امروزه به علت بالا رفتن سن ازدواج و موانع زیادی که بر سر راه شروع زندگی مشترک و تاهل وجود دارد، بیشتر جوانان و افراد مجرد، تحت تاثیر صحبت فالگیرها و دعانویسها یا به پیشنهاد دوستان و اطرافیان، به دنبال بخت گشایی و گرفتن دعای گشایش بخت و ازدواج هستند. [کاری که تبعاتش از مجرد ماندن و تحمل نیش و کنایه های اطرافیان بسیار بیشتر است.] به همین دلیل، بازار دعانویسها و پیج و کانالهایی هم که این نوع دعاها را ترویج میکنند بسیار داغ شده است. در این مطلب میخواهیم، موضوع بخت گشایی و ازدواج با کمک دعا و دعانویسی را آسیب شناسی کرده و با خطرات و تبعات آن آشنا شویم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال این گونه دعاها هستید، لطفا قبل از هر گونه اقدام، این مطلب را تا انتها بخوانید:

آسیب شناسی این نوع دعاها :

هر فردی که، دچار بستن بخت یا تاخیر در ازدواج شده است یا خواستگاریهای او به دلایل غیر طبیعی و غیر منطقی به هم میخورد یا به سر انجام نمیرسد، [در صورتی که خودش از هر لحاظ آمادگی و شرایط ازدواج را دارد] بدون شک دچار یک بیماری ماورایی است. حال، این فرد اگر بخواهد این موانع، از ازدواج او برداشته شود و خواستگاریهایش به سر انجام برسد [یا اگر خواستگار ندارد، دیده شود]، باید ابتدا بیماری ماورایی خود را با کمک درمان معنوی، درمان بکند. تکرار میکنم، باید ابتدا بیماری ماورایی خود را درمان کند [یعنی جن، جادو، همزاد یا هر چیزی که مانع ازدواجش است از بین برود]، تا آن فرد به حالت طبیعی در بیاید و بتواند بدون مشکل ازدواج کند. [حالت طبیعی یعنی اگر تفاهمات اولیه با خواستگار انجام شد، دو روز بعدش سر مسائل پیش پا افتاده، تمام قول و قرارها کنسل نشود.]

 

دعای گشایش بخت

آیا میدانستید دعاهای گشایش بخت و ازدواج که جذب خواستگار انجام میدهند، غیر اصولی هستند و همسری که از راه استفاده از این دعا و طلسمها بدست می آید، متعلق به شما نیست و خداوند هیچ نقشی در ازدواج شما نداشته است؟

ماهیت واقعی دعاهای گشایش بخت و ازدواج

اما کاری که دعانویسها با دادن دعای گشایش بخت و ازدواج انجام می دهند، این است که، آن عامل ماورایی را از شما بر نمیدارند (یعنی اگر جن عاشق دارید یا به طلسم بستن بخت دچار هستید، آن را از بین نمیبرند)، بلکه یک دعا یا طلسمی به شما می دهند که خودش حامل جن و موکل هست. حال، این موکل، اگر ضعیف باشد که هیچ چون دعا اثر نخواهد کرد. اما اگر قویتر از جن عاشق یا طلسم سابق شما باشد، بر امور مسلط شده و به دنبال جور کردن خواستگار و مقدمات ازدواج شما میرود. تا اینجا شاید بگویید خب ایرادی این کار چیست؟ هدف ما هم جور کردن خواستگار و ازدواج هست، از چه طریقی باشد زیاد مهم نیست!

بله درست است که موکل دعای گشایش بخت و ازدواج برای شما خواستگار جور میکند، اما از راه نادرست و با کمک آدمهای نامناسب.  برای موکل دعای گشایش بخت، هیچ فرقی نمیکند آن خواستگاری که برای شما جور میکند چگونه آدمی باشد! خوب باشد یا بد؟ و آیا به درد شما میخورد یا نه؟ در چه سطح فرهنگی و دینی قرار دارد! یا آیا بعد از ازدواج با او به مشکل میخورید یا خیر؟ به هیچ یک از این موارد توجهی نمیکند چون ماموریت او فقط و فقط ازدواج است، حالا تحت هر شرایطی و با هر فردی که باشد. حتی اینکه بعد از ازدواج چه اتفاقاتی برای شما می افتد و چه سرنوشتی خواهید داشت هم برایش اهمیتی ندارد! و درست بعد از ازدواج و زمانی که ماموریت خود را تمام کرد، شما را نیز رها میکند. آنوقت شما میمانید و عوامل ماورایی سابق (که اکنون عصبانی تر نیز شده اند) و یک همسری که هیچ جوره شبیه به هم نیستید.

خصوصیات همسری که با دعای گشایش بخت می آید

همسری هم که این وسط گیر شما می آید هیچ وقت آدم درست و حسابی نخواهد بود، و معمولا از این دو حالت خارج نیست: یا از آن دسته افراد پلید و ناپاک است که بدنبال سو استفاده، اذیت کردن و کلاه گذاشتن سر آدمها است. یا اینکه از دسته افراد ساده لوح و بدبخت است که خودش قربانی جن و جادوست [و اصطلاحا همیشه هشتش گرو نهش است]. طبیعی است که ازدواج و زندگی کردن با هر دو گروه فوق، باعث خوشبختی و ایجاد آرامش در زندگی مشترک شما نخواهد شد چون شباهت و تفاهمی با همدیگر ندارید.

راه صحیح بازگشایی بخت 

اما انجام درمان معنوی درست و اصولی، ابتدا تمام عوامل ماورایی را از شما دور میکند. بعد از آن، با تقویت کردن هاله و فعالسازی همزاد فرشته، باعث میشود که شما در مسیر درست زندگی و تحت حمایت خداوند قرار بگیرید. افرادی هم که برای ازدواج سر راهتان قرار میگیرند، نسبت به افرادی که با دعای گشایش بخت و ازدواج می آیند، معمولا آدم حسابی تر و از غل و غش کمتری برخوردار هستند. از طرف دیگر، شما با ذهن باز و با اراده ی خودتان تصمیم به ازدواج یا رد کردن آنها میگیرید. اما در دعای گشایش بخت و ازدواج و مشابه آن، شما در اکثر موارد اراده و اختیاری از خود نخواهید داشت و زمانی به خودتان می آیید که وارد زندگی مشترک با کسی شده اید که هیچ تفاهمی با او ندارید… آیا این نوع زندگی دوام خواهد آورد؟

عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام طب روحانی