شاید مایل باشید بدانید که درمان در طب روحانی چگونه است؟ خیلی از دوستان در رابطه با چگونگی و نحوه ی درمان در طب روحانی سؤال میکنند. اینکه درمان ما بر چه اسای و به چه صورت انجام میشود، آیا همان درمانی ست که دعانویسها و جادوگرها تجویز میکنند یا خیر؟ در ابتدا اجازه دهید با یک مثال ساده تفاوت کار ما با دعانویس ها و جادوگرها را بیان کنیم:

تفاوت طب روحانی با دعانویسی

تفاوت کار ما با دعانویس ها مانند تفاوت در تشخیص و تجویز یک پزشک متخصص ‘با’ کمک تجهیزات و دستگاهای پزشکی و ‘بدون’ تجهیزات پزشکی است. کدام پزشک را میشناسید که بدون معاینه، آزمایش، عکس و سونو میتواند برای بیمار دارو تجویز کند؟ کدام پزشک را می شناسید بدون اطلاع از علائم و نوع بیماری بتواند تشخیص صحیحی از نوع بیماری بدهد؟ مگر نمی گویند تشخیص صحیح نصف بیشتر درمان را شامل می شود!؟ این تفاوت بارز ما با دعانویس ها و سایر معالجین و مدعیان درمان ماورا و جن و جادو ست.

دعانویس ها تشخیص درستی از بیماری ندارند، چون نه از علائم سر در می آورند و نه دانش و تجهیزات کافی برای مقابله با این نوع بیماریها دارند و نه از خدا و دین کمک میگیرند. تنها یک کار و حرفه ی تجربی را دنبال میکنند که یا نسل به نسل به آنها منتقل شده است یا از یک دعا نویس پیر و با تجربه این کار را آموخته اند و بدون علم و تحقیق فقط آموزه های خود را طوطی وار پیاده و منتقل می کنند. (در واقع تیری در تاریکی می اندازند حالا یا گاهی می گیرد یا نمی گیرد.)

ما این کار، یعنی نحوه ی درمان در طب روحانی را به صورت یک علم و بطور جدی دنبال می کنیم، اما علمی که آزمایشگاه فیزیکی ندارد ولی می شود به کمک قوانین فیزیک به وجود و تاثیر آن پی برد. (در این زمینه میتوانید به بخش نگاهی علمی به جن و جادو مراجعه کنید) ما در رابطه با ماوراء الطبیعه و انواع علائم و بیماریهای ماورایی مربوط به آن تحقیق، پژوهش و مطالعه کم و بیش داشته و آزمون و خطا کرده ایم. برای رسیدن به دلیل و برهان عقلی در رابطه با جن و جادو، نحوه ی درمان در طب روحانی و سایر بیماریهای متافیزیک، در دنیای علم، منطق و دین تفحص کرده و مطالبی را استخراج کرده ایم که برای بیشتر قشرها (اگر بدون تعصب نگاه کنند) قابل فهم، درک و قابل قبول است.

دعا نویس ها برای هر بیماری یک نوع تجویز ثابت دارند که به همه می دهند،به عنوان نمونه برای طلسم جدایی یک درمان تجویز می کنند، برای طلسم نازایی همان تجویز، برای بستن بخت، برای چشم زخم، برای جن عاشق، منتقم و… نیز همان تجویز را صادر می کنند.چرا؟ چون هم دانش و تجهیزات کافی و لازم را ندارند و هم فکر میکنند جن همان جن و موکل همان موکل است و هیچ تفاوتی بین آنها در هر یک از طلسم های فوق وجود ندارد. در صورتی که ما ابتدا با تشخیص نوع ، قدرت و قدمت بیماری و بسته به شدت آن، یک درمان خاص و از یک روش خاص استفاده می کنیم تا بیمار در کوتاهترین زمان و با کمترین عوارض دوران نقاهت خود را سپری کند.

ما برای شیاطین و جنهای مجرم، مثل یک پلیس و کاراگاه عمل می کنیم، برای چشم زخم و حسد مانند یک پزشک و برای جادو و طلسمها نیز ترکیبی از این دو را استفاده می کنیم و برایند همه درمانها ، هدف و نحوه ی درمان در طب روحانی ، رسیدن به خدا و آشنا شدن با دین است.

دنیای ماوراو متافیزیک همانطور که از اسمش پیداست دنیایی ماورای ماده و از دید انسان خارج است، نمی شود با چشم و ابزار فیزیکی اونها رو دید و با آنها مبارزه کرد یا حساب دو دوتا چهارتا انجام داد. کسی که میخواهد وارد این دنیا شده و کار سخت و خطرناک درمان و مبارزه با شیاطین را انجام دهد نیاز به سلاح، تجهیزات، توانایی، دانش و از همه مهمتر حمایت خداوندی دارد که بر نهان و آشکار آگاه است. وگرنه دیری نمیپاید که یا بیمار و دیوانه شده یا به جرگه ی جادوگران و شیاطین می پیوندد.

عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی