بعضی از مردهای شهوت ران و تنوع طلب که با دعانویس و جادوگر ارتباط دارند یا دوست هستند، از آنها درخواست میکنند برایشان زبانبند، نگین یا مهره ای بعنوان طلسم شیطانی جذب زنان و دختران درست کنند. جادوگرها چون شیطانی هستند به شدت از این کار [گسترش فساد اخلاقی] استقبال کرده و در مقابل گرفتن مبلغی ناچیز به آنها مهره، نگین یا سنگی میدهند که با خود حمل کنند. این سنگ [یا مهره که به نام مهره ی فساد معروف است] معمولا بعنوان نگین بر انگشتر نصب می شود و دارای موکلهای شیطانی بسیار قوی جهت به دام انداختن زنان و دختران می باشد. همراه داشتن این مهره به چشمان شخص متقاضی نیروی شیطانی بسیار قوی میبخشد و چشمهای او را دارای جاذبه ای عجیب خواهد کرد . دارنده طلسم شیطانی جذب زنان کافیست، مستقیما به چشمان یک زن نگاه کند [برقراری ارتباط چشمی]. زن طوری جذب و شیفته ی آن مرد می شود که گویی چندین سال عاشقش بوده است، طوری که در مقابل آن مرد و خواسته های شیطانی اش هیچ اختیاری از خودش نخواهد داشت.

پس خانمها لطفا دقت کنند:

۱.تا جایی که برایتان مقدور است از نگاه کردن مستقیم به چشم مردها خودداری کنید. اما اگر ناخواسته نگاه کردید و بی اختیار و بدون علت منطقی [ یا نداشتن ظاهری زیبا] جذب نیروی چشمهای یک مرد شدین و کشش قوی به سمت او پیدا کردید با گفتن عبارت “اعوذ بالله من الشیطان الرجیم” نگاه خود را از او بدزدید و فورا آن محل را ترک کنید. در غیر این صورت و اگر ارتباط چشمی خود را با آن مرد ادامه دادید، شما را به دام نوعی از طلسم شیطانی جذب زنان خواهد انداخت که خارج شدن از آن کار بسیار سختی خواهد بود.

۲.خانمهای مقید و پاکدامن چون نیروی معنوی بالایی دارند [فعال بودن همزاد فرشته] خیلی کم به دام این نوع مردها می افتند. اما خانمهایی که سابقه خیانت به همسر یا ارتباط جنسی با دوست پسر و سایر مردها را دارند، نمیتوانند از نیروی جاذبه ی موجود در چشمان این نوع مردها جان سالم بدر ببرند مگر اینکه مورد ۱ را اجرا کنند.

۳.هر چه آن مرد، چهره ی جذاب تری داشته باشد نگین انگشترش یا مهره ای که با خودش دارد، قوی تر کار خواهد کرد و زنان بیشتری به دام او خواهند افتاد.

۴. سوال احتمالی: آیا احتمال دارد زنان نیز برای به دام انداختن مردان از این نوع مهره ها با خود حمل کنند؟
پاسخ:
بله ولی معمولا زنها برای فساد اینکار را نخواهند کرد، بیشتر برای سو استفاده مالی از مردها، جلب محبت و یا مطیع ساختنشان از این روش ها استفاده میکنند.

۵. شیطان همیشه در کمین ماست، چه خودش و چه آدمهایش. بیایید با انتخاب راه درست و روی آوردن به خدا و دین، هم مراقب خودمان و فرزندانمان باشیم و هم تحت تاثیر این نوع از طلسم شیطانی جذب زنان قرار نگیریم.

توجه:
اگر بنا به دلایل تحت تاثیر این نوع طلسم های شیطانی قرار گرفتید و نتوانستید از شر آنها خلاص شوید، میتوانید برای رفع مشکل خود از بخش تماس با ما ارتباط برقرار کرده یا از نسخه های رایگان در بخش پیشگیری و درمان استفاده کنید.