. (در این حالت ها اگر درمان را انجام بدهیم زودتر و بهتر نتیجه میگیریم چون جنی که وارد بدن نشده ضعیف تر است و تسلط کمتری بر شخص دارد.) اما اگر شخص ببیند شتر او را دنبال کرده بهش برسد و لگد یا گازش بگیرد بدین معنیست که جن وارد بدنش شده است.

۴. گرگ:

دیدن مداوم گرگ در خواب و تعقیب و گریز توسط آن نشان دهنده ی وجود جنی خطرناک اما ضعیف الحیله است. اگر فرد معالج این نکته را در یابد می تواند با استفاده از فشار و اجبار به راحتی او را از بدن بیمار خارج کند.

۵. ماهی و سایر آبــــــزیان؛

دیدن مداوم ماهی و سایر آبزیان در خواب جزو دیدن حیوانات در خواب می باشد و نشان دهنده ی این است که جن موجود در بدن از نوع ساکن دریا و غواص است. غالبا به وسیله سحر و جادو وارد بدن انسان می شود. اجنه های ساکن توالت و حمام نیز به شکل ماهی در خواب ظاهر میشود.

۶. میمون:

نشان دهنده وجود جنی خاص و تنها که از او بعنوان جن طغیانگر نیز یاد می شود. غالبا از موکلین سحر و جادوست و به شدت از آیات یادآور کننده قیامت و آیات ایستادن در پیشگاه خداوندی هراس دارد.
هر چه میمون بزرگ تر باشد موکل قویتر است. مثلا اگر خواب گوریل دیده شود نشان دهنده جنی قوی و دارای رتبه و مقام است.

۷. سگ:

سگ از جمله حیواناتیست که در خوابهای اغلب بیماران مبتلا به جن و جادو دیده می شود و هر کدام از آنها به نوعی حمله ی سگ را تجربه کرده اند. سگ اگر بصورت متوالی دیده شود نشان از وجود جن موکل جادو و طلسم در بدن است. بخصوص اگر رنگ آن سیاه و تیره باشد.

۸. ببر:

دیدن مکرر ببر در خواب نشان دهنده این است که جن موجود در بدن شورشی و طغیانگر و البته جنی که وقتی احساس خطر کند سریعا جسم را ترک می کند ولی بلافاصله بازخواهد گشت، ببر از اجنه ی ساکن در صحرا و بیابان ها می باشد که توسط جادوگرهای حرفه ای اجیر می شود

۹.حشراتی مانند سوسک، مارمولک و عقرب:

دیدن این نوع از خواب به صورت مکرر، نشان از وجود جنی ضعیف در بدن است که گاهی بصورت توله ی سگ نیز مشاهده می شود. خارج کردن این نوع از جن با وجود ضعیف بودنش کار سختی ست و نیاز به معالج ماهر و قوی دارد.

۱۰. شیر:

از موارد دیگر دیدن حیوانات در خواب ، دیدن شیر جنگل است، شیر نشان دهنده ی وجود جنی بسیار قوی و دارای رتبه و مقام در میان سایر جنیان است. که در اکثر مواقع جنی کافر و طغیان گر است.

۱۱. اسب:

دیدن مکرر اسب در خواب دال بر وجود جنی زیرک و سریع در ورود به بدن انسان و سرسخت و مقاوم در هنگام خروج است. اغلب این نوع از جن مسلمان هستند و به ندرت به سراغ انسانها می روند مگر اینکه بوسیله ی سحر و جادو اجیر شده و بعنوان موکل وارد بدن انسان بشوند.

۱۲. جغد:

خواب جغد بصورت دائم و مکرر نشان از جنی کافر و از نوع پرنده است. این نوع از جن اغلب از اجنه های ساکن در حمام و توالت هاست و بسبب سحر و جادو یا به جهت انتقام، وارد بدن انسان می شود.
یک انتقام گیرنده ی خیلی سختی ست و بیشتر بچه ها را هدف قرار می دهد. از علائم آن بی خوابی های زیاد و دیدن خوابهای ترسناک است.
نوع دیگری از خواب که با این نوع از جن مشترک است دیدن خواب خفاش است. خفاش و جغد هر دو از یک نوع جن خبر میدهند.

۱۳. خوک:

از علائم و نشانه های دیدن حیوانات در خواب ، دیدن خواب خوک است. خوک از نظر رنگ و دین شبیه علائمی است که راجع به خواب سگ گفتیم. یعنی خوک به رنگ قرمز و سفید معمولا نشان از وجود جن مسلمان، زرد جنی مسیحی و سیاه وجود جنی با دین یهودی و یا کافر است که جادوگرها به عنوان موکل طلسم از آن استفاده می کنند. این نوع از جن در مقابل درمان و فشار معنوی بسیار مقاوم است . در قسمت پایین تنه ی جسم انسان ساکن می شود. تاثیر آن بیشتر روی ستون فقرات است ، بیمار در این منطقه احساس می کند کمرش انگار دارد از میان باز می شود. اشتهای بیمار در این نوع جن به طرز عجیبی زیاد می شود. این جن اکثرا بدون جادو وارد بدن ما می شود . محل سکونت آن اماکن متروکه مانند خرابه ها و مزار و قبرستان های قدیمی و زباله دان هاست. به همین خاطر بیمار مبتلا به این نوع از جن نشستن در جاهای تاریک و مخروبه را دوست دارد، چهره ی بیمار روز به روز به زشت شدن می رود و بوی بدنش نامطبوع خواهد شد.

۱۴. گربه؛

علائم آن شبیه علائم شیر است. و دال بر وجود جنی عاشق که هم می تواند بسبب جادو و سحر وارد بدن انسان شده باشد و هم بصورت آزاد و بدون جادو. گفته می شود بیشتر این نوع جن، دارای دینی مسیحی یا مسلمان هستند و در برابر خروج از بدن مقاومت بسیاری از خود نشان می دهند.

۱۵. الاغ:

خواب الاغ دیدن به صورت مکرر نشان از وجود جن موکل طلسم بسیاری قوی و دارای رتبه و مقام است. در بحث دیدن حیوانات در خواب ، خواب الاغ می تواند طلسم را در بدن مریض تجدید و بازسازی بکند تا نیروی از دست رفته اش را بازیابد. قدرت زیادی دارد و هنگام خارج شدن از خود مقاومت زیادی نشان می دهد. برای ضربه زدن به مریض بیشتر از پاهای خود استفاده می کند و دستانش تحرک کمی دارند. از نحوه ی صدا و آواز او هنگامی که بر زبان مریض جاری می شود یا هنگام خواب و قرائت قرآن می توان به میزان قدرت او پی برد. مریض مبتلا به این نوع از جن تعرق بسیاری دارد و دائم درخواست آب می کند. فرد معالج قبل از اقدام به اخراج این نوع از جن باید کاملا خود را با اذکار مذهبی ایمن بکند چون دمیدن های این جن بسیاری خطرناک است و بیشتر چشم، گوش و دهان را هدف قرار می دهد. محل زندگی آن در کوه و بیابان است و فقط ساحران ماهر و جادوگران قوی سطح۱ می توانند او را تسخیر و بکار بگیرند.

۱۶. جوجه تیغی:

خواب دیدن این حیوان به صورت مکرر و پشت سر هم نشان از وجود جن در بدن است. گفته می شود این نوع از جن، از اجنه ی ساکن در منازل است و نسبت به الاغ از قدرت کمتری برخوردار است. اگر به او کاری نداشته باشیم وارد بدن ما نمی شود. فرد مبتلا در انتهای کمر خود، دردی به همراه نوعی حرکت و گزگز احساس می کند. تب شدید و تپش قلب از دیگر علائم وجود این نوع از جن است.

۱۷. شپش سر:

دیدن شپش سر یا سایر حشرات مشابه در خواب که از سر و کول شخص بالا می رود که جزو دیدن حیوانات در خواب محسوب می شود، تنها در حالات زیر است که خبر از یک بیماری ماورایی می دهد:

-دیدن آن با شکل و شمایلی غیر از شکل واقعی خودش [بزرگتر، چاق تر یا درازتر]
-اعمالی از آن حشره سر بزند که در حالت عادی و بیداری از عهده ی آن خارج است. مانند پرواز کردن، پریدن و یا جهیدن های غیر عادی
– حرف زدن آن حشره با شخص در خواب [به طور کلی هر حشره یا هر حیوانی که در خواب با شخص حرف بزند، بد است و خبر از یک بیماری ماورایی می دهد]
-اگر تعداد شپشها در خواب خیلی زیاد بود، نشان دهنده وجود یک جادو در منزل است که تمام افراد خانواده را درگیر یا بیمار کرده است.