در این بخش اما، میخواهیم راجع به موضوع “انتقال مواد داخل بسته ی جادو از جسم اثیری به جسم فیزیکی انسان” چند نمونه و مثال آشکار و ملموس بیاوریم تا آنچه را که [در منوی مقالات مرتبط و نگاهی علمی به جن و جادو] در ارتباط با جسم اثیری و چگونگی انتقال مواد و محتویات بسته ی جادو به جسم فیزیکی انسان گفته شد، بهتر و بیشتر درک بشود.

 سوزن های خیاطی در بدن بیمار:

در سال ۲۰۰۹ میلادی روزنامه الریاض چاپ عربستان به نقل از روزنامه Brazil Magazine، عکسهای رادیولوژی از یک کودک ۲ ساله برزیلی را منتشر کرد که گفته می شود توسط ناپدری اش و به جهت انتقام از مادرش تحت تاثیر جادوی سیاه قرار گرفته است. پزشکان در کمال تعجب و ناباوری ، تعداد ۵۰ عدد سوزن خیاطی را از جسم این کودک خارج کرده اند که مشخص نبود این حجم از این اشیاء نوک تیز چگونه وارد بدن این کودک شده اند.

اما این قصه در ماه های گذشته نیز تکرار شد، در یکی از کشورهای شمال آفریقا [که در زمینه سحر و جادو زبانزد خاص و عام هستند و ید طولای دارند]، مادر میانسالی از درد و سوزش در قفسه سینه اش رنج میبرد. این مادر به پزشکان و معالجین زیادی مراجعه میکند اما هیچ گونه بهبودی در حال وی حاصل نمیشد تا اینکه در عکسهای رادیولوژی از قفسه سینه این زن، تعدادی سنجاق قفلی مشاهده شد. اما قبل از اینکه پزشکان بتوانند برای او کاری بکنند در کمال ناباوری و تاسف شدید این مادر فوت می کند. جالب اینجاست که بعد از فوت مادر چند سنجاق قفلی از همان شکل، جلوی درب منزل آنها پیدا می شود و عجیب تر از آن این است که بعد از گذشت چند روز، دختر این زن نیز همان علایم مادرش را پیدا میکند. تمام دردها و علایم مادر ، بدون هیچ کم و کاستی به دختر او منتقل می شوند .دختر اکنون زنده است و بین پزشکان و معالجین معنوی دارد دست به دست میچرخد.

این نوع بیماری و این گونه اتفاقات تنها در عالم ماوراء و تنها در مبحثی به نام “جسم اثیری” قابلیت تبیین، تعریف و تفسیر دارد. وگرنه کدام عقل سلیم باور میکنند که این سوزنها یا این سنجاق قفلی ها از راه دهان و همراه غذا وارد بدن بیمار شده اند؟
از آنجایی که جسم اثیری در موازات جسم مادی ما قرار دارد ، جادوهای [پیشرفته ی] چال شده، بعد از اینکه تحت درمان معالج یا فشار معنوی قرار میگیرند، محتویات آنها [بسته ی جادو] که کیلومترها دورتر از جسم بیمار قرار دارد به کمک موکل طلسم [و با استفاده از دو قانون جذب و قانون اتصال وارد جسم فیزیکی انسان می شوند و در دستگاه گوارش یا سایر جاهای بدن مستقر می شوند که طبیعتا بدن انسان به سرعت نسبت به آنها واکنش نشان می دهد و اقدام به خارج کردن آنها از جسم می کند. اگر در معده باشند، معده آنها را پس و توسط فرد بیمار بالا آورده می شوند. اگر وارد روده ها شده اند، از طریق مدفوع و اگر وارد مثانه بشوند از راه ادرار دفع می شوند.